Remont mieszkania

Wpisy zawierające słowo kluczowe remont mieszkania.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Witajcie moi drodzy KAZBUD Usługi Remontowo-Budowlane

  Witam wszystkich budowlańców a szczególnie witam tych, którzy będą korzystać z usług takich osób jak ja.   Powiem szczerze - to nie jest łatwy zawód. Pomimo panujących opinii o budowlańcach, jest to naprawdę ciężki kawałek chleba. Jestem małą firmą, która zna swój fach od podszewki. Pomimo niedawnego zarejest (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Firma remontowa, czy i jak wybrać najlepszą? Wszystko o remontach i wyposażeniu domu!

Wybór firmy, która ostatecznie przeprowadzi remont naszego mieszkania jest zadaniem skomplikowanym. Nie ukrywajmy, że każda firma będzie reklamowała się jako najlepsza, najpewniejsza, najtańsza itd. Niektóre nawet zadbają o zapewnienie sobie odpowiednio dużej liczby pozytywnych opinii w Internecie, a w przypadkach skrajnie nieetycznych, o rozsianie niesprawdzonych pogłosek na temat bezpośredniej konkurencji.   Wybierając fachowca, który pomoże nam stworzyć aranżację mieszkania czy firmę, która ją przeprowadzi, musimy polegać głównie na naszym wyczuciu. Przede wszystkim ważny jest projekt, szczególnie gdybyśmy pragnęli zamienić wannę na kabinę prysznicową, całkowi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak samemu pomalować ściany? Ja to wiem

Remont mieszkania czy domu to niemałe wyzwanie, które przynajmniej raz na jakiś czas staje przed każdym z nas. Zanim podejmiemy się całościowego odnowienia naszych czterech kątów, należałoby nieco doszkolić się w tym temacie. W internecie odnajdziemy odpowiedzi na mnóstwo pytań: - jak samemu pomalować ściany? - jak samodzielnie położyć tapetę? - jak samodzielnie położyć panele? Oczywiście, duża część osób, gdy mówi "remont", ma na myśli zatrudnienie ekipy remontowej. Ale tak wcale nie musi być. Tak naprawdę wiele rzeczy, które wydają się dość ciężkie i wymagające fachowej wiedzy, można zrobić własnymi rękami. Zazwyczaj niezależny remont mieszkania w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Firma do remontu i wykończenia wnętrz Decydujemy się na drewno egzotyczne na podłodze.

Zobacz cały wpis na blogu »
Firma do remontu i wykończenia wnętrz Decydujemy się na drewno egzotyczne na podłodze.

Zobacz cały wpis na blogu »
Tapety, farba a może panele Co na ściany w kuchni, czyli dekory kuchenne

Zobacz cały wpis na blogu »
Żarówki LED, halogeny czy lampy tradycyjne? Decydujemy się na drewno egzotyczne na podłodze.

W każdym domu czy też mieszkaniu, po mniejszym lub też po większym remoncie, każdy z nas staje przed wyborem systemu oświetlenia. W większości wypadków, decydujemy się obecnie na żarówki LED, jednak nie zawsze wykończenie mieszkań Warszawa pozwala na zastosowanie LED-ów, bowiem czasem, konieczne jest zastosowanie lampy wiszącej, która może być wyposażona w tradycyjną żarówkę. Na pewno jednak LED-y mają swoje jasne zalety, którymi jest ekonomiczność oraz efektywność świetlna. Halogeny dają natomiast znacznie jaśniejsze światło i czasem patrząc na wykończenia mieszkań Warszawa w stylu nowoczesnym, mogą być naprawdę lepszym rozwiązaniem. Nowoczesne, energooszczędne żarówki tradycyjne, również stają się bardzo ekonomiczne, pasują niemalże do każdego typu lampy i nie wymagają tego aby stosować dla nich podwieszany sufit. Każdy system i sposób oświetlenia ma swoje wady i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Samodzielny remont mieszkania Domowy expert w majsterkowaniu

Może się wydawać, że wyremontowanie mieszkania jest trudne. Tymczasem wystarczy często trochę poszerzyć swoją wiedzę, żeby samodzielnie wykonać wiele podstawowych prac. Remonty są zazwyczaj drogie, przede wszystkim ze względu na robociznę, dlatego można sporo zaoszczędzić, jeśli zrezygnuje się z zatrudniania pracowników z firmy remontowej. Oczywiście w zamian trzeba będzie poświęcić naprawdę dużo czasu. Przyda się także doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu prac, ponieważ łatwo można coś zrobić nie tak jak trzeba. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni swoich możliwości to można sięgnąć po specjalistów ze strony http://adambud.pl.

Zobacz cały wpis na blogu »
Rolety przeciwwłamaniowe Decydujemy się na drewno egzotyczne na podłodze.

Ci, którzy mieszkają na parterze bądź na niskim piętrze wiedzą doskonale, że mieszkanie w ten sposób może być czasami męczące. Dla wielu osób największym problemem jest łatwa dostępność do okien, a w związku z tym do całego mieszkania. Szczególnie niekorzystne jest to w przypadku kamienic, których otoczenie pozwala wiele do życzenia. Jeżeli ktoś mieszka na niskim piętrze, powinien z całą pewnością zastanowić się nad zakupem rolet przeciwwłamaniowych. Spełnią one dwie funkcje. Po pierwsze będą zabezpieczeniem dla potencjalnych włamywaczy czy chuliganów, gdyż doskonale zabezpieczają i uniemożliwiają dostanie się do okien. Po drugie, rolety takie, po zasunięciu umożliwią odseparowanie się od tego, co dzieje się za oknem. Po prostu można dzięki nim uzyskać prywatność. Montaż rolet musi być wykonany przez osoby, które się na tym znają, gdyż tylko wtedy będzie on wykonany poprawnie. Montaż rolet oferują firmy, które świadczą takie usługi jak (...)

Zobacz cały wpis na blogu »