Przesyłki

Wpisy zawierające słowo kluczowe przesyłki.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Praca w przesyłkach Kurierska Przesyłka

Byłam tak pochłonięta pracą w przesyłkach kurierskich, że wstawałam bladym świtem, a do domu wracałam około godziny ósmej. Nie miałam czasu dla dziecka, dla męża. Nie miałam czasu wykąpać dziecka, utulić do snu. To była ciężka praca, ale wtedy wydawało mi się, że nic poza przesyłkami kurierskimi się nie liczy. W porę jednak zrozumiałam co jest dla mnie najważniejsze. Czasem zbyt późno dochodzimy do takiego wniosku i poniewczasie żałujemy zbyt pochopnych decyzji, zbyt łatwych rozwiązań, zbyt tanich usprawiedliwień. Nic dwa razy się nie zdarza. Jako kobieta wiem też z własnego doświadczenia, że warto szukać drugiego człowieka, warto szukać mężczyzny, z którym się chcę spędzić życie. ale takie, który byłby przyjacielem. Jestem przekonana, że można odnaleźć tą naszą druga połówkę jabłka. Ja znalazłam w porę się opamiętałam i muszę przyznać, że jestem szczęśliwą kobietą, jakkolwiek banalnie by te słowa zabrzmiały. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Hiszpania Blog Kurierski

Polecieliśmy samolotem do Hiszpanii. Podróż była zbyt męcząca i gdy tylko zostawiliśmy bagaże w hotelu poprosiłem rodziców by pozwolili mi wyjść na ulice Madrytu. To było piękne miasto. Wszędzie pełno różnych , starych budowli, a na dodatek w koło przechadzały się cudowne dziewczyny. W końcu odważyłem się zagadać do jednej. Bałem się , że nie będę nic rozumiał, ale było zupełnie inaczej. Doskonale się dogadywaliśmy. Pokazała mi miasto. Spotykaliśmy się prawie codziennie. Niestety cztery tygodnie szybko minęły i musiałem wracać. Przed wyjazdem wymieniliśmy się adresami. Zrozumiałem , że zakochałem się w tej dziewczynie z Madrytu. Po powrocie czułem tęsknotę, ale w końcu dostałem od niej list. Od tego czasu zaczęliśmy wysyłać sobie przesyłki kurierskie. W przesyłkach kurierskich wysyłaliśmy sobie prezenty i podarunki. W końcu uzbierało mi się naprawdę dużo tych przesyłek kurierskich. Mimo rozstania nie przestałem jej kochać. Po kilku lat (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pomówmy o... O roznosicielach słów kilka

Rzeczpospolita podała informację, że Mirosław Jakubowski rezygnuje ze stanowiska zastępcy dyrektora generalnego Poczty Polskiej. Jego następcą będzie Agnieszka Sardecka. Pozostając przy Poczcie Polskiej, to niestety, jestem zmuszony przyznać, że ostatnie opinie docierające z wielu różnych źródeł na temat tego dostawcy pocztowego są niezbyt pochlebne. Dotyczy to m.in. sprawy, o której napisała Gazeta Wyborcza. Chodzi o kradzieże i zaginięcia przesyłek pocztowych obsługiwanych przez Pocztę. Większą ilość informacji można znaleźć choćby tutaj. Popularnym ostatnio zagadnieniem są euroskrzynki. Zdecydowana większość (w tym również ja:)) uważa je jako czynnik, otwierający im dostęp do usług niezależnych operatorów pocztowych (np. InPost) tym samym zapewniający lepszą jakość obsługi niż Poczta Polska.

Zobacz cały wpis na blogu »
Ciąg dalszy pisania bloga. O roznosicielach słów kilka

Nadchodzi nowość! Przedsiębiorstwo InPost zamierza zaoferować nową na naszym krajowym rynku usługę dla branży e-commerce. Więcej informacji o tym można znaleźć tutaj. Powinienem powiedzieć, że ostatnio przekonałem się do firmy InPost. Przedtem korzystałem, z pewnością większość z nas, z oferty Poczty Polskiej. Jednak ostatnie strajki i ogólnie kłopoty monopolisty, zmusiły mnie do poszukania alternatywy, ponieważ sprzedając rzeczy na allegro nie mogłem sobie pozwolić na strajk. InPost pozyskał moje zaufanie, poprzez tańsze niż Poczta Polska usługi oraz zdecydowanie wyższą ich jakość, jak również przyjemniejszą obsługę klientów. Z tego powodu mogę każdemu z czystym sumieniem polecić firmę InPost.

Zobacz cały wpis na blogu »