Róża

Wpisy zawierające słowo kluczowe róża.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

RÓŻA - znaczenia, zastosowania i ćwiczenia. Zakątek CUDów życia - Avatari szamanka z wilkorem

RÓŻA - zastosowania i nie tylko magiczne. Działanie i przespisy. Ogólne informcje. Ćwiczenia i medytacje z róża.  Wszystko w moim  filmie o róży.  

Zobacz cały wpis na blogu »
symbolika kwiatów biologia i ochrona przyrody

Ze Strony http://www.swiatkwiatow.pl/poradnik-ogrodniczy/znaczenie-kwiatow-kolory-kwiatow-i-ich-symbolika-id630.html można  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzikie owoce jesieni biologia i ochrona przyrody

Nie tylko rośliny ogrodowe owocują o tej porze roku. Także wiele dzikich gatunków roślin wydało już owoce. Owoce głogu sa jadalne po przymrozkach, muszą być przez kilka dni lub nocy (czasem za dnia jest ciepło, a w nocy temperatura spada poniżej 0), by rozłożyły się toksyczne związki. Owoce mają karotenoidy i witaminy A, C, E, zbieramy je kiedy są mocno dojrzałe, można je suszyć, owoce nadaja sie na nalewki i komfitury. W Polsce mamy: Czeremcha zwyczajna Prunus padus ma wiele pni, korona jest ciemna, brązowa, ma smukłe, przylegające do gałązek pędy, są widoczne przetchlinki. Ulistnienie skrętoległe, liście jasnozielone, eliptyczn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W połowie kwietnia można już przycinać róże. Blog działka

Róże przycinamy raz do roku najlepiej w połowie kwietnia, zanim pojawią się młode pędy. Zabieg przeprowadzamy w słoneczny i suchy dzień. HODOWLA RÓŻ W GRUNCIE

Zobacz cały wpis na blogu »
Zraniony Szalone Strofy

Zakochałem się w róży. Cóż, nie byłem pierwszy. Miała ona tomik duży Napisanych dla niej wierszy.   Własne wersy posklejałem Wierząc, że nas złączy stuła. Wiersz jej swój ofiarowałem No a ona mnie ukłuła.   Mrzezino 06.04.2021  

Zobacz cały wpis na blogu »
DIY MASKA ŻELOWA POD OCZY RÓŻA I CBD Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

Zmęczone, spuchnięte oczy są charakterystycznym znakiem długich godzin pracy, stresującego stylu życia i braku czasu na sen. Być może wypróbowaliśmy wszystkie możliwości, począwszy od picia litrów wody po upiększające maski zakupione w drogerii, aby utrzymać piękną skórę wokół oczu, ale nie możemy zapominać o naturalnych kosmetykach, które stosowały nasze babcie.Domowe nawilżające maski pod oczy są rewelacyjne i jeśli chcemy pozbyć się obrzęków, worków pod oczami i cieni oraz nawilżyć skórę w mgnieniu oka to wprowadźmy do cotygodniowej pielęgnacji domowe maseczki. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ogród januszkowo

tak wygląda moja różą

Zobacz cały wpis na blogu »
Uroki róży Moje wiersze

          Uroki róży   Róża cudowna- pochyla się nad moim stołem , śpiew ptaków rozlega się wokół.. Cóż może być piękniejszego ? Myślę,  że  te cuda natury- przesłaniają ciemne chmury, które gromadzą się czasem  nade mną i przygniatają ciężarem życiowych problemów.... Zapominam o wszystkim ..! Dzisiaj mogę podziwiać- to co jest tu i teraz... Nie wracam do złych wspomnień, niech odpłyną w nieznane.. Poddaję się uniesieniom radosnym, nad tym, co kochane..   mariatalar

Zobacz cały wpis na blogu »
Róża w przesyłce Blog Kurierski

Otworzyłam pudełeczko, a w nim była piękna białą różę. To moja ulubiona. Włożyłam ją do flakonu i znów się położyłam. Długo nie pospałam obudził mnie kolejny dzwonek. Znów pan od przesyłek kurierskich. Dostałam kolejne pudełeczko, w którym była karteczka z napisem „Kocham Cię”. Zrobiło mi się bardzo miło, tylko nie wiedziałam od kogo. Wróciłam do domu. Za 10 min. znów usłyszała dzwonek do drzwi. Myślałam, że to następna z przesyłek kurierskich. Prawie miałam rację. Pod drzwiami stał Łukasz z kolejnym pudełeczkiem. Uśmiechnęłam się i wzięłam pudełeczko. Była w nim karteczka z zaproszeniem na randkę. Zgodziłam się. To był najwspanialszy dzień w moim życiu. Zmieniłam także swój stosunek do Walentynek.

Zobacz cały wpis na blogu »
RÓŻA JEST PIĘKNA I MA KOLCE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

RÓŻA JEST PIĘKNA I MA KOLCE 215. Każdy, kto róże otrzymuje musi uważać na kolce zanim powącha, poczuje jej zapach, musi się skoncentrować, by ją palcami uchwycić. Miłość jest wsz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RÓŻA JEST PIĘKNA I MA KOLCE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

RÓŻA JEST PIĘKNA I MA KOLCE 215. Każdy, kto róże otrzymuje musi uważać na kolce zanim powącha, poczuje jej zapach, musi się skoncentrować, by ją palcami uchwycić. Miłość jest wszystkim, lecz jest surowa, każdy, kto miłość otrzymuje zwraca u (...)

Zobacz cały wpis na blogu »