Przyszłość dzieci

Wpisy zawierające słowo kluczowe przyszłość dzieci.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Polisolokaty dają zarobić? Finanse - Gemini Polska

W obliczu złej prasy wokół "polisolokat", warto wrócić do tego co jest ich istotą, czyli realizacją długoterminowych planów finansowych jak emerytura, przyszłość dzieci czy spłata zobowiązań, takich jak np. kredyt hipoteczny. Dziś zwracam uwagę na fundusz AXA - Europe Small Cap, który wyróżnia się w ostatnim okresie.Jego portfel oparty jest o rynki Europy Zachodniej, głównie o Wielką Brytanię, Francję  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Studenci na ulicach? Finanse - Gemini Polska

Studenci na ulicach? Zdemolowane sklepy, na ulicach powyrywana kostka brukowa, płonące kosze na śmieci, kordony policyjne na głównych ulicach miast. To nie jest opis wydarzeń z lat osiemdziesiątych w Polsce, ani relacja z ukraińskich miast w ostatnich dniach. To opis tego jak wyglądały największe miasta Wielkiej Brytanii w sierpniu 2011 r. po zamieszkach policji i protestujących studentów. Tym co sprowokowało młodych Brytyjczyków do wyjścia na ulice Londynu czy Birmingham, było podniesienie przez rząd Davida Camerona maksymalnego czesnego na brytyjskich uczelniach z 3290 do 9000 funtów rocznie. Do zmian zmusiła rządzących pogarszająca się sytuacja budżeto (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TORA-TORA-TORA! Finanse - Gemini Polska

TORA-TORA-TORA! Z pozoru podobne pojęcia jak potrzeba i cel, mają zgoła odmienne znaczenie w dziedzinie finansów. Potrzeba, to coś czego potrzebuję dzisiaj! Potrzeba to coś mocnego! Potrzeba to potrzeba posiadania! Potrzebuję mieszkania, potrzebuję samochodu,  potrzebuję jechać na wczasy. Dlaczego? Bo mieszkam na łóżku piętrowym z młodszym rodzeństwem, a są w życiu momenty gdy jest to krępujące. Bo jeżdżę MPK, a są momenty gdy jest to nie do zniesienia. Bo od lat spędzam wakacje u rodziny na wsi, a nie przepadam za tą rodziną zbytnio. A za wsią to już w ogóle. Otaczająca mnie rzeczywistość pobudza do działania. Potrzeba jest tu i teraz! Cel, to coś do czego dążę (...)

Zobacz cały wpis na blogu »