Sklepy internetowe

Wpisy zawierające słowo kluczowe sklepy internetowe.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? wszystko o wszystkim

Sklepy internetowe obecnie są bardzo popularne i dają możliwość sporego zarobku. Zastanawiasz się co możesz zrobić, aby więcej sprzedawać? Sklep internetowy może przynosić ogromne zyski i satysfakcję. Poznaj tajniki optymalizacji, która ma ogromny wpływ na pozycjonowanie sklepów i wzrost pozycji. Bardzo ważny jest opis produktów, który musi być unikatowy i niepowtarzalny. Obrazki muszą mieć bardzo dobrą rozdzielczość, ponieważ według ostatnich badań 87% osób kupuje oczami. Dodatkowo nie zapominajmy, że z każdym rokiem coraz większa grupa osób robi zakupy za pośrednictwem swoich telefonów, dlatego responsywny sklep internetowy to podstawa. Jeżeli zaczynasz od początku pomyśl o własnej domenie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy sklepy www zwiększają sprzedaż? Nieco inny punkt widzenia SEO

Postęp technologiczny wymusza w wielu dziedzinach przemysłowych skorzystanie z coraz nowszych sposobów oferowania wytwarzanych towarów oraz oferowania usług. W niektórych sytuacjach łączy się to z koniecznością otworzenia sieciowego sklepu, za którego pomocą można rozszerzyć sprzedaż już nie jedynie na dane województwo, lecz na cały kraj. Specjaliści badający rynek internetowy już od 2010 roku notują ogromny wzrost liczby tego typu sklepów, które tworzone są również przez przedsiębiorców, którzy z Internetem nie mają za dużo wspólnego. Nie można się jednak w ogóle temu dziwić – postawienie wirtualnego sklepu to kwestia wyłącznie techniczna: można to wykonać samodzielnie, kupując hosting i domenę oraz licencję sklepu lub powierzyć to zadanie jakiejś firmie. Po instalacji skryptu należy tylko właściwie go zoptymalizować, odpowiednio pozmieniać ustawienia i zacząć dopisywać oferowane produkty. Najlepiej od raz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Co w necie słychać zlinkuj i zaindeksuj

W internecie można znaleźć już niemal wszystko. Od przepisów na babeczki po produkcję bomby jądrowej we własnym garażu. Setki tysięcy for, poradników, informacji, gigabajty danych i ich ilość wciąż rośnie. Wirtualny świat jest już tak bujny, że wiele firm pracuje tylko i wyłącznie na przetwarzaniu i obróbce tego, co już w Sieci istnieje. Tysiące firm, agencji, zajmuje się profesjonalnym projektowaniem sklepów internetowych, w których kupimy co tylko dusza zapragnie. Sklepy internetowe z roku na rok zyskują coraz większe obroty i generują niemały dochód właścicielom. Pomimo kryzysu, jaki nas dopadł, reklama w Internecie ma się świetnie. Już dawno specjaliści od marketingu dostrzegli potencjał w Sieci. Reklama tradycyjna jest droga i mało skuteczna. Bloki reklamowe przerywające filmy nie wywołują zamierzonego efektu. Widz ma pod ręką pilota i już odruchowo robi z niego uży (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
No to zaczynamy czyli po co mi strona www. Jak szybko i skutecznie stać się właścicielem strony www.

Jeśli prowadzisz firmę, nawet niewielką, obecność w internecie jest jednym z podstawowych warunków sukcesu. Własna strona www spowoduje, że klienci szukający usługi w google czy innych wyszukiwarkach mogą trafić również do ciebie!  Nie posiadając strony internetowej lub sklepu internetowego, nie dajesz im tej szansy. Gdy zaczynamy samemu tworzyć szablony stron www, często jesteśmy skazani na porażkę. Brak dystansu do każdego projektu powoduje, że rezultat naszej pracy chcemy zmienić zaraz po jego wdrożeniu. Najszybszym sposobem na uzyskanie własnej strony www jest zakup gotowego szablonu stron www. Gotowe szablony stron www, w połączeniu z możliwością zakupu takiej strony w firmie która taką stronę / sklep internetowy zainstaluje na własnym serwerze, daje ci możliwość wystar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Łaski nie potrzebuje ręceprecz odTybetu

Nie to nie, sam sobie będę pisać. Wpadłem na świetny pomysł z tym prezentem. Taki wielki kot jest bardzo efektowny i mam nadzieję, że im się spodoba. A wracają do konkursu, o którym cisza: Ilość stron sięgnęła trzech milionów i jakby straciła dynamike. Albo ludziom opadły ręce do ziemi i nie maja sił klepać więcej, albo możliwości gugla są jednak ograniczone. Jakby nie patrzeć, zaindeksowanie trzech milionów w dwa miesiące, to jest niezły wynik. Taka akcja ma na pewno wplyw na sytuację na rynku SEłO. Co ciekawe, ręceprecz odtybetu końcuszkami paluszków dotykają dziesiątej pozycji. Biorąc pod uwage konkurencję, to jest już całkiem niezły wynik i utrzymuje sie dość długo. Wygra najbardziej cierpliwy i opanowany, albo szczęściarz.

Zobacz cały wpis na blogu »
owocowy dzień ręceprecz odTybetu

Nic tak nie relaksuje jak ładna pogoda i prasówka. Przeczytałem dziś teksty o tworzeniu stron internetowych, później poszukałem czegoś ciekawszego, czyli plotki z Agencji Interaktywnej A w ogóle to strasznie gorąco dzisiaj. Brakuje wiadomości z Gruzji. Za jakieś dwie godzinki posłucham w końcu radia i wieczorem może coś przeczytam. Żeby tylko się strony internetowe ładnie zaindeksowały. Żonka szuka mebli, a dokładnie stołu jakiegoś i sofki. Sofkę mamy niby zamówić juz w tym tygodniu, ale ze stołem będzie większy problem. Chce taki przynajmniej na dwanaście osób. Niby szkoda kasy, bo stół będzie wykorzystywany kilka razy w roku. Ale skoro ma byc, to niech będzie wielkie bydle;))) Komputer mi się zepsuł. Szukam jakiegoś laptopa w dobrej ce (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
eksperymenty nie popłacają zlinkuj i zaindeksuj

Trzeba iść utartymi szlakami, żeby nie tracić czasu na eksperymenty. Sa miejsca, które są mocne i koniec, a reszta to gówno. Jak można jeszcze wspierać czyjąś marną stronę w nadziei, że ona przyniesie mojej silnej stronie cokolwiek dobrego? Sklepy Internetowe są wielce porządane, ale na elitarnych stronnicach. w końcu to nie zabawki czy komputery. Sklep w internecie to poważna sprawa

Zobacz cały wpis na blogu »
Sklepy internetowe - słów kilka zlinkuj i zaindeksuj

Zakładając kolejny sklep internetowy za każdym razem mamy smaka na powtórzenie sukcesu Agito, Merlin czy podobne. Rynek jest jeszcze chłonny, chociaz nie jest nieograniczony i konkurencja rośnie w siłę każdego dnia. A przyzwyczajenie uzytkowników jest najsilniejsze od najlepszej kampanii reklamowej. Utarły sie wręcz synonimy, które pozostaną w naszej świadomości przez kolejne pokolenia. Jeśli kupić cos tanio, to na aukcji internetowej, a aukcja kojarzy się z serwisem na A, jesli wyszukać informacje to w G. Sklepy internetowe będa się wżeerać w nasza (pod)świadomość w podobny sposób. Rosnąca konkurencja między sklepami podbija znacząco jakośc obslugi i szybkość działania. Dziś zamawiamy - jutro cieszymy się nabytkiem. Odpowiednie projektowanie sklepów z otwartą furtką na rosnące zapotrzebowanie to jedynie słuszny trend na naszym rynku. Uff... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »