Syn boży

Wpisy zawierające słowo kluczowe syn boży.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Duchy ludzkie czują Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Duchy ludzkie czują 33.  Duchy ludzkie czują ożywienie i duchowe radosne przebudzenie. Powstają widzący na Ziemi, aby głosić sąd Boży. Każdy sądzi się sam ostatecznie, zjawisko występuje w masowy sposób. Groby pustoszeją i znów się zapełniają. Ciała ludzkie wigoru się pozbawiają, wiodąc bycie śmieci. Naukowcy rozum swój badają, jakieś z nim związane mało jasne zależności, trwoniąc majątek narodowy, który jest źle wykorzystywany. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Duch ludzki przygotowuje się… Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Duch ludzki przygotowuje się… 32.  Duch ludzki przygotowuje się na przyjęcie ‘wyższego’ ze Światła idącego, to ja część Pana Jezus Chrystus zmierzam z przestworzy na Ziemię. Tupot istotnych nóg słychać szczęśliwy mówiący, że oni współbrzmią z prawami Pana, w Woli Bożej całkowicie tkwiący. Duch ludzki jak usposobienia złe pozostawi, to zostanie wykorzeniony ze stworzenia. Kręcą na wschodzie wiatry wiry, pomogą dmuchnąć w ostatniej chwili, woda zarzuci sobą wybrane miejsca, ogień spali zło, które ludzie wybrali, a ziemia p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dużo wokół jest pustego Wielka Ksiega Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Wszystko wokół jest puste 31.  Dużo wokół jest pustego, brak temu życia, duchy zastygły, przykryła ich pycha jak pył z Wezuwiusza, szaro i sucho, w powietrzu pełno dymów pyłowych. I jak w tym wszystkim pomóc tym, którzy jeszcze pragną powrócić do duchowego domu? Jak ich odnaleźć, czy ciche wołanie ich serce dostanie, czy jeszcze w pyłowej krainie wygrzebać się może? Jak pomóc bratu, który zasnął i śpi od wieków, wokół otacza go zastygła lawa, to skutki całego jego działania. Wypalone ciała, które tylko użyźniają swoim składem glebę i duch w takim ciele śpi wygodnie, już zastygł wewnętrznie, od wieków cały całkowicie martwy. Trąby sł (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jastrzębie na niebie Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Jastrzębie na niebie 26.  Jastrzębie na niebie różowe latają i Miłość na Ziemi ogłaszają, ten kto ich wołanie usłyszy do swojego domu ducha powróci i są to realne duchowe wydarzenia, które widzącego na lepszego przemienia. Ludzie, słuchajcie Słowa od nowa, po raz kolejny pokazywana jest na poziom duchowo istotny droga! I jest bez znaczenia jaki jesteś obecnie, gdy masz w sobie chcenie duchowe poprawy na lepsze. I tak ciemny może do domu powrócić, a jasny z drogi na poziom duchowo istotny może zawrócić. Wy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Każda minuta ważna! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Każda minuta ważna! 25.  Każda minuta ważna dla rozwoju ziemskiego ducha. Bezczynne trwanie, negatywne zdanie, które w ciemności wpędza ducha, gdy ten jest pozbawiony słuchania siebie. Każdy, kto obecnie ma rozum rozbudowany, pogrąża się coraz mocniej w rozmyślaniu nad chorymi sprawami. Myśli go ‘zjadają’ coraz mocniej. Trzyma się uporczywie ich, już brak siły, pogrąża się zdecydowanie, sam tego jest bez widzenia. Brak czystego widzenia na siebie ducha. Ojczyzna (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻAŁOBA NARODOWA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ŻAŁOBA NARODOWA! 16. Władze ogłaszają żałobę narodową, bo w katastrofie lotniczej zginęło dwadzieścia osób. Nikt się jakoś nie przejmuje, że na Ziemi przebywa Żywe Słowo w osobie Jezusa Chrystusa. Nikt Go nie rozpoznaje, a przecież to wysłannik Pana Najwyższego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! 15. Jezus Chrystus napisał Przesłanie Miłości. Są tam wskazówki jak należy postępować, aby znaleźć drogę do Królestwa Tysiącletniego. Przesłanie Miłości jest dostępne na blogu Jezusa Chrystusa w Internecie, każdy kto się skontaktuje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! 14. Jezus Chrystus przemierza naszą Polską przepiękną krainę. Chociaż bywa w wielu miejscach, przechodzi wśród ludzi, to nikt Go nie rozpoznaje. Idąc ulicami miasta Opola, co niektóre osoby się przyglądają i zastanawiają, ale rozum szybko wyhamowuje, podpowiedzi duchowe. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Do tych, którzy jeszcze serce mają! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Do tych, którzy jeszcze serce mają! 16. Wszystko dookoła o pomoc woła, martwe, spętane przez ciemności ludzkie duchy, żyjące bez duchowej świadomości, nawet w piosenkach ciemne formy mieszkają i są to faktyczne zjawiska. Światłe myśli, słowa i uczynki to duchowe sukcesy na Ziemi. Wszystko się obecnie wzmaga, aktywność Słońca pomaga. Nacisk Światła następuje i poprzez różne formy się manifestuje. Mars, a teraz Słońce, aktywność narasta, jest wielka. Pan poprzez stworzenie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NARODZIE WYBRANY, POLSKO! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  NARODZIE WYBRANY, POLSKO! 12. W waszym narodzie przyszedł na świat Syn Boży, Jezus Chrystus. Przez nikogo nierozpoznany. Syn Boży zakończył Sąd Ostateczny, który rozpoczął Syn Człowieczy, Imanuel, będący na Ziemi do 1941r. ubiegłego wieku. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BUDZCIE SIĘ LUDZKIE DUCHY! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  BUDZCIE SIĘ LUDZKIE DUCHY! 11. Dosyć już ludzkie duchy śpicie, czas na przebudzenie, aby stanąć do służby Światłu. Czasy mamy ostateczne, więc trzeba brać się do intensywnej pracy, aby nie przespać Królestwa Tysiącletniego na Ziemi. Pracy czeka ogrom na was, więc pośpieszajcie do Jezusa Chrystusa, stańcie w szeregu, aby służyć Panu Naszemu, nie czas na odpoczywanie duchowe. Po to przysięgaliście, schodząc na Ziemie, aby być podporą dla Jezusa Chrystusa tu na Ziemi. Jasne czyste duchy przejawienie już blisko, a wy gdzieś się ukrywacie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE CZY ZNAKI NA NIEBIE WIDZICIE??? Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  LUDZIE CZY ZNAKI NA NIEBIE WIDZICIE??? 10. Stwórca pokazuje wam znaki na niebie. Trzeba tylko patrzeć i umieć odczytać co się pokazuje. Stworzenie jest mową Pana Naszego wszechmogącego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pędzą samochody po Ziemi… Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Pędzą samochody po Ziemi… 24. Pędzą samochody po Ziemi, a mnie Jezusowi Chrystusowi świat się mieni. Tylko człowiek śpi jeszcze! Zapomniał o swoich obowiązkach wobec Pana tu na Ziemi! Zapadł ludzki duch w sen ziemski, czy jeszcze go coś tu zmieni i przemieni? Zostało dla niego tylko mocne uderzenie, bo cichych nawoływań już bez słuchania. Odczuwanie wyłączył, dla siebie ducha bez posłuchu. Chodzi ziemskie ciało zarządzane przez rozum z móz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! 9. Nikt za ciebie grzechów nie odkupił. Tylko twój wielki wysiłek, aby przetrwać i dostać się do Królestwa Tysiącletniego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE DUCHY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE DUCHY 8. Jesteście stworzeni i posłani przez Stwórcę na Ziemię, aby służyć Najwyższemu. A wy co zrobiliście? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »