Tkaniny meblowe

Wpisy zawierające słowo kluczowe tkaniny meblowe.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Tkanina Orion łatwa w czyszczeniu Tkaniny meblowe

Tknina tapicerska Orion to bardzo popularny materiał, dostępny w wielu ciekawych kolorach. Materiał wykrozystywany jest najczęściej do obić narożników, wersalek, kanap, krzeseł, puf, łóżek itd. Świetnie prezentuje się w otoczeniu, dlatego chętnie wykorzystywany jest do produkcji poduszek, narzut i zasłon, a także jako tkanina dekoracyjna i wykończeniowa. Orion to tkanina zmywalna, co oznacza, że w łatwy sposób można usunąć z niej powstałe w wyniku wykorzystywania zabrudzenia.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wytrzymały materiał Hill Tkaniny meblowe

Tkanina to bardzo ciekawa plecionka, dostępna w wielu ciekawych kolorach. Materiał wykorzystuje się do obić narożników, kanap, foteli, puf, krzeseł oraz innych mebli. Materiał charakteryzuje się wytrzymałą stukturą, bardzo ładnie prezentuje się w otoczeniu. Tkaninę Hill można wykorzystać także do produkcji poduszek oraz narzut. Świetnie sprawdza się w praktyce, cieszy się dużą popularnością w przemyśle tapicerskim.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Eko-skóra Dolars w ciekawych kolorach Tkaniny meblowe

Eko-skóra Dolars to bardzo wytrzymały materiał, który okazał się niezwykle popularny ze względu na stylowy wygląd, jaki zapewnia meblom. Eko-skóra wykorzystywana jest najczęściej do obić narożników, łóżek, kanap, foteli oraz puf i krzeseł. Można jej użyć także do produkcji poduszek lub narzut, a nawet do elementów dekoracyjnych lub wykończeniowych. Dolars dostępna jest w ciekawej gamie kolorystycznej. Eko-skóry to bardzo popularne materiały tapicerskie, które doskonale sprawdzają się w praktyce.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowoczesna tkanina Finland Tkaniny meblowe

Nowoczesna tkanina FInland wyróżnia się tym, że stanowi doskonałą imitację bawełny. Materiał dostępny jest w wielu ciekawych kolorach. Charakteryzuje się łatwą zmywalnością oraz ograniczonym wchłanianie, wody. Tkanina jest miła i przyjemna w dotyku. Świetnie prezentuje się na meblach, wykorzystywana jest do obić narożników, foteli, krzeseł, puf oraz wielu innych. Używa się jej także do produkcji narzut, poduszek, zasłon i obrusów. Materiał Finland cieszy się dużą popularnością wśród tapicerów.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowoczesna tkanina tapicerska Crocco Tkaniny meblowe

Tkanina tapicerska Crocco doskonale prezentuje się na meblach. Nic dziwnego, że zdobyła sporą popularność w przemyśle tapicerskim. Materiał charakteryzuje się wytrzymałą strukturą, jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Wykorzystywany przez tapicerów do obić narożników, kanap, foteli, krzeseł, puf oraz innych mebli. Bardzo dobrze sprawdza się także jako tkanina dekoracyjna i wykończeniowa, a także podczas produkcji poduszek, zasłon oraz narzut.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tkanina tapicerska Max Tkaniny meblowe

Nowoczesna tkanina szenilowa, która doskonale sprawdzi się jako obicie mebli tapicerowanych. Materiał wykorzystywany jest do obić narożników, kanap, wersalek, foteli, krzeseł itp. Tkanina bardzo dobrze nadaje się również jako materiał na poduszki, zasłony oraz narzuty. Używana jest do elementów dekoracyjnych i wykończeniowych. Szeroka gama kolorystyczna, w jakiej jest wykonana sprawia, że każdy może dobrać barwę odpowiednią do własnych potrzeb. Materiał Max cieszy się dużą popularnością w przemyśle tapicerskim. Dane Techniczne: Skład:  100% PES Gramatura: 285 g/m² ± %5 Odporność na ścieranie:  18 000 cykli   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Stylowa tkanina Sadom Tkaniny meblowe

Nowoczesna tkanina tapicerska, doskonała do obić foteli, krzeseł, narożników, kanap itd. Ciekawa kolorystyka pozwala dobrać odpowiednią barwę do potrzeb. Wytrzymała struktura materiału sprawiła, że stał się on bardzo popularny w przemyśle tapicerskim. Tkaninę wykorzystuje się również do elementów dekoracyjnych oraz przy produkcji poduszek lub narzut. Materiał doskonale prezentuje się w otoczeniu.  Sadom to tkanina łatwo zmywalna oraz bezproblemowa w utrzymaniu.     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Stylowe, nowoczesne eko-skóry Tkaniny meblowe

Nowoczesne eko-skóry w szerokiej gamie kolorystycznej to jedne z najbardziej popularnych materiałów tapicerskich. Chętnie się je wybiera, gdyż bardzo stylowo prezentują się na meblach. Eko-skóry wykorzystywane są do obić narożników, kanap, foteli, a także łóżek tapicerowanych. Ciekawy wygląd tych materiałów sprawia, że można je użyć również do elementów dekoracyjnych czy wykończeniowych. Nadają się również przy produkcji odziezy oraz jako tkanina na poduszki lub narzuty. Nowoczesne eko-skóry należą do najciekawszych materiałów tapicerskich.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tkanina o ciekawym wzorze - doskonała na dekoracje Tkaniny meblowe

Wytrzymała tkanina dekoracyjna o ciekawym, kwiecistym wzorze doskonale sprawdzi się jako materiał na elementy dekoracyjne. Dostępna w interesujących kolorach tkanina świetnie prezentuje się w otoczeniu, także na meblach. Wykorzystywana jest również doprodukcji zasłon, narzut oraz poduszek. Wytrzymała struktura zapewnia materiałowi solidność i wytrzymałość. Materiał cieszy się sporą popularnością wśród krawców i tapicerów.     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pikowana tkanina Eos doskonała do mebli tapicerowanych Tkaniny meblowe

Nowoczesna tkanina EOS to materiał pikowany, podbity od spodu owatą, co sprawia, że jest wypukły. Eos wykorzystywana jest do obić mebli, a także jako materiał na ściany pikowane czy poduszki. Bardzo ładnie prezentuje się na meblach i w otoczeniu. Można ją wykorzystać również do elementów dekoracyjnych i wykończeniowych. Dostępna w ciekawych, pastelowych kolorach.     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Modna tkanina Amber Tkaniny meblowe

Tkanina dekoracyjna Amber doskonale prezentuje się na meblach. Jej ciekawy wygląd sprawia, że zwraca uwagę otoczenia. Dostępna jest w ciekawych, żywych kolorach. Materiał wykorzystuje się do obić kanap, wersalek, narożników, krzeseł, foteli itd. Tkanina jest wytrzymała, posiada mocną strukturę, dzięki czemu zdobyła uznanie w przemyśle tapicerskim.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Solidna plecionka Lotos doskonała do obić mebli wypoczynkowych Tkaniny meblowe

Tkanina Lotos to gruby, wytrzymały materiał tapicerski, który doskonale nadaje się do obić mebli wypoczynkowych. Materiał posiada bardzo solidną strukturę, jest to dość gruba plecionka. Tkaninę można wykorzystać do elementów dekoracyjnych, wykończeń, a także jako tkaninę na zasłony oraz poduszki. Lotos zyskała sporą popularność w przemyśle tapicerskim.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ekoskóra dzikiego zachodu - Western ! Tkaniny meblowe

Ekoskóra Western to materiał, który przedstawia doskonały styl dziekiego zachodu. Tkanina doskonale prezentuje się na meblach, nadając im elegancki wygląd. Wykorzystywana jest głównie do obić foteli, narożników, kanap, krzeseł itd. Z ekoskóry można wykorzystać również do produkcji obuwia, odzieży oraz pasków. Nadaje się także do produkcji poduszek i narzut. Western dostępna jest w różnych kolorach.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tkaniny obiciowe drukowane Tkaniny meblowe

Tkaniny drukowane doskonale nadają się do elementów dekoracyjnych oraz wykończeń. W zależności od wzoru mogą zostać wykorzystane w różnych miejscach. Tkaniny drukowane często wykorzystuje się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, jak również w klubach i dyskotekach. Stylowe tkaniny drukowane używane są do obic krzeseł, foteli, narożników, kanap oraz innych mebli. W ofercie znajduje się wiele różnych tkanin w przeróżne, ciekawe wzory, które zapewniają meblom stylowy wygląd.   

Zobacz cały wpis na blogu »
Stylowa tkanina tapicerska Boston Tkaniny meblowe

Elegancka tkanina tapicerska, wykorzystywana do obić narożników, foteli, wersalek, kanap, krzeseł itd. Wygląda bardzo stylowo, jest wytrzymała, dostępna w różnych kolorach. Materiał posiada interesujący wzór, który świetnie się prezentuje. Tkaniny używa się także do produkcji zasłon, narzut oraz poduszek. Bardzo popularna w przemyśle tapicerskim.   

Zobacz cały wpis na blogu »