Społeczność

Wpisy zawierające słowo kluczowe społeczność.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Anonse erotyczne - społeczność Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Dla poszukujących kontaktów i ogłoszeń erotycznych oraz dla tych, którzy sami publikują anonse polecamy naszą księgę gości:    

Zobacz cały wpis na blogu »
Rozdział I Droga do szczęścia

Witaj, Pewnie zastanawiasz się nad tym co tutaj będzie się znajdować. Szczerze ja tez...Może w tej sytuacji pierwszego spotkania, poznajmy się bliżej.   Od kilkunastu lat, a być może nawet dłużej zmagam się z pogłębiającym lękiem przed byciem ocenianą. Przed odrzuceniem innych i krytyka jaka inni mogą się podzielić. Uczucia, które towarzyszyły mi każdego dnia były tak przytłaczające, że w końcu po tylu latach, odważyłam się pójść na terapię. Terapia trwa od kilku miesięcy i chciałabym opisywać tutaj swoje przemyślenia związane z terapią. Traktować trochę tego bloga, jako drogę do zdrowienia.  Myślę, że ten post chcę traktować jako takie przywitanie.  Ps: Czy jest tutaj też ktoś kto zdrowieje?

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowa Expertia.pl - strefa wiedzy 2.0 Poszukiwacz wiedzy

    Nowe oblicze portalu to przede wszystkim przesunięcie akcentu na społeczność użytkowników. Internauci odwiedzający serwis mogą tworzyć swój profil, prezentować swoje zainteresowania i dodawać znajomych do sieci kontaktów. Każdy zalogowany użytkownik Expertii 2.0 może nie tylko zadawać pytania ekspertom, ale także dzielić się swoją wiedzą pisząc blogi i dyskutując na forum.  

Zobacz cały wpis na blogu »