Social media

Wpisy zawierające słowo kluczowe social media.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Zapoznanie w profilem Życie w sieci

Drodzy czytelnicy... Nasz profil będzie przedstawiał funkcjonowanie w internecie, będziemy wstawiać posty dotyczące korzystaniem przez młodzież z urządzeń cyfrowych oraz ich udziału w mediach społecznościowych. Jesteśmy przekonani, że zainteresuje was nasze konto i nauczy zasad internetu :D

Zobacz cały wpis na blogu »
Koronawirus a turystyka Zwaliowana czyli bzik na punkcie Walii

Czas płynie, koronny rok 2020 wraz z nim i zmienia świat i obowiązujące w nim reguły. Jak wiadomo, Wielką Brytanię dotknął długotrwały lockdown, a ograniczenia i restrykcje w Walii były surowsze niż w sąsiedniej Anglii. Dopiero weekend dwa tygodnie temu był pierwszym, który dał ludziom szansę na swobodniejsze rozkoszowanie się latem w Walii. Zniesienie zakazu przemieszczania sie i przebywania bez celu w miejscach publicznych zaowocowało w Cardiff pewnymi zamieszkami i przepychankami z policją, która wkroczyła, gdy obowiązujące zasady dystansowania społecznego namiętnie ignorowano. Spragnieni kontaktu ludzie masowo wylegli i rozsiedli się w zatoce Cardiff Bay i nie zważając na nic cieszyli wolnością (wcale im się nie dziwię, też bym tam z ogromną chęcią wreszcie posiedziała!).   Miesiącami nie można było przemieszczać się dalej niż 5 km od miejsca zamieszkania, nie można też było wjechać do Walii z zewnątrz. Walia została zamknięta, o czym informowały nawet portale turysty (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak szukać pracy, żeby się z niej cieszyć i nie myśleć szybko o jej zmianie. ⚪️ Pracuj z radością!

12.09.2019 Ostatnio pisałam o tym co robić gdy jesteśmy w potrzebie znalezienia nowej pracy. Pisałam o tym, że droga na skróty jest niewypałem zwykle i nie prowadzi do wymarzonej posady.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pozycjonowanie - co to jest i czy jest nam to potrzebne? Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

  Pozycjonowanie, SEO, optymalizacja strony - co to jest z czym to się wiąże? Jak już zapewne wiemy samo stworzenie strony internetowej to zaledwie kropla w morzu potrzeb jakie musimy spełnić, aby zaistnieć w Internecie. Co więc zrobić kiedy mamy już gotową stronę internetową ale nie generuje ona klientów lub nawet nie odwiedzają jej internauci? Rozwiązaniem jest - powierzenie naszej witryny w ręce profesjonalnej firmy zajmującej się SEO czyli tzw. pozycjonowaniem. Co to jest i na czym polega taki proces? Zanim wyjaśnię jak przebiega proces pozycjonowania, kilka słów o tym po co nam w to inwestować. Wszyscy, którzy to czytają muszą sobie uświadomić fakt, że w Internecie, jest niezliczona ilość stron i codziennie przybywają nowe. Liczby są tutaj tak duże, że nie sposób określić ich dokładnie. Należy pamiętać, że nasza strona zaraz po ‚otwarciu’ (czyli uruchomieniu na serwerze) jest na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Social media jako narzędzie marketingowe Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Dla wielu przedsiębiorców media społecznościowe nadal są czymś nowym i nie do końca zrozumiałym. Nie wiedzą oni w jaki sposób wykorzystywać je jako narzędzie promocji swojej firmy i jak duża jest ich skuteczność. W dzisiejszym artykule postaram się wyjaśnić Wam co tak naprawdę kryje się pod tym terminem. Odpowiem też na pytanie: w jaki sposób wykorzystywać social media do promocji firmy? Wielu początkujących przedsiębiorców jest zdania, że social media to jedynie chwilowa moda, której nie warto ulegać. Uważają oni, że posiadają stałe grono klientów i nie potrzebują zdobywać nowych, zwłaszcza poprzez wykorzystywanie do tego celu serwisów społecznościowych. Prawda jest jednak taka, że obecnie większość firm działa aktywnie na Facebooku i Twitterze i w ten sposób pozyskuje nowych klientów. Media społecznościowe dają możliwość dzielenia się doświadczeni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Największe serwisy social media. Reklama, social media, facebook, fanpage.

Wiecie, że na facebooku jest już ponad piętnaście milionów polaków? Liczba ta stale rośnie choć co jakiś czas pojawiają się informację, że młodzi coraz częściej z facebooka uciekają bo rodzice ich tam mogę śledzić;) Z moim obserwacji wynika, że jednak trend jest wręcz odrotny ... za rodzicami do gronga facebokowiczów dołączają ich pociechy, które zaczynają dorośleć. To na przykładzie znajomych, których dzieci mają już po kilkanaście lat. Na pewno fanów jest coraz więcej, a co za tym idze siła facebooka rośnie. Jak jest w przypadku pozostałych serwisów? Tutaj również nie próżnują - równie silne wzrostu notują zarówno twitter, instagram, printerest. Wiadomo że mają one jeszcze długą drogę przed sobą, jednak trend jest wciąż rosnący i widać że tak szybko społeczności nie znikną z sieci ... jeszcze nie wymyślono nic lepszego.

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy jesteś najlepszym specjalistą od social mediów? Reklama, social media, facebook, fanpage.

Można właśnie potwierdzić swoje umiejętności dotyczące kreacji w social mediach. Ruszyła 5-ta edycja Facebook Awards - konkursu dla agencji i indywidualnych specjalistów umieszczających grafiki zarówno na www.facebook.com jak i na Instagramie. W tym roku z polski będzie na pewno zdecydowanie więcej zgłoszeń niż poprzednio - w końcu rynek social mediów jest już u nas mocno zakorzeniony i co raz więcej firm prowadzi działania w tym zakresie. Agencje jak wiadomo mamy świetne - nie jednokrotnie zdobywały nagrody w innych konkursach więc i tutaj może któraś z naszych zostanie doceniona. Zachęcam wszystkich do zgłaszania swoich prac, a jeśli na tą chwile nie macie się jeszcze czym pochwalić to pracujcie - w przyszłym roku na pewno też będzie okazja do wzięcia udziału. Powodzenia wszystkim!

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy małej firmie po drodze z mediami społecznościowymi? Reklama, social media, facebook, fanpage.

Z racji tego, że obracam się trochę w tematyce małych i średnich firm, mam kontakt z ich właścicielami, to czasami pytają mnie o to czy jest sens żeby ich firmy weszły w te usługi.   Nie mam jednoznacznej odpowiedzi na ten temat - wszystko zależy od zakresu działalności. Wiele firm przecież działa lokalnie - nawet bardzo lokalnie bo w obrębie jednego osiedla czy kilku ulic. Wiele firm nie jest ograniczona terytorialnie, ale ich grupa odbiorców jest ograniczona do kilkudziesięciu dobrze im znanych. Zazwyczaj mówię więc że jeśli wydaje im się, że mogą pozyskać więcej Klientów dalej niż kilometr od swojej siedziby czy też poszerzyć listę Klientów z poza listy telefonów, które już posiadają w swoim notesie to wspólnieg z agencją social media prowadzenie fanpage na facebooku np. z brandbay.pl  ma dla nich sens. Jakie jest wasze zd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak to jest pracować w reklamie i social mediach. Reklama, social media, facebook, fanpage.

Chciałbym tutaj przekazać swoje doświadczenia na polu działań w marketingu, social mediach, prowadzeniu fanpage, reklamie i innych aspektach pokazywania się klientowi oraz przekonywania go do zakupu. Wszystkie te opisane działania, metody i projekty były lub będą wprowadzone w życie, a obracam się w tej tematyce od 15 lat. Mam nadzieję że dzięki mojemu blogowi uzyskacie coś nowego, coś nowego stworzycie i pokażecie to mi oraz innymi którzy będą czytać te posty. Serdecznie zapraszam do lektury i mam nadzieję że będziecie ze mną.

Zobacz cały wpis na blogu »