Real

Wpisy zawierające słowo kluczowe real.

« najpopularniejsze słowa kluczowe

Liga Mistrzów 2017/2018 futbolife

Liga Mistrzów 2017/2018 Edycja pełna niespodzianek , zwrotów akcji , pięknych come back'ow , czy niesamowitych goli. Na placu boju zostały 4 drużyny. Można się zastanawiać czy są to obecnie cztery najlepsze drużyny w europie ale fakt , że są już na tym etapie rozgrywek nie jest przypadkowy. Każda z tych drużyn oddzielnie zwyczajnie w świecie zasłużyła sobie na to by być w półfinale bieżących rozgrywek. Roma dokonała czegoś w co trudno było uwierzyć nawet najbardziej zagorzałym fanom drużyny z Rzymu. Po pierwszym meczu w którym padł wynik 4:1 dla Barcelony trud (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Real Madryt 4-1 Atletico Madryt

Za szczytu na samo dno u piłkarzy Atletico i odwrotnie w Realu. Galacticos wygrali poraz dziesiąty Puchar Mistrzów. Wszystko zaczęło się idealnie dla Atletico bo ich obrońca Diego Godin w 34 minucie został pierwszym Urugwajczykiem, który strzelił gola w finale Ligi Mistrzów. Uprzedził on między innymi Diego Forlana, Luisa Suareza czy Edisona Cavaniego, ale w końcówce kiedy Real właściwie nie miał już szans Serio Ramos wyrównał. Później w 110 minucie gola zdobył Bale, 118 Marcelo, a w 120 minucie z karnego słynny CR7. Drugiego takiego finału już nie zobaczymy. Brawo dla wszystkich.

Real wygrał dogrywkę w 93 minucie

34 minuta Diego Godin, 93 minuta Sergio Ramos Tak wygląda lista strzelców po drugiej połowie spotkania Real - Atletico Można sobie zadać pytanie, "Kto patrzał na puchar?". Napewno żaden ze strzelców goli, ale co do Casillasa, Bale'a i Benzemy można mieć wątpliwości. Minęło 90 minut pierwszego oficjalnego meczu między Realem a Atletico poza Madrytem. Kto wygra? Ile goli padnie w dogrywce? Czy będzie konkurs rzutów karnych? Odpowiedzi najwcześniej za pół godziny.

Real Madryt 0-1 Atletico Madryt

Po pierwszej połowie Real przegrywa z Atletico 0-1. W pierwszym składzie wybiegli walczący z kontuzjami Cristiano Ronaldo i Diego Costa, ale ten drugi zszedł zaraz po rozpoczęciu meczu. Żel z łożyska klaczy pozwolił Hiszpanowi pochodzącemu z Brazylii na ledwie kilka minut gry. Wielcy nieobecni to także Arda Turan (kontuzja) i Xabi Alonso (zawieszenie). Gola dla Atletico po wrzutce z narożnika boiska przez Gabiego i błędzie Ikera Casillasa zdobył Diego Godin.