Red bull

Wpisy zawierające słowo kluczowe red bull.

« najpopularniejsze słowa kluczowe

Red Bull-Eintracht Piłka nożna na bieżąco

Przenieśmy się teraz do Ligi Europy, gdzie też się nie mało dzieje.Wczoraj 28 lutego na Red bull Arena Salzburg został rozegrany dwumecz pomiędzy drużynami Red Bull i Eintracht.Przypominamy że Eintacht w pierwszym meczu zdobyło zaliczke 4 goli, więc żeby ich pokonać Red Bull musiał ich zdobyć z 5.Od razu przystąpili do działania i w 10' bramkę strzelił Andreas Ulmer.Kilka minut póżniej swojego pierwszego gola w tym meczu zdobył Andre Silva.Po 45 minutach widnaił wynik 1:1.Dopiero w 71' Bramkę dla czerwonych byków strzelił Jerome Ogunene jednak w 83' swoejgo drugiego gola dołożył Andre Silva.I mecz zakończył się wynikiem 2:2,jednak do następnej fazy przeszła drużyna z Niemiec(Eintracht) z wynikiem6:3. (...)