Sesje

Wpisy zawierające słowo kluczowe sesje.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Raport biegowy Haken W Obłokach Trzeźwości

Dzisiaj zrobiłem kilka szybkich kilometrów na terenie parku Faktoria w Purszczu Gdańskim. Zawody były amatorskie, mizernie zorganizowane i bez pomiaru czasu. Szkoda tylko, że pomimo już którejś edycji z rzędu, organizatorzy nie zebrali się na uczciwość i nie podali realnego dystansu, czyli około 4600 metrów, a nie 3000. Naprawdę ciężko mi to zrozumieć.   W każdym razie dzisiaj nie byłem tym faktem jakoś specjalnie zaskoczony i zezłoszczony, wszak miałem świadomość, że jest to wydarzenie bezpłatne i ukierunkowane na rodziny z dziećmi. Myślę, że w biegu wzięło udział niespełna 100 osób. Walczyłem z elitą o podium, ale to jeszcze nie ten dzień. Po pierwszym okrążeniu byłem czwarty, później zostałem wyprzedzony, ale na ostatnim kilometrze miałem jeszcze zapas mocy i prześcignąłem swojego rywala. Finalnie zakońc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
psychoterapia Maciej Gołąb Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb

  Na sesje terapeutyczne umawiam się wyłącznie po osobistej rozmowie (po wcześniejszej wizycie lekarskiej - pierwszorazowej i diagnostycznej). Z tego wynika, że pacjenci chcący podjąć psychoterapię muszą się sami na taką wizytę zapisać. Bezpośrednio na sesję terapeutyczną Pacjenci nie mogą się zapisać, robi to zawsze psychoterapeuta. Pierwsze dwa spotkania po diagnostycznej wizycie lekarskiej poświęcone są takim tematom jak: gotowość osoby zgłaszającej się do podjęcia terapii, jej wyobrażenia dotyczące jej przebiegu, oczekiwań wobec terapii (i terapeuty). Spotkania te mają charakter sesji i odbywają się zawsze w gabinecie. Często nastawienie i oczekiwania Pacjentów muszą być skonfrontowane z realnymi możliwościami samej terapii oraz terapeuty. Na spotkaniach tych omawiamy też same zasady terapii oraz cele do której będzie ona zmierzać. Cel (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Fotografie ślubne - Sesje zdjęciowe w plenerze Fotoalbum

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzisiaj fotografia ślubna niezmiernie często jest najważniejszym elementem uroczystości ślubnej. Fotograf ślubny Legionowo

Dzisiaj fotografia ślubna niezmiernie często jest tym elementem uroczystości ślubnej, której obawiamy się najbardziej. Dzieje się tak z tego względu, że nie zdajemy sobie sprawy z tego, w jaki sposób wyjdziemy na takich zdjęciach, a tylko jesteśmy w stanie wierzyć w to, że zatrudniliśmy godziwego fotografika. Jeśli będzie nam zależało na tym, żeby jednak nie podchodzić do takiej sesji zanadto bezpiecznie, inaczej by nie decydować się na scenerię, która jest mało chwytliwa i właściwie nie nawiązuje do osobowości, warto skorzystać z o wiele bardziej brawurowej propozycji fotografika. Przykładem ma prawo być choćby sesja zdjęciowa w jednym z wnętrz, które będą zaaranżowane w klimacie, który będzie nam odpowiadać - to oferuje fotografia ślubna warszawa. W jaki sposób będziemy mogli się przekonać, taki wystrój na ogół nie ogranicza się tylko do właściwego zaprojektowania pomieszczenia, ale także będzie ingerować w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dziś fotografia ślubna wybitnie wielokrotnie jest najważniejszym szczegółem uroczystości weselnej. Fotograf ślubny Pułtusk

Dzisiaj fotografia ślubna niezmiernie nieraz jest tym elementem uroczystości weselnej, której obawiamy się najbardziej. Dzieje się tak z tego względu, iż nie wiemy, w jaki sposób wyjdziemy na takich zdjęciach, a wyłącznie możemy wierzyć w to, że zatrudniliśmy dobrego fotografa. Jeśli będzie nam zależało na tym, aby niemniej jednak nie podchodzić do takiej sesji nazbyt bezpiecznie, czyli by nie decydować się na scenerię, która jest mało wyrazista i właściwie nie nawiązuje do osobowości, warto skorzystać z o wiele bardziej brawurowej propozycji fotografika. Przykładem ma możliwość być chociażby sesja zdjęciowa w jednym z wnętrz, które będą zaaranżowane w klimacie, który będzie nam pasować - to oferuje fotograf ślubny pułtusk. Jak będziemy mogli się przekonać, taki wystrój zwykle nie ogranicza się tylko do odpowiedniego zaprojektowania pomieszczenia, ale również będzie ingerować w ślubny strój. W ten sposó (...)

Zobacz cały wpis na blogu »