Survival

Wpisy zawierające słowo kluczowe survival.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

#323E: Keys to survive any cataclysm (also the impending one): obeying God's commandments, self-sufficiency, cooperation with nature and morally-acting neighbors, the will to live, practical knowledge and proper preparation Totalizm i Koncept Dipolarnej Grawitacji (Kodig)

Motto: "Our life always displays the result of our dominant thoughts, our prudence and consistency in implementing our plans."   #323E: Keys to survive any cataclysm (also the impending one): obeying God's commandments, self-sufficiency, cooperation with nature and morally-acting neighbors, the will to live, practical knowledge and proper preparation (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
#300: Wykaz sprzętu jaki warto mieć w plecaku aby podczas nadchodzącej zagłady lat 2030-tych NIE znaleźć się wśród 99.9 procenta tych co jej NIE przeżyją Totalizm i Koncept Dipolarnej Grawitacji (Kodig)

Motto: "Zawsze kupuj rzeczy, które naprawdę są ci potrzebne, gdyż to co faktycznie jest ci niezbędne do przeżycia zmieści się w plecaku." "Wszystkie dzieła Pańskie są dobre, i wszystkiego, co potrzebne, dostarczy czasu swego." Ja mam nadzieję, że ta zagłada nigdy nie nastąpi, że się myliliśmy, że Bóg się zlituje. Nie chcę tej zagłady jak każdy myślący człowiek. Muszę jednak coś tu powiedzieć: mógłbym wątpić w wszystkie teorie ale nie w fakty. Ostatnio w domu codziennie sprzątając po mojej rodzinie i oczywiście po sobie samym, przeraziło mnie, że śmieci jakie dokładnie segreguję w 90% składają się z plastiku. Nic już się nie kupi bez opakowania w to tworzywo, może jeszcze mąkę, cukier, itp., pakuje się w papier, reszta natomiast zawiera to tworzywo. Nie zdążymy pozbyć się tego plastyku przed zniszczeniem środowiska. Nie wiem ile nam czasu zostało - 10 lat zanim nadejdzie głód? Sam krach finansowy jest przewidywany już pod koniec tego roku. Nasze życie jest tak kr& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »