Sprzedaż mieszkań

Wpisy zawierające słowo kluczowe sprzedaż mieszkań.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Wybierz poddasze - to się opłaca! Nieruchomości Szczecin

  Poddaszowe mieszkania na sprzedaż mają swoje ogromne plusy, doceniane przez wiele osób poszukujących własnego lokum. Mają wyjątkowy klimat, są przytulne i wygodne, jednak należy je urządzać z wyczuciem i rozwagą. Tylko dzięki temu zachowają tak ceniony przez nas niepowtarzalny charakter.   Od strychu do przytulnego mieszkania   Mieszkania na sprzedaż na poddaszu są najczęściej zaadapto (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mierzyn pod Szczecinem - sprzedaż mieszkań i domów Mieszkania Szczecin

Myślisz o kupnie nowego mieszkania ? A może marzy Ci się przestronny dom na obrzeżach miasta? Jedno i drugie marzenie możesz z powodzeniem zrealizować, kupując lokum w MIerzynie - uroczym miejscu tuż obok Szczecina, graniczącym z Gumieńcami. Wieś pod Szczecinem jest niezwykle popularna wśród deweloperów. Powstają tu osiedla domów jednorodzinnych, strzeżone osiedla loftowe, lokale usługowe – wszystkie dostępne na dobryadres.pl. Mieszkańcy mają do dyspozycji kilka dyskontów tj. Lidl czy Biedronka, szkoły, przedszkola, a także zabytkowy kościół (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kredyty mieszkaniowe będą droższe DOMPRESS.PL

Oprocentowanie kredytów jest coraz wyższe, bo banki stopniowo podnoszą swoje marże    Mimo utrzymujących się niskich stóp procentowych, oprocentowanie kredytów hipotecznych rośnie. Banki od kilku miesięcy regularnie podnoszą swoje marże. Na koszt kredytów mieszkaniowych w tym roku wpływ będzie miało wiele czynników. Rekomendacja S wprowadzająca wymóg posiadania wkładu własnego, przywrócony po rocznej przerwie program rządowych dopłat do kredytów oraz wysokość stóp procentowych. Od początku roku, chcąc pożyczyć od banku na zakup mieszkania trzeba mieć zaoszczędzone co najmniej 5 proc. wartości nieruchomości na wkład własny. Jednocześnie na rynek wróciły preferencyjne kredyty hipoteczne z rządową dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Osoby, które nie skończyły 35 roku życia mogą dostać od państwa 10-15 proc. To dla kupujących, którzy spełniają kryteria p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Używane czy nowe? Mieszkania Warszawa

Podejmowanie decyzji w życiu nie jest proste. Szczególnie teraz, a więc w dwudziestym pierwszym wieku, kiedy to opcji jest naprawdę mnóstwo. Trudną decyzją jest, jak pokazują badania przeprowadzone przez specjalistów, zdecydowanie sią na kupno konkretnego mieszkania Warszawa. Prawda jest jednak taka, że wiele osób współcześnie żyjących marzy o tym, by nabyć swoją własną nieruchomość. Trudno zresztą wyobrazić sobie całe życie bez swojego własnego gniazdka na ziemi. Wynajmowanie mieszkania Warszawa nie jest przecież tak samo komfortowe jak jego posiadanie na własność. Ale dylematem kupujących i inwestujących w nieruchomości jest przede wszystkim to, jakie mieszkania Warszawa wybrać. A mianowicie – czy ma to być mieszkanie nowe czy używane. Nieruchomości te różnią się – jak się okazuje – przede wszystkim ceną. Mieszkanie na rynku pierwotnym jest bardzo drogie i w związku z tym bez kredytu mało kogo na nie stać. Z kolei mieszkanie na rynku wt&oacut (...)

Zobacz cały wpis na blogu »