Tlen

Wpisy zawierające słowo kluczowe tlen.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Konfiguracja skanowania do email na serwer poczta.o2.pl instalacja drukarki SP325SNW

Urządzenie umożliwia skanowanie dokumentów w kilku trybach: 1. Skanowanie do emaila 2. Skanowanie do folderu 3. Skanowanie na serwer ftp 4. Skanowanie na pendrive   Ponizej znjdziesz opis jak skonfigurować skanowanie na email. Urządzenie posiada kontroler , który nie wspiera szyfrowania SSL/ TLS więc należy wyłączyc na serwerze szyfrowanie  lub  skorzystać z serwerów które nie wymuszaja aktywnej usługi SSL/TLS.   Konfiguracja skanowania na email z wykorzystaniem serwera TLEN.PL:  Za pomocą adresu ip logujemy się do web image monitor - wbudowana aplikacja do zarządzania urządzeniem. Hasło nie jest wymagane , od razu możemy przystapić do konfiguracji. Wybieramy kolejno: USTAWIENIA SIECI SMTP Konfigurujemy serwer wg. poniższych danych  [ wcześniej należy założyć bezpłatne konto na stronie TLEN.PL] (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OCZY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

OCZY 157. Wszyscy ziemscy ludzie posiadają ten organ wzroku. Jedno jest pewne, że większość nie potrafi korzystać z niego prawidłowo. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ALERGIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ALERGIA 137. Alergia to nagromadzenie bardzo dużej ilości różnego rodzaju toksycznych związków w organizmie człowieka. Układ oczyszczania (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pidgin & Tlen My Mandriva

Ostatnio pisałem o wtyczce AQQ do Pidgina. Teraz czas na Tlen. Przez tlena może gadać każdy kto ma konto na o2.pl , potrzeba jedynie jakiegos programu obsługującego Tlen. Serwis o2.pl wypuścił odpowiedni komunikator do tego o nazwie Tlen, no ale niestety tylko na platformę Windows. Na szczęście świat open source nie zostaje na to obojętny i mamy kilka aplikacji do obsługi tlena pod Linuksem tj. TleenX2 czy GnuGadu2. Ale po co instalować nowy program jak możemy mieć wszystko w jednym? Pidgin nie ma standardowo obsługi Tlena, ale istnieje plugin, który dodaje nam ten protokół do komunikatora. Instalacja jest tu banalnie prosta dlatego podam tylko link:   RPM dla Mandrivy pidgin-tlen-0.0-0.20070524.2mdv2008.1.i586.rpm   Mój login tlen to Energize (...)

Zobacz cały wpis na blogu »