Telebim

Wpisy zawierające słowo kluczowe telebim.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Telebim - Jak przykuć uwage Drukarnia-Reklama-Grafika Busko

Telebim , jest jedna z form reklamy , teraz zadajmy sobie pytanie co sprawia ze reklama na telebimie jest skuteczna. Oczywiście dobrze przygotowana reklama - graficznie i tematycznie. Tutaj polecić mogę sztab grafików z firmy Media powiatowe24. Kolejnym czynnikiem aby reklama na telebimie była skuteczna jest przykucie uwagi przechodnia, czyli potencjalnego odbiorcy naszej reklamy. Teraz samo nasuwa się na myśl ze głównym czynnikiem skutecznego działania telebimu jest zachęcenia w jakiś sposób przechodnia do zwrócenia uwagi na nasz telebim a zarazem przeczytanie czy zauważenie reklamowanego przez nas spotu. Teraz coś czego jeszcze na naszym blogu nie było a mianowicie , zachęcam  do komentowania tego artykułu a w treści proszę o podanie waszych innowacyjnych pomysłów na przykucie uwagi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Piksel Telebimy LED - baza wiedzy o wyświetlaczach i telebimach LED

Piksel jest punktem świetlnym. Pojedyncze diody są układane w grupach zwanych pikselami na układach scalonych. Diody (LED) są układane w szeregu pikseli lub punktach świetlnych wyglądających jak kropki. Piksel może być tak mały jak jedna dioda lub może zawierać grupę diod, które działa jako jedność. Liczba diod w każdym pikselu może być różna. Może być jedna dioda lub może być ich 25 w jednym pikselu. Liczba diod w jednym pikselu jest zależna od zastosowania różnych wyświetlaczy LED.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Czym jest LED? Telebimy LED - baza wiedzy o wyświetlaczach i telebimach LED

Jest to pół-przewodnikowe urządzenie, które świeci, gdy przepływa przez nie prąd elektryczny. W zasadzie dioda jest małą żarówką. Jednakże różni się ona od tradycyjnej żarówki na kilku podstawowych płaszczyznach: Diody (LED) nie posiadają delikatnych części, które mogą ulec uszkodzeniu lub się wypalić po jakimś czasie. Są bardziej wydajne i nie posiadają żarnika, jak zwykłe żarówki. Elektryczność jest użyta, aby emitować światło, aniżeli do ogrzewania. Ich okres żywotności jest znacznie dłuższy. Oblicza się, że diody (LED) świecą średnio 100.000 godzin co daje około 11 lat. Najpopularniejszymi producentami diod na rynku są fir (...)

Zobacz cały wpis na blogu »