Rozwój

Wpisy zawierające słowo kluczowe rozwój.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Dusza Co ma Bóg do aktywności?

👉👉Mówi się o czterech poziomach, o czterech pokojach o których człowiek zawsze powinien dbać,pamiętać i dbać codzienne.   👉👉A ja mówię, że istnieją cztery poziomy👇👇  Pierwsze - ciało ,drugie - emocje, żyjące ciało ,życie ,duchowość , trzecie - rozum, wartości ,świadomość, intelekt ,rozwój a czwarty - dusza i to czwarte jest najważniejsze, bo to jest Nasza najgłębsza tożsamość!! Nie da się żyć szczęśliwie bez odkrycia swojej najgłębsze tożsamości!! Gdy znamy Naszą duszę ,możemy rzeczywiście zobaczyć Naszą wyjątkowość względem innych ludzi ,do których podobnie jesteśmy ciałem, emocjami, zmysłami ,intelektem i dopiero wtedy zaczynamy być sobą ,żyć w pełni ,spełniać się i odkrywać swoją pracę do której jesteśmy powołani oraz pasję. Jednak by duszę pielęgnować potrzebne są dobre uczucia takie jak miłość względem siebie i innych, zrozumienie, wyrozumiałość, współczucie, cierpliwość, ciepło, wdzięczność, uważność, umiejętność słuch (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czego nauczył mnie wirus zwany "Koroną"? Jak żyć i nie zwariować

[...] Kłopoty, tak jak i radość, są częścią życia. Dzięki tym pierwszym potrafimy docenić drugie [...]   Wydawać by się mogło, że kiedy jesteśmy w domu, zamknięci na cztery spusty, oglądamy tv i spędzamy czas w gronie bliskich nam osób - czas biegnie wolno, razem z kłopotami finansowymi.  Nie tylko ja, i nie tylko ty tak myślisz. Wszyscy do okoła są w podobnej sytuacji. [...] Kłopoty, tak jak i radość, są częścią życia. Dzięki tym pierwszym potrafimy docenić drugie [...] - to cytat z jednej z powieści Doroty Gąsiorowskiej - jakże trafny do aktualnej sytuacji? Kiedy wszystko się zatrzymało, kiedy nasza rutyna zaczynała się i kończyła na myśli "czy może być jeszcze gorzej" - pojawiło się czerwone światełko mówiące, że ten postój może być niezłym kolem napędowym do lep (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wpis powitalny Atelier Biznesu

Cześć!  Witam Cię na swoim blogu.  Bardzo długo zabierałem się, go stworzyć.  Jestem młodym człowiekiem, dla którego rozwój przezwycięża z komfortem. Na tym blogu pragnę pokazać Ci, jak bardzo obecny jest wokół Nas biznes i jak ważną rolę, w nim odgrywasz. Dzieki wpisom zobaczysz, czym jest biznes, jak wpływa na życie prywatne oraz sprawdzisz, czy moje priorytety i sprawdzone rady pomogą Ci wejść na szczyt.  Milej lektury! (tylko nie szkolnej - tego przecież prawie nikt nie lubił) 

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolejny wpis MÓJ ANONIMOWY BLOG.

CO TAM?  JESTEM NA POSTNYM. MAM SIĘA O.K.

Zobacz cały wpis na blogu »
nanovo MÓJ ANONIMOWY BLOG.

JESTEM NANOVEJ DRODZE ŻYCIA. PODJEŁEM STAŁY JUŻ CELIBAT. POŚLUBIŁEM SIĘ BOGOM OJCU I MATCE. POSTANOWIŁEM ŻYĆ DLA ZASADY. POWOLI TEŻ BĘDĘ PRZECHODZIŁ NA FRUTARIANIZM I WPROWADZAŁ BĘDĘ ABSTYNENCJĘ W SWOJE AFII! JAKO KOMPOZYCJE STAŁĄ MIESZCĄC TUTAJ PRZEKLNE DLA REKLAMY I GRANICY MOŻLIWOŚCI KuRwA!!!! TO TYLE.

Zobacz cały wpis na blogu »
Wystraszyć Wielkich Milioner z przypadku

Osoba , która potrafi pracować według własnych pomysłów i własnego wypracowanego systemu pracy ......wie do czego zmierza , nie obawia się żadnej rywalizacji.....nie obawia się wielkich firm , co wiecej uważam , że ta wielkość innych firm w tej samej branży spowoduje dodatkową motywację aby zrobić coś jeszcze lepszego.....Chciałbym tu dodać , że jeśli masz swój własny pomysł na produkt lub usługę nie powinieneś się ich obawiać........każdy ma szansę zostać wielkim.......w obecnych czasach klienci szukają ciekawych ludzi , marka osobista zaczyna się coraz bardziej liczyć......sam jak coś kupuję to zwracam uwagę na jakość produktu i od kogo ten produkt kupuję.... Kultura sprzedaży reprezentowana przez danego sprzedawcę decyduje o ilości klientów.....oczywiście można bardzo dużo sprzedać jeśli wzbudzi się w klientach poczucie wdziecznosci oraz poczucie przynależności do pewnej wyjątkowej grupy ludzi.... Inwestycja w ludzi zawsze jest udaną inwestycją.....źle trafien (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1 grudnia 2019 - Zgodnie z obietnicą rusza nowa strona na Facebooku  Kacper Bogacz - Finanse dla Firm

1 grudnia 2019 - Zgodnie z obietnicą rusza nowa strona na Facebooku dotycząca finansów ❗📖🏦http://www.facebook.com/finansedlafirm Poniżej post sprzed kilku miesięcy: "Cześć, Dzień Dobry :-) Napisałem ostatnio, że "wkrótce szczegóły..." Nie ma chyba tutaj osoby, która nie wiedziałaby czym się zajmuję w weekendy... Pozostaje poniedziałek-piątek i te częste podróże po całej Polsce... Tylko nieliczni wiedzą, że przygodę z bankowością zacząłem w 2009 roku, czyli 10 lat temu, a przez same ostatnie trzy-cztery lata odwiedziłem kilkaset osób finalizując blisko tysiąc umów na kwotę około 40.000.000zł Po kilku latach reprezentowania konkretnych "Brandów" przyszedł czas na reprezentowanie Kli (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
40 pomysłów na skuteczność Czterdziestka

      Zwiększanie skuteczności nie mo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Siła sprawcza Czterdziestka

            Koncepcja siły sprawczej to inaczej mówiąc koncepcja przej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Quo vadis? Czterdziestka

              Aby pretendować do miana cz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Świadomość. Cardio Kids Cardio Young

Tak szybko się uczą, zapamiętują, naśladują, powtarzają. Ich świadomość mnie zadziwia. Można nauczyć ich wszystkiego i niczego, można z nimi zrobić wszystko i nic. Można im pokazać cały świat, albo nie pokazać nic.  Od nas to wszystko zależy. To nasz świadomy wybór. Pokażmy im więc to co najlepsze,  co najważniejsze , co najciekawsze, pełne wartości.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak dołączyć do Oriflame Zarabiaj na kosmetykach

WITAJCIE PONOWNIE  :) Aby zostać  Konsultantką Oriflame lub Konsultantem Oriflame i móc już od  dziś , kupować produkty Oriflame w cenach hurtowych bądź zarabiać dodatkowe pieniądze, trzeba dołączyć do Klubu Oriflame.       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kim jestem ? :) Zarabiaj na kosmetykach

Cześć ,                                                                Mam na imię  Anita  i od 3 lat  zarabiam na kosmetykach  :)  Serio-nie żartuję  :)   Mam  21 lat, jestem  studentką więc wiadomo kasa zawsze się przyda, niestety  studiując dziennie  ciężko  o fajną pracę  .  Mogę  zdradzić Wam sekret - JEST TO MOŻLIWE  !  I  w dodatku można pracować  kiedy się chce -  bo zarobki zależą nie od  humoru szefa  a od  Ciebie !  Pewnie  jak każda  kobieta  uwielbiam kosmetyki , więc  wybór  był prosty :)  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Talenty czy Deficyty Develop Yourself - Agnieszka Ozdobinska

   Tak wiele już napisano i przeczytano na ten temat. Wracam jednak dziś do pytania = nie do końca oczywisteg - Na czym oprzeć swój rozwój? I choć intuicja często podpowiada nam, że warto budować na swoich talentach my uparcie starmy się naprawić siebie. Mamy nadzieję, że po długich godzinach szkoleń, warsztatów etc. staniemy się kimś innym, kims o kim marzylismy całe życie. Niestety rzeczywistość nie pozostawia złudzeń. Badania insytutu Gallupa, ale też wiele badań mających na celu znalezie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYZWANIE NR 2 Zaczynam od początku

Witam Cię serdecznie.    Ostatnio zostawiłam Cię z zadaniem. Nie widzię komentarzy, ale mam nadzieję, że je wykonałeś. Jest to bardzo ważne, ponieważ musisz mieć czas na wykonanie każdego z zadań, na odpowiednie przygotowanie się do jego wykonania i do refleksji. Nie wspominając już o tym, że jeśli będziesz wykonywać rzetelnie i w odpowienim czasie zadania, będzie Ci łatwiej wykonywać kolejne.    Dzisiaj będziesz uczyć się: -planowania swojej najbliższej przyszłości -planowania swoich najbliższych 10 lat -zarządzania swoimi celami i wytyczania ich według możliwości realizacji -konsekwensji w działaniu      Po pierwsze żeby wykonać to zadanie będziesz potrzebować: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »