Szyk

Wpisy zawierające słowo kluczowe szyk.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Instytut Wzornictwa Przemysłowego NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/   Instytut Wzornictwa Przemysłowego jest zaangażowany w wiele programów w skali krajowej i międzynarodowej.  Cele i zadania są wprowadzane  obecnie: W tym roku IWP realizuje dwa projekty dla tworzenia polskiej marki w kraju i za granicą: Zaprojektuj Swój Zysk, Dobry Wzór. Program Zaprojektuj Swój Zysk ma zapewnić projektantom  silną pozycję na rynku. Dla uzyskania takich efektów, projektanci muszą nauczyć się jak zarządzać firmą, produktami i finansami. Budowanie konkurencyjności firmy i marki  wymaga zdolności biznesowych. Projektanci powinni  obok pracy twórczej wprowadzać zarządzanie marką produktu. Polityka wizerunku, marki czy tworzenie pozycji rynkowej jest niezbędne. Program Dobry Wzór jest konkursem dla projektantów o ogólnokrajowym zasięgu. Korzyści jakie uzyskują uczestnicy to reput (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LAMPIONY I LAMPY DEKORACYJNE II NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Formy i motywy dekoracyjne, są wysoko cenione przez kupujących. Moda na design, dekoracje i nietypowe stylizacje produktów rozwija się. Kolory, formy i wzornictwo to jeden z ważniejszy elementów przy wytwarzaniu produktów oraz przy sprzedaży. Wzornictwo w przypadku lampionów dekoracyjnych lamp i kinkietów opiera się na motywach malarskich i kwiatowych, firma proponuje również zdobienia w formie krajobrazów. Motywy kwiatowe to zarówno egzotyka – orchidee i winorośl jak wzory uniwersalne – róże czy kwiaty wiosenne. Dla wielu klientów zachętą są wzory i dekoracje malarskie. Nawiązanie do Clauda Moneta, jednego z czołowych przedstawicieli i twórców impresjonizmu w XIX, to nawiązanie do nowych form i sposobów prezentacji obrazu. Impresjonizm to malarstwo oparte na barwach oraz koncentracji i intensywności bar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LAMPIONY I LAMPY DEKORACYJNE NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Wykonane z porcelany i szkła dekoracje w formie lamp, kinkietów czy plafonów powinny łączyć nietypowy charakter oraz estetykę wykonania. Lampiony wykonane z barwnego materiału mogą wzbogacić wnętrze. Lampy można wykonać z beżowo-złotej porcelany, co pozwala uzyskać nietypowe efekty świetlne. Rozproszone, lekkie światło dodaje łagodnych nut i barw w pomieszczeniu. Lampiony i lamy są doskonałą dekoracją stołu. Motywy malarskie, krajobrazy oraz dekoracje kwiatowe, są uniwersalne i odpowiednie nakażą okazję. Dekorowanie stołu barwa i łagodnym światłem dodaje szyku i elegancji. Złota poświata, zapewni nastrój i atmosferę w salonie czy jadalni. Wieczór przy łagodnym świetle nada charakteru. Dekorowanie stołu to nie tylko ozdobna zastawa stołowa, lecz również światło, barwy i zapachy. Szklane lampiony i osłony mogą być oświetlone świeczkami zapachowymi, zarówno o egzotyc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BOGACTWO OBRAZÓW II NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/  Firma design i biura projektowe pod swoją marką proponuje wyjątkowe kolekcje oparte na sławnych i znanych motywach zdobniczych. Liście i kwiaty w kolorze złota,  motyw lauru i skrzydła, tworzą niepowtarzalną dekoracje. Jako uzupełnienie szkła, porcelany złoto nabiera innego, nietypowego charakteru. Błyszcząca złota poświata oraz mieniąca się kształtują lekką formę i łagodne linie. Ciemne kolory jako tło tworzą gamę kontrastów i różnorodne nasycenie barw.  Wyroby te, są ekstrawaganckie i unikatowe. Dobrze komponują się z zastawa stołową, białą,  z delikatnym wzorem i formą. Bogactwo i łagodne linie, ekstrawaganckie łączenie barw i odcieni tworzą niepowtarzalny zestaw kawowy, herbaciany i obiadowy. Wyroby te są dostępne w kolorze czarno-złotym oraz czerwono-złotym.   Łagodny impresjonizm van Gocha, Moneta i Renoira to rozproszone i tonowane kolor (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BOGACTWO OBRAZÓW NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Sztuka dekoracji i zdobień to szukanie nowych stylów i nowatorskich form. Sztuka tworzenia opakowań opiera się na jakości i trwałości, jest również prezentacją firmy. Uznane wzory, motywy i dekoracje tj. obrazy impresjonistyczne, formy modernistyczne czy projekty art-deco tworzą nową jakość produktu. Pomysłowość łączy się w ten sposób z elegancja i estetyką wykonania. Marka i wzór produktu stają się w ten sposób formą prezentacji. Prezentacji jako produkt artystyczny i produkt sztuki użytkowej. Szukanie niebanalnych wzorów, szukanie ponadczasowych form jest nieodłącznym elementem działania wytwórców dóbr luksusowych. Efekty tych działań widać szeroko: wystawy, prezentacje i targi tych wyrobów odbywają się na całym świecie. Sklepy i galerie poszukują firn oraz produktów luksusowych i ekstrawaganckich.  Takie kształtowanie ofe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przestrzeń ze szkła – tarasy i oranżerie NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Jak w prowadzić światło do wnętrz?  Poprzez wykorzystanie światła naturalnego i sztucznego można wykreować wyjątkowe projekty wnętrz. Wprowadzenie szkła do wnętrz pozwala na zaprojektowanie indywidualnego i nietypowego wnętrza. Przeszklenia, tarasy i oranżerie ze szkła są często proponowane klientom  przez architektów. Zalety to nie tylko krajobrazy za oknem, lecz również wprowadzenie do wnętrz światła. Naturalne oświetlenie nadaje łagodnych tonów i barw, wprowadza łagodny i stonowany nastrój. Sztuka obróbki szkła pozwala na projektowanie okien i przeszkleń na zamówienie – szkło bezbarwne można zastąpić srebrnym, brązowym czy błękitnym. Efekt wprowadzenia takiej dekoracji jest widoczny w całym pomieszczeniu o każdej porze dnia. Błękitne tony dodają łagodności, srebrne rozpraszają światło. Brązowe szkło nada ciemniejszych i zdecydowanych barw. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Moda na orient NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Motywy zdobienia proponowane przez firmy nawiązują do wielu motywów orientalnych. Orchidea czy kwiat wiśni są często wykorzystywane jako motyw. Zainteresowanie kupujących stale wzrasta. Szukanie nietypowych rozwiązań dla wnętrz jest elementem promocji i budowania marki.   Drewno tj. ratan czy mahoń są uważane za ekstrawaganckie i wyjątkowe. Barwy mahoniowe nadają cieplejszego głębokiego tonu. Pomieszczeniu w ten sposób uzyskuje się nowatorski styl i estetykę. Mahoń jest trwałym materiałem, często wykorzystywany do projektowania unikalnych mebli i dekoracji. Ratan jest wykorzystywany przy projektowaniu lekkich i trwałych mebli. Estetyka wykonania oraz nietypowa forma mebli gwarantuje unikalność i niepowtarzalność dla wnętrz. Wykorzystanie barwnych tafli ze szkła w formie przeszkleń czy blatów jest  inspirującym elementem przy aranżowaniu wnętrz. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DEKORACYJNE SZKICE I NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Dzięki technikom obrabiania szkła można ozdobić i unowocześnić każde wnętrze. 550 zł - 1 100 zł za m2 szkło płaskie, bezbarwne 600 zł - 1 300 zł za m2 szkło satynowe lub białe 600 zł - 1 200 zł za m2 szkło brązowe, grafitowe 900 zł - 1 000 zł za m2 szkło czrna berła (głeboki grafit) 700 zł - 110 zł za m2 szkło lacobel (kolorowe, nieprzezroczyste) 700 zł - 1200 zł za m2 lustra srebrne, brązowe lub grafitowe   CENY TE DOTYCZĄ SZKŁA DEKOROWANEGO  (na całej powierzchni)  I WZMOCNIONEGO LAMINOWANIEM (WLICZONY KOSZT MONTAŻU)   informacje - e-mail: dorota.smolenska@wp.pl   PRZYKLADY WZORÓW:

Zobacz cały wpis na blogu »
ESTETYKA SZKŁA II NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ESTETYKA SZKŁA NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Szkło dzięki swoim walorom estetycznym oraz odporności na wilgoć i temperaturę jest często wykorzystywane w pomieszczeniach kąpielowych. Jakość i wytrzymałość szkła pozwala na rozwijanie produkcji wyrobów ze szkła, na szersze wykorzystanie przy projektowaniu i aranżacjach. Ten materiał stopniowo zastępuje ceramikę.  Szkło dekorowane i kolorowe w postaci mozaiki i dekorów szklanych jest coraz częściej wykorzystywane, staje się ozdobą i dekoracją pomieszczeń. Szkło jest odporne na zabrudzenia, przez co łatwiej utrzymać czystość. Konkurencyjne produkty  ceramiczne mają gorsze parametry wytrzymałości, są bardziej podatne na uszkodzenia i zabrudzenia. Estetyka szkła oraz walory wizualne przewyższają ceramikę. Szkło można dekorować na wiele sposobów, poprzez technikę piaskowania i stapiania szkła można otrzymać różnorodne wzory i motywy dekoracyjne. Mo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DEKORACJE STOŁU NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/     Dekoracje stołu są uzupełnieniem dla potraw i lokalu gastronomicznego. Nietypowe wzory, motywy dekoracyjne oraz nowoczesne formy są dobrą promocją stylu i smaku. Dekoracje można wykonać ze szkła klasycznego lub zdobionego. Szkło jest wytrzymałe, estetyczne i trwałe, jest więc praktycznym rozwiązaniem. Zdobienia i dekoracje można wykonać techniką fusingu, stapiania szkła, wtapiania w szkło elementów dekoracyjnych czy poprzez piaskowanie.  Szkło jest łatwe w formowaniu, można więc wykonać różnorodne wzory i formy dostosowane do indywidualnych wymagań. Zdobienie stołu szklanymi artykułami dodaje smaku w każdej restauracji i kawiarni. W ten sposób można wypromować swój lokal oraz zdobyć stałych klientów. Charakter lokalu ma być wizytówką i formą promocji. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ARANŻACJE I TECHNIKA ZDOBIENIA NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/   Dzięki technice piaskowania można ozdobić meble i akcesoria domowe. Wzory i motywy dekoracyjne są  różnorodne. Przedstawiam kilka propozycji ozdób i zdobień wykonanych w tej technice. Technika ta pozwala na tworzenie obrazów i zdobień artystycznych. Często proponowane są wzory tj pejzaże, krajobrazy, motywy roślinne. W ten sposób można wprowadzić do wnętrz nowoczesny i charakterystyczny nastrój. Szkło jako dekoracja jest praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Szkło jest wytrzymałe i estetyczne, co jest ważne przy projektowaniu wnętrza.   Piaskowane dekoracje można wprowadzić w formie obrazów i zdobień na ścianę. Piaskowane szkło można wykorzystać przy dekorowaniu łazienki lub kuchni. Po laminowaniu takie szkło będzie wzmocnione i odporne na wilgoć i temperaturę oraz  zabezpieczone przed zabrudzeniami. Szkło piaskowane można wyko (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ARANŻACJE I DEKORACJE DLA WNĘTRZ NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy: http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Budowanie aranżacji jest elementem codziennej pracy firm. Jest przedstawieniem produktów w realistycznych i oddziałujących na wyobraźnie formach.  Pozwala na budowę różnorodnej oferty dzięki designerskim projektom, dzięki oddziaływaniu na wyobraźnie i emocje. Przedstawienie projektu pomieszczeń w kilku formach i różnych kolorach, jest lepiej odbierane przez klientów i chętnie przez nich oglądane.  Odpowiedni nastrój i sztuka projektowania wnętrz promuje produkty, dodaje jakości i stylu. Nowe formy dla tradycyjnych pomysłów i rozwiązań to element strategii pracy i sprzedaży. Bardzo mocny rynek, różnorodność ofert to warunki dla budowy strategii firmy. Firmy  nie muszą wprowadzać radykalnych zmian produktów, ale muszą brać pod uwagę ważne i mocne trendy w branży wnętrz. Nowe koncepcje i projekty to zmiana form lub kolorów czy wzo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PERFEKCJONIZM NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/   W designie wnętrz  od wielu lat widać wpływy zagraniczne takie jak perfekcjonizm w  stylu Skandynawskim – bardzo szeroko rozpowszechniony i pokazywany.  Formy nowoczesne bardzo mocno bazują na takich rozwiązaniach. Chłodny, stonowany styl  i design prostych wzorów jest obecny w każdej dziedzinie dotyczącej wystroju wnętrz. Nastrojowe nuty i przyjemność korzystania to cele i warunki dla projektów nawiązujących do form skandynawskich.  Ten rejon północnej Europy od pokoleń opiera swoje produkty i wyroby na naturalizmie, estetyce i  wygodzie korzystającego. Styl od kilku lat istnieje w designie i projektowaniu w Europie. Stał się jedną z głównych koncepcji i jest stale rozwijany dzięki współpracy producentów i designerów. Skandynawia z bardzo mocna pozycją w Europie potrafiła przekonać do swojego stylu  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STANDARDY I WZORY NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/   Nowości i prostota, przeciętność i standardy coraz mocniej przekładają się na styl produktów i charakter sklepów. Projektowanie jest jednak ukierunkowane na odmienność i indywidualizm. Powrót do dawnego stylu dekorowania domu jest dziś na czasie.  Portale wnętrzarskie i projektanci szukają nowości, ale  opierają się tradycyjnych motywach i wzorach czy sposobie produkcji. Bardzo szeroko rozwija się rynek produktów indywidualnych, wykonywanych na zamówienie. Bardzo ciekawym nawiązaniem jest połączenie szkła z motywami metalowymi. Takie wyroby tradycyjnie łączą się z bogatym wystawnym życiem wielu pokoleń. Bardzo wytrzymały materiał  i oczywiście wyjątkowe wzory i motywy zdobią przyjęcia i rauty iw domu i w salach restauracyjnych.   Dbałość o styl i smak w restauracjach przekłada się na wystrój i zdobienie s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »