Strona www

Wpisy zawierające słowo kluczowe strona www.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Pierwsze ABC Moje wszystkie strony

Wielu rodziców szuka darmowych materiałów do nauki pisania literek i cyferek, kolorowanek i innych zadań, które pomogą ich dzieciom w początkach nauki. Owszem, takich darmowych stron jest "kilka", jednak - dla wygody - zebrałam je na jednej stronie - wciąż otwartej na dodawanie nowych lkinków o takiej tematyce "preedukacyjnej".  Pierwsze ABC zaprasza do odwiedzin

Zobacz cały wpis na blogu »
O tym jak zareklamować się w Internecie Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

  Witam. Dzisiaj słów kilka o tym jak zareklamować się w Internecie. Jak wszyscy wiemy, Internet towarzyszy nam już praktycznie w każdej sferze życia. Zarówno w domu jak i w pracy mamy do czynienia z wirtualnym światem. Jest to więc idealne miejsce, w którym możemy rozpowszechnić naszą firmę, bardzo tanim kosztem. Jak się do tego zabrać? Zapraszam do przeczytania mojej notki. Pierwszą rzeczą fundamentalną dla skutecznego zareklamowania się w sieci jest oczywiście stworzenie strony internetowej dla naszej firmy. Nie jest to jednak tak proste jak mogłoby się wydawać. Wielu ludzi na tym etapie korzysta z pomocy krewnych, znajomych którym, gdzieś kiedyś przyszło zrobić jakąś prostą stronę. Jest to błąd. Dobra strona internetowa to wysiłek i czas jaki musimy poświęcić na jej zrobienie, a co za tym idzie jest to również koszt. Internet co prawda jest pełen ogłoszeń, w których proponuje się nam stwo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Seksizm w reklamie Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Seksizm oznacza dyskryminację ze względu na płeć i zazwyczaj dotyczy głównie kobiet. Wciąż jest on obecny na polskim rynku medialnym. Kobieta w większości reklam pojawia się w roli gospodyni domowej. Zajmującej się pieczeniem ciast, gotowaniem obiadów, praniem i opieką nad dziećmi. Jej zadaniem jest zadowolenie męża i innych członków rodziny. To do płci żeńskiej są skierowane reklamy proszków do prania i produktów kulinarnych. Tak jakby jedynie na barkach kobiet spoczywało zajmowanie się domem. Kobieta szczęśliwa to taka, która spełnia się jako żona i matka. Tego rodzaju materiały reklamowe, które przedstawiają kobietę jako gospodynię domową pokornie służącą mężowi i dzieciom przyczyniają się do utrwalania stereotypów na temat ról płciowych, a także do ich wzmocnienia. Istnieje także drugi rodzaj reklam, w których to kobieta jest przedstawiana jedynie jako obiekt seksualny. Taki jej wizerunek czę (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Reklama natywna Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Obecnie zewsząd otaczają nas reklamy. Zawód specjalisty do spraw marketingu internetowego i reklamy, którego zadaniem jest m. in.  planowanie i nadzór nad kampaniami reklamowymi, staje się coraz bardziej popularny. Wiele osób odbiera więc reklamy jako nachalny sposób promocji usługi lub produktu. Irytują nas osoby rozdające ulotki na ulicy, w nerwowy nastrój wprawiają nas też wyskakujące nagle reklamy internetowe zamieszczane na stronach www. Według badań zauważamy tylko połowę z treści reklamowych, które znajdą się w zasięgu naszego wzroku. Specjaliści ds. marketingu internetowego opracowują więc cały czas nowe formy reklamy, które okażą się o wiele bardziej skuteczne od tych już dobrze znanych i w nienachalny sposób trafią do klienta. Jednym z najnowszych pomysłów na pozyskanie klientów i zainteresowanie ich nowym pro (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Firmowa strona www – konieczność czy moda ? Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 W dzisiejszych czasach większość przedsiębiorców decyduje się na założenie strony internetowej swojej firmy. Starają się oni w ten sposób wychodzić naprzeciw swoim klientom i ich potrzebom. Jak się okazuje obecnie, coraz więcej osób zainteresowanych zakupem jakiegoś produktu lub skorzystaniem z jakiegoś rodzaju usługi, swoje poszukiwania zaczyna właśnie od Internetu. W dzisiejszym artykule postaram się powiedzieć Wam czy warto, aby Wasza firma miała własną stronę www, czy też może lepiej zainwestować w inne formy reklamy, takie jak np. ulotki ? Udzielę także odpowiedzi na pytanie: Jakie są korzyści płynące z posiadania własnej strony internetowej. Według badań prowadzonych na polskim rynku, jedna trzecia firm w naszym kraju nie ma strony www. Dotyczy to przede wszystkim małych  przedsiębiorstw, działających na lokalnym rynku. Właściciele takich firm obawiają się k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Każdy może zostać grafikiem, czyli o zasadach projektowania grafiki reklamowej Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 W dzisiejszym artykule przedstawię Wam kilka zasad projektowania grafiki dzięki, którym Wasze projekty reklam będą wyglądały świetnie i wyróżniały się spośród innych. Istnieje wiele reguł, którymi należałoby się kierować w celu stworzenia skutecznego projektu reklamy. Najważniejszą z nich jest jednak ta, która nakazuje łączenie użyteczności z estetyką. Aby nasze projekty wyglądały naprawdę dobrze powinniśmy stosować także tzw. Zasadę Złotej Proporcji. Zgodnie, z którą każdy projekt musi mieć zachowane odpowiednie proporcje. To znaczy, że stosunek między elementami danego kształtu np. wysokość i szerokość musi wynosić 0.618. Jeśli to założenie jest spełnione w projekcie, jego odbiór jest  o wiele bardziej pozytywny. Jest rzeczą interesującą, że opisywana zasada znajduje także swoje zastosowanie w architekturze i inżynierii. Warto zwrócić także uwagę na to, że oso (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wybierz firmę która stworzy stronę internetową dla firmy, sklepu lub na zamówienie prywatne Projektowanie stron Warszawa

Projektowanie stron www Jak dobrze wybrać firmę która stworzy nam serwis internetowy? Oto jest pytanie, mawiałby filozof z przed wielu tysiącleci. Nie jest to łatwe w gąszczu możliwości które nam daję internet do wyboru. Sprawdźmy kilka opcji.   1. Wyszukiwarka stron (np. google.pl) Jeżeli dobrze trafimy w frazę zapewne znajdziemy to czego szukamy. Jednak jak mieć pewność, że ta firma to na pewno najlepszy wybór? Google wprowadził wraz z rozwojem Google+ możliwość komentowania i oceniania firm, zatem wystarczy wyszukać firmę by sprawdzić czy ma i jakie się pojawiają oceny.   2. Serwisy freelancerskie (freelancer.com / (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projektowanie stron www cz.1

Projektowanie stron www to zawód XXI wieku. Może on być wykonywany zarówno przez większe korporacje, małych przedsiębiorców jak i freelancerów. Zawód powstał dzięki rozwojowi internetu oraz nowoczesnych środków komunikacji rozszerzając do obłędu zakres usług oferowanych w sieci. Na tym blogu postaram się pisać o projektowaniu stron internetowych, jakie panują trendy na rynku zarówno front jak i back endowym. Zamierzam również stworzyć spis firm zajmujących się w Polsce zawodowo projektowaniem stron www, albowiem uważam, że nigdy za wiele odpowiednio skategoryzowanych informacji. Sam jestem w pewnym stopniu produktem internetu. Wychowałem się już na łączu i sam większość zleceń za pomocą tego właśnie łącza które kiedyś służyło mi do gry, dziś słuzy do zarabiania pieniędzy. Nie nazwałbym się już wykrystalizowanym specjalistą aczkolwiek znam swoje umiejętności i wiem, że na pewno wielu osobom pomogę w wybo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projektowanie stron www Warszawa Projektowanie stron Warszawa

Strona internetowa stała się w XXI wieku kluczem do sukcesu setek tysięcy firm, nie dziwne jest zatem, że z roku na rok coraz więcej przedsiębiorstw pragnie utworzyć własną stronę internetową w celu propagacji informacji. Internet to olbrzymi market otwarty 24h na dobe 7 dni w tygodniu. Warto zatem wynająć swój lokal i rozpocząć sprzedaż produktów lub usług za pomocą własnej strony www.

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona w sieci internetowej – element, który ma bezpośrednie przełożenie na odbiór firmy w społeczności klientów ABC projektowania stron

Niczym nieograniczony dostęp do sieci internetowej, mocno zmienił w ostatnich latach sposób funkcjonowania najróżniejszego typu firm. Poddał zmianom o tyle, że dzisiaj dzięki stronie, można bez dwóch zdań zainteresować klientów i łatwiej utworzyć z nimi relacje. Sieć internetowa to takie miejsce, w którym firmy prezentują ofertowe propozycje, lecz również mogą kreować wizerunek – na przykład za pomocą mediów społecznościowych, jak też aktywności promocyjnych. Ważnym elementem strony internetowej, będzie także newsletter, dzięki któremu w każdej chwili mamy możliwość pozostać na bieżąco z tym co dzieje się w danej firmie. Jest to na tyle komfortowa opcja, że łatwiej jest również dotrzeć do grona nowych klientów. Jeśli zatem ktoś jeszcze nie ma strony, warto o tym pomyśleć. By znaleźć kogoś, kto zrobi to dla nas, najwygodniej wykorzystać Google – wpisanie frazy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Co może dać firmie dobra strona internetowa – przykłady zalet ABC projektowania stron

Choć dostęp do internetowej przestrzeni jest na tę chwilę czymś zupełnie normalnym, nie wszyscy przedsiębiorcy jeszcze zdołali się do niego przekonać. W sumie działa aktywnie gigantyczna liczba firm, które w żadnym razie nie mają swoich internetowych adresów. Funkcjonujemy w kulturze błyskawicznego dostępu do informacji, właśnie przez fakt istnienia cyberprzestrzeni. Ludzie nie muszą angażować już dziś czasu w odwiedzanie firm lub sklepów na własną rękę, jedna po drugiej. Korzystają z map, wyszukiwarek internetowych czy różnych sprytnych aplikacji w smartfonach, które mogą pomóc ekspresowo i sprawnie odszukać to, co zdecydowanie przydatne. W gruncie rzeczy, strona w sieci to inwestycja, bo pozwala zaangażować uwagę klienta na dłużej. Warto o tym pomyśleć i zlecić profesjonalistom. W tej sytuacji, wystarczy wpisać sobie w Google hasło tworzenie stron www. Następnie, szybko będzie można się zorientować w cenach i zakresie oferowanych przez takie firmy aktywności u (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wizytówki internetowe Pozycjonowanie

Internet to niespożyte i nowoczesne źródło pozyskiwania informacji. W sieci można także prowadzić kampanie reklamowe. Z każdym dniem, każdym rokiem wykorzystywane są coraz lepsze narzędzia, które mają prowadzić do skutecznego wypromowania strony internetowej. Najprostszą formą reklamy internetowej są wizytówki tworzone w sieci. Wizytówka internetowa to nowoczesne narzędzie służące do reklamy. Mogą jej używać zarówno firmy, jak również i osoby prywatne. Jest ona pewnego rodzaju formą prezentacji. Wizytówka internetowa to nic innego jak: mała strona internetowa, na której powinny znaleźć się przede wszystkim informacje identyfikujące daną firmę lub osobę. Są to więc dane teleadresowe, jak: nazwa firmy, logo firmy, adres siedziby, adres strony internetowej, numer telefonu, adres e-mailowy. Wielkim plusem wizytówek internetowych jest fakt, że dzięki niej dana firma może być łatwiej odnaleziona w przeglądarce int (...)

Zobacz cały wpis na blogu »