Szkolenia

Wpisy zawierające słowo kluczowe szkolenia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kurs azbestowy Szkolenia

Kurs do usuwania azbestu – stacjonarny lub internetowy. 199zł/brutto/osoba. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kurs azbestowy Szkolenia

Kurs do usuwania azbestu – stacjonarny lub internetowy. 199zł/brutto/osoba. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkolenia, wiedza i umiejętności! Nowe technologie, Internet, zakupy i nowości

Poznaj wartość Swą ucząc się i zdobywając wiedzę, którą wykorzystasz w pracy i w domu. Podstawową wartością w dzisiejszym świecie jest wiedza. Posiadając wiedzę można wykorzystać ją do budowania swoich umiejętności. Wiedza i umiejętności to podstawa niesamowitej przygody dzisiaj i jutro. Oferuje profesjonalne kursy na DVD, które pomogą Ci w uzyskaniu znacznej znajomości wielu zagadnień. Szkolenia te są przygotowane przez profesjonalistów i obejmują wiele materiałów szkoleniowych z rozmaitych dyscyplin jak np.: konstruowanie stron internetowych, edycja grafiki, przetwarzanie zdjęć, montowanie video reklam, programowanie w rozmaitych językach, szkolenia OFFICE (Excel, Word, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access). W tej chwili posiadam ponad 195 różnorodnych instruktaży oraz kilkaset tutoriali. Dostępne są dodatkowo kursy z serii - rozwój osobisty i kursy BHP. Nie czekaj więc i odwiedź serwis ukierunkowany na pozyskanie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Talenty czy Deficyty Develop Yourself - Agnieszka Ozdobinska

   Tak wiele już napisano i przeczytano na ten temat. Wracam jednak dziś do pytania = nie do końca oczywisteg - Na czym oprzeć swój rozwój? I choć intuicja często podpowiada nam, że warto budować na swoich talentach my uparcie starmy się naprawić siebie. Mamy nadzieję, że po długich godzinach szkoleń, warsztatów etc. staniemy się kimś innym, kims o kim marzylismy całe życie. Niestety rzeczywistość nie pozostawia złudzeń. Badania insytutu Gallupa, ale też wiele badań mających na celu znalezie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na czym polega TPM? Ja to wiem

W przemyśle, Total Productive Maintenance (TPM), czyli Całkowite Produktywne Utrzymanie Ruchu Maszyn, to system utrzymywania i usprawnienia integralności systemów wytwórczych i jakościowych za pośrednictwem maszyn, urządzeń, procesów i pracowników, które powiększają wartość biznesową organizacji. Na czym polega Total Productive Maintenance? Jakie są jego główne cele? TPM koncentruje się na utrzymaniu całego sprzętu w jak najlepszym stanie, aby uniknąć awarii i poślizgów w procesach produkcyjnych. Celem tego programu jest istotne zwiększenie produkcji przy jednoczesnym wzroście morali i satysfakcji z pracy pracowników. System TMP skupia się na konserwacji jako niezbęd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O nas Szkolenia

Europejski Instytut Kształcenia to instytucja skupiająca fachowców z różnych dziedzin aby dopasować kurs specjalnie do Twoich potrzeb.  Uczestnicy naszych kursów z powodzeniem pracują i wykorzystują wiedzę w wieku krajach Europy i Świata. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak wygląda obecnie rekrutacja za pomocą mediów społecznościowych. Symulacje szkoleniowe

Wyszukanie dobrego pracownika w niejednym przypadku stanowi poważny problem dla pracodawców oraz rekruterów, dlatego też sięgają oni po różnego rodzaju metody na to, aby trafić na kogoś odpowiedniego. Ostatnio bardzo często będzie się w takich działaniach wykorzystywać także społecznościowe media, z jakich wielu Polaków chętnie korzysta.   Jak się okazuje konta na Twitterze lub Facebooku posiada już ponad połowa naszego społeczeństwa. Spora ich część to ludzie młodzi, znający bardzo dobrze współczesne rozwiązania technologiczne i korzystający z nich bez obaw. Również oni nie mają żadnej obawy przed wykorzystaniem mediów społecznościowych do poszukiwania nowej pracy, ale także właściciele firm bardzo chętnie do takich osób docierają właśnie tym sposobem.   Jedną z często używanych metod rek (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Po ukończeniu jakich studiów są największe szanse na otrzymanie dobrej pracy. Symulacje szkoleniowe

Każda bez wyjątku gospodarka jeśli chce zapewnić konkurencyjność powinna starać się o to, aby mieć jak najwięcej pracowników z dobrymi kwalifikacjami. Przez to właśnie nadążą oni bez problemów za postępem, jaki się dokonuje, a w niejednym przypadku brać udział w jego kreowaniu. Z takich też powodów niezwykle istotne jest dostarczenie młodym ludziom możliwości pozyskania interesujących, dających spore możliwości zawodów.   Z drugiej strony młode osoby, wybierające przyszły zawód powinny mieć także na uwadze parę dość ważnych spraw. Przede wszystkim bardzo ważne są własne zainteresowania i predyspozycji, ale równie ważną rolę przy decyzji powinny mieć oczekiwania i trendy na rynku. Tylko i wyłącznie wybór dokonany odpowiedzialnie pozwoli się uchronić przed bezrobociem, a równocześnie da możliwość znalezienia pożądanego zawodu. & (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kilka ważnych informacji o tym, jak dobrze wybrać salę szkoleniową. Symulacje szkoleniowe

Wybierając odpowiednie miejsce na szkolenie wiele osób przede wszystkim się skupia na tym, jaki standard ma hotel. Faktem jest, że jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ od tego, w jakich warunkach uczestnicy będą mieszkać zależała będzie ich końcowa efektywność. A przecież tak samo istotna, jeżeli nie istotniejsza będzie odpowiednia sala, na której będą realizowane zajęcia.   Co najważniejsze sala powinna mieć odpowiedni kształt i należyte wyposażenie, bowiem od tego zależeć będzie efektywność i skuteczność realizowanych zajęć. Przeważnie układ będzie zależny od tego, w jakiej roli wykorzystywana będzie sala - zupełnie innych rzeczy będzie się oczekiwało od szkolenia w którym będzie się przeprowadzać prelekcję dla uczestników, a czego innego przy kreatywnych warsztatach.   Najczęściej się zakłada, że dla grupy kilku (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
uprawnienia udt - jak zdobyć zrób to sam

Uprawnienia UDT. Dla osób chcących zdobyć nowe, przydatne w pracy zawodowej kwalifikacje. Wszystkie informacje można zdobyć na stronach ministerstwa. Jak czytamy na stronie urzędu dozoru technicznego: "...Urządzenia techniczne oraz materiały i elementy stosowane do ich wytwarzania, montażu, naprawy lub modernizacji mogą być wytwarzane, montowane, naprawiane lub modernizowane przez zakład, który posiada odpowiednie uprawnienie wydane przez UDT. Wymóg ten dotyczy zarówno zakładów krajowych jak i zakładów zagranicznych. Osoby wykonujące czynności spawania, zgrzewania, lutowania oraz przeróbkę plastyczną i obróbkę cieplną w toku wytwarzania, naprawy i modernizacji urządzeń technicznych oraz wytwarzania elementów stosowanych do wy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jakie korzyści przynosi nam szkolenie BHP? Witaj wielki świecie

p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120%; }a:link { } Szkolenia Bhp ustawowo powinny się odbywać 1-2 razy w roku aby pracownicy najzwyczajniej w świecie odświeżali sobie wiedzę którą zdobyli na pierwszym szkoleniu. W naszym państwie można powiedzieć, że ta prawidłowość co do szkoleń w ciągu roku jest prawidłowa. W większości firm w naszym kraju szkolenia są przeprowadzone co najmniej raz w roku.   Po przeprowadzonych badaniach na temat czy wiedza zdobyta podczas szkoleń BHP jest przydatna w pracy, większość stwierdza, że zdobyta wiedza jest przydatna w codziennej pracy. Jednak wystarczy spojrzeć na część praktyczną która bardzo różni się o teorii, którą jak w badaniach wynika każdy zna perfekcyjnie. Patrząc na analizy wypadków w przedsiębiorstwach w naszym kraju widać w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dlaczego mój sklep internetowy nie zarabia? Dlaczego mój sklep internetowy nie zarabia?

Wiele sklepów w Sieci wcale nie zarabia. Z jakiego powodu? Pewnie przyczyn klęsk biznesowych jest wiele, ale często rzeczywistość jest taka, że deprecjonujemy całkowicie pozycjonowanie i kampanie reklamowe w internecie. Zwłaszcza pozycjonowanie stron Chełm jest taką usługą, która w kontekście prowadzenia e-sklepu ma dużo sensu. Przecież ludzie bardzo często znajdują sklepy internetowe właśnie za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej! Czyli SEO oraz inne działania marketingowe są bardzo ważne. Oprócz tego coaching z promocji na Facebooku i pozostałych social mediach to niesamowicie ważna rzecz. Czyli przeszkolmy się z reklamy, bo znaczącą część działań bez żadnych problemów możemy wykonywać na własną rękę. To znaczy projektowanie stron Chełm oraz ich SEO nie są dla amatora, lecz niektóre kampanie reklamowe w internecie definitywnie są proste do zrozumienia. Wystarczy każdego dnia powiększać zakres własnej wiedzy odnośnie reklamy. I właśnie wtedy, sklep internetowy będ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak zacząć zarabiać w Oriflame? OriLifeStyle

Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć trochę o mojej pracy..  Po pierwsze co robie? Po pierwsze jestem aktywnym sprzedawca. Staram się sprzedawać jak najwięcej naszych produktów, aby dotsawac się do jak największej ilości programów lojalnościowych i dostawać za grosze super prezenty. W poprzednim katalogu złożyłam zamówienia na kosmetyki za okolo 1000zł, więc biorac pod uwage, że prezenty również mogę sprzedać, zarobiłam ponad - UWAGA -300zł!!!!  Czy to mało za kilka/kilkanaście godzin pracy? :)   Po drugie rekrutuje. Szukam osób, które chciałyby tak jak zaczac pracę w Oriflame Poland. Przeprowadzam rozmowy, opowiadam o korzyściach (ale mówię tez o tym co mi sie nie podoba), podpisuje wnioski i SZKOLĘ!!! Szkolenie to klucz do sukcesu dla nowej osoby!   jeżeli chcesz p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy Szkolenia i Kursy

Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy uważane są przez większość osób na nudne i zupełnie nikomu niepotrzebne. Okazuje się jednak, że jest zupełnie inaczej, bo mają one kluczowe znaczenie w przypadku poprawy bezpieczeństwa na terenie zakładu przemysłowego lub też każdego innego miejsca pracy. Jednak o ile w biurach nie często dochodzi do wypadków to w przemyśle czy transporcie zdarza się to znacznie częściej. Z tego powodu o szkoleniach będziemy mówili w tym właśnie kontekście. Dzielą się one na dwa różne rodzaje. Pierwsze z nich, czyli szkolenia okresowe, przeprowadza się na początku pracy każdej osoby. W ten sposób można zaznajomić świeżego pracownika z niebezpieczeństwami, które mają miejsce na terenie zakład (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkolenia w wyjątkowych obiektach - tu warto zorganizować konferencje! Hotele oraz sale konferencyjne

Park Technologiczny MMC Brainville położony jest w Nowym Sączu u zbiegu ulic Tarnowskiej i Myśliwskiej. Lokalizacja to jeden za atutów budynku MMC Brainville. Położenie zapewnia doskonałe warunki komunikacyjne zarówno z centrum miasta, jak i obwodnicą oraz drogami wylotowymi w kierunku Krakowa i Tarnowa.   Hotel Kruk*** jest obiektem położonym w samym Centrum Polski w naturalnym otoczeniu przyrody Sulejowskiego Parku Krajobrazowego oraz Doliny Rzeki Pilicy, tuż nad brzegiem Jeziora Sulejowskiego.   Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Rezydencja Las Vegas to bezpieczna ogrodzona posiadłość o pow. 2 ha znajdująca się na przedmieściach Nowego Sącza, na trasie do Piwnicznej, w miejscowości Barcice.Usytuowana w malown (...)

Zobacz cały wpis na blogu »