Taniec

Wpisy zawierające słowo kluczowe taniec.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Przygody z piratami. Zadanie IV Grupa Delfinki - nauczanie online

 Zabawy na 18.06.2020 Dzień dobry Delfinki. Witam Was serdecznie w kolejny dzień z piratami. Dzisiaj sprawdzimy czy piraci potrafią liczyć, ale zanim to sprawdzimy razem z Pipi poćwiczymy. Wiecie, że tatą Pipi był pirat? Bardzo kochał swoją córeczkę i zawsze zachęcał ją do gimnastyki. 1. „Aktywna zabawa z Pipi”- za (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bądźmy ostrożni. Zadanie III Grupa Delfinki - nauczanie online

Zabawy na 10.06.2020 Witajcie kochane delfinki w środę! Dzisiaj pośpiewamy i potańczymy. 1. „Duży i mały skok”- Zapraszam na poranną gimnastykę. https://youtu.be/InxomdEHL8M       2. „Wycieczka rodzinna”- Posłuchajcie piosenki i zapamiętajcie zasady, jakich należy przestrzegać, aby wycieczka była bezpieczna. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień Dziecka świętujemy! Zadanie III Grupa Delfinki - nauczanie online

Witajcie kochane Delfinki! Mam na imię Małgosia i od dzisiaj będę dla was przygotowywać różne ciekawe zabawy. Rodziców bardzo proszę o przekazywanie swoim pociechom informacji. Zapraszam do wspólnej zabawy rodziców i dzieci.   Zabawy na środę 03.06.2020r.: 1. Na początek zapraszam was do zabawy pt. „Raz, dwa, trzy!”. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ilustrujemy ruchem Przedszkole w Kisielicach

Ilustrujemy ruchem     Proponuję Wam zabawę muzyczno-ruchową, do której użyjemy kolorowego rekwizytu- wstążki do tańca. Do wykonania takich wstążek wykorzystaliśmy kółek od karniszy. Równie dobrze możecie użyć patyków. Przywiązujecie kolorowe bibuły lub wstążki, które można kupić w kwiaciarni czy pasmanterii. Wstążki do tańca to zabawka niezwykle łatwa w przygotowaniu, a zachwyt dzieci jest gwarantowany. Zachęcam do poruszania się  podczas słuchania utworu P. Czajkowskiego „Walc kwiatów” Link: https://www.youtube.com/watch?v=ClB8n3PT7UA     Zagadki o  instrumentach   Błyszczy pięknie cała, gustuje w hejnałach. Na koncertach gra: tra ta ta ta ta.(trąbka)   Ma trzy nogi, czarne skrzydło, białe zęby w rzędzie. Gdy pianista przy nim siądzie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek? Wchodząc przez bramkę w klubie

Hej,  Leżę po pracy, to była ciężka o długa noc w klubie. Nie wiem co w sobie mam ale zawsze ludzie lubią do mnie mówić ale nikt mnie nigdy nie chcę kurwa wysłuchać. Postanowiłam więc że gdzieś te myśli i słowa przeleję.  Wracając, nie wiem gdzie dorastają striptizerki i w którym momencie nadchodzi moment tej decyzji. Nie zawsze są to dziewczyny z patologii, nie zawsze są to biedne dziewczyny, nie koniecznie też muszą być zajebiście odważne aby podjąć się takiej pracy. Chciałam kiedyś aby ktoś powiedział mi kilka tych z tych rzeczy które teraz wiem. Przed podjęciem tek decyzji bo prawdopodobnie z klubu szybko nie odejdę i nie nie trzyma mnie tam kasa (w zeszłym tygodniu zarobiłam 20zł).  Szukając odpowiedzi na to co tutaj robię chyba muszę wrócić do dzieciństwa. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Welcome! Dancehall queen

Hi! My name is Anita M. C. Król. My passions are dancehall, sport, health and healthy cooking. I want to show you my world, my kingdom. Exercises, recipes, dancing - this is what I will share with you. Have fun! * Cześć! Nazywam się Anita M. C. Król. Moje pasje to dancehall, sport, zdrowie i zdrowe gotowanie. Chcę wam pokazać mój świat, moje królestwo. Ćwiczenia, przepisy, taniec - tym się z wami podzielę. Dobrej zabawy!   AMC Król

Zobacz cały wpis na blogu »
Taniec Co to muzyka?

Czym jest taniec?  Czym jest taniec dla człowieka i dlaczego jest tak ważnym elementem, że  poświęcam mu tyle czasu? Trudne pytanie. A odpowiedz na nie brzmi: nie wiem. Słynny angielski tancerz i nauczyciel tańca Walter Laird uważał, że: Taniec jest jedną z najbardziej naturalnych form ludzkiej aktywności, niosącą ze sobą wiele korzyści – jak choćby ta, że jest to najlepszy i najprostszy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Taniec wtorkowy Taniec

We wtorek miałam okazję zatańczyć polski taniec- Polonez. Bardzo mi się podobał. Zatańczę go na pewno wiele razy.

Zobacz cały wpis na blogu »
Poniedziałek Z pamiętnika młodego tancerza

Poniedziałek poranek                 O 6 rano oboje wyglądamy oboje jak tancerze z teledysku Jacksona „Thriller” gotowi na wyzwania kolejnego tygodnia. Wpadam na genialny pomysł, żeby poćwiczyć kroki podczas mycia zębów - bo po cóż tracić czas!!! Znalezienie filmiku jest utrudnione, bo zdążyłem zachlapaćw międzyczasie telefon, a pastą oznaczyć pół łazienki. Zamiast salsy zaraz będę miał przejażdżkę czołgiem, jak wszechwiedząca zobaczy, że łazienka wygląda, jakby przeleciało przez nią stado nastolatków przed imprezą. Dobra, jest filmik, ufff – jak łączyć kroki z rękoma, przecież to jest jakiś kosmos. W pracy siedzę i dzielnie pracuję, w przerwach oglądając filmik na telefonie - i tu odkrycie roku, Nobel dla mnie w kategorii poezja ścisła, jak nic &ndas (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Billy Eliot Moja Arteterapia

                                                      Billy Eliot     Fabuła: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak wybrać muzykę na pierwszy taniec? Informator Weselny

Czasem nie łatwym zadaniem jest odnaleźć utwór dla młodej pary. Spis kawałków, które Młodzi mogą wytypować na pierwszy taniec jest rozległa. Dlatego, nie ma się co dziwić, że znalezienie tej piosenki bywa niełatwe. Pierwszy taniec jest bardzo ważny, ponieważ poza zaprezentowaniem się przed gośćmi, pierwszy taniec jest oznaką trwałego małżeństwa. Według staropolskich tradycji, jeżeli przebiegnie bez potknięć to małżeństwo będzie pomyślne, a młodzi pójdą przez życie "tanecznym krokiem” – bez przeszkód i zawirowań. To co musimy spełnić: 1. Rozważ, w jaki sposób utwór opisuje miłość. Jednym z pierwszych kroków jest to, żeby spróbować znaleźć kawałek, który opowiada o waszej miłości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
o zazdrości bez zazdrości Pisanie całoroczne

Gdy miły chłopak chciwie na mnie patrzy,zwalniam krok swój,a co tam,niech mi się przypatrzy.Niech mi się przypatrzy,niech się nie dziwuje,że w tej kusej sukni dobrze ja się czuję.Dobrze ja się czuję,bom ja wczoraj z rana,bom ja wczoraj z rana byłam całowana.Byłam całowana,tańczyłam oberka,wzięłam ja w obroty chłopaka spod świerka.Tańczyłam z nim pięknie,zgubiłam obcasy,wirowałam szalałam,póki brzmiaqły basy.Jestem piękna,młoda,wnet się ustatkuję.Przyszłemu mężowi koszulę haftuję.JANUSZ PIETRZAK SWIETA 2013.

Zobacz cały wpis na blogu »
Kurs zumby w moim wykonaniu to prawdziwa sztuka Gry i zabawy dla najmłodszych

Wybrano mnie do tego nieprzypadkowo. Powiedzieli, że skoro mam takie wykształcenie, świetnie poradzę sobie z całą grupą rozwrzeszczanych i żywiołowych dzieci. Na początku było mi ciężko, jednak wraz z czasem zyskałam wśród nich pogłos. Teraz wszystkie mnie słuchają i zumba dla dzieci jaką organizuję wygląda na świetnie poukładaną. Z tego powodu coraz więcej rodziców zapisuje swoje pociechy na moje zajęcia.

Zobacz cały wpis na blogu »
Taniec to moja pasja Gry i zabawy dla najmłodszych

Bardzo lubię taniec, dlatego po skończeniu licencjata z pedagogiki wczesnoszkolnej z zawodem w kieszeni udałam się wreszcie tam gdzie zawsze chciałam. Poszłam prosto do szkoły tańca, aby zostać profesjonalną nauczycielką tej sztuki. Wcześniej, od czasów podstawówki tańczyłam amatorsko więc miałam już wprawę. Pozostała tylko ciężka nauka teorii oraz ciągłe szlifowanie praktyki, zajęło mi to ponad rok. Obecnie w moim mieście prowadzę kurs tańca jakim jest zumba dla dzieci.  

Zobacz cały wpis na blogu »
węgierskie potrawy i czardasz

Podczas zwiedzania miasta poznałam wielu ciekawych ludzi. Zazwyczaj podróżowali razem. Ale to nie znaczy, że sie czułam źle z tego powodu. Może to i nawet lepiej, że tak sie stało. Nie miałam nawet chwili wytchnienia, żeby móc pomyślec o tym, że byłam tam w sumie zupełnie sama. W każdym razie wieczorem zostałam zaproszona przez pewną grupę na tańce do pobliskiej karczmy. Bardzo mnie to ucieszyło gdyż uwielbiam tańczyc i byłam równie ciekawa jak na żywo wygląda czardasz. Ten węgierski taniec będący mutacją tanców z dawniejszych epok okazał się niesamowitym przedstawieniem. Do tego wszystkiego kobiety przyszły tego wieczoru ubrane na czerwono. Niestety nie wiedziałam o tym i wylądowalam w żółtym, wełnianym sweterku. Niczym samotny kurczak pośrodku kurnika. Ale zabawa była przednia. Grupa oklazała się bardzo imprezowa i znali tyle opowieści o Węgrzech i o historii. Opowiadąjac, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »