Ssl

Wpisy zawierające słowo kluczowe ssl.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Jakie wymagania powinna spełniać współczesna strona internetowa? Świat dookoła nas

  Oto kilka istotnych aspektów, które warto uwzględnić:   Responsywność: Strona powinna być responsywna, co oznacza, że dobrze wygląda i działa na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony i tablety. Powinna dostosowywać się do różnych rozmiarów ekranów i być łatwa w nawigacji na każdym urządzeniu.   Przyjazność dla użytkownika: Strona powinna być intuicyjna i łatwa w obsłudze. Nawigacja powinna być klarowna i zrozumiała, umożliwiając użytkownikom szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Ważne jest również zapewnienie odpowiednich kontrastów kolorów, czytelnych czcionek i odpowiedniego rozmieszczenia elementów.   Szybkość ładowania: Współczesne strony internetowe powinny ładować się szybko, aby zapobiec utrac (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dwie wersje WordPressa. Oficjalny blog Grupy Pino

Niedawno udostępniliśmy Państwu najnowszą wersję WordPressa, opartą na wersji serii 5.9.  Pierwotnym założeniem było zastąpienie w instalatorze skryptów dotychczasowej wersji 4.3, która choć cieszyła się dużym zainteresowaniem, to jednak niekoniecznie wspierała współczesne standardy. Pojawiły się jednak sygnały od części z Państwa, że do pewnych zastosowań wolą korzystać ze starszej wersji skryptu. Dlatego w myśl starego powiedzenia: "wilk syty i owca cała" postanowiliśmy, że to Państwo będziecie mogli zdecydować, z której wersji będziecie korzystać.   Oczywiście, w pierwszej kolejności rekomendujemy korzystanie z nowszej wersji WordPressa, z racji, że jest ona dostosowana do współczesnych standardów, takich jak responsywność stron czy połaczenia HTTPS/SSL.   Jednak ostateczny wybór pozostawiamy Państwu ;)

Zobacz cały wpis na blogu »
Połączenia https/SSL Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj domeny płatne, zarejestrowane w PRV.PL i podczepione do serwerów hostingowych PRV.PL z automatu zyskują obsługę SSL (czyli połączenia https). Wcześniej taka funkcjonalność dotyczyła tylko domen darmowych. Obsługa SSL dotyczy również aliasów. Należy jednak pamiętać, że nie każdy skrypt czy aliasowana strona poprawnie działa z adresami HTTPS, dlatego opcję: czy strona ma obsługiwać tylko https czy zarówno https i http pozostaje do decyzji użytkownika usługi, dlatego HTTPS nie jest generowane automatycznie.      

Zobacz cały wpis na blogu »
Zrób bezpieczne zakupy na święta CertyfikatySSL.pl

Na święta kupujemy wszystko - i tu nie trzeba  nikogo o tym przekonywać.. sami wiemy, jak w czasie świątecznym biegamy od sklepu do sklepu i korzystamy z promocji, okazji, zniżek. Często również dokonujemy zakupów onlne, gdyż porpsotu nie mamy czasu na tradycyjne pójście do sklepu. Sklepy internetowe pozwalają nam na szybkie i wygodne zakupy, płatność online, dostawa do domu - czegóż chcieć więcej? Możliwość płacenia kartą online jest wygodna, ale musimy pamiętać że wiąże się też z pewnym ryzykiem. Niestety jak w każdym miejscu tak i w Internecie nei brakuje oszustów, którzy próbują zarobić czyimś kosztem.  Serwis CertyfikatySSL.pl przygotował krótki poradnik jak ustrzec się od oszustów. Wystarczy pamiętać i stosować kilka reguł, a dzięki nim zakupy będą przyjemne i bezproblemowe. Poradnik znajdziecie na stronie:  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »