Przerwa

Wpisy zawierające słowo kluczowe przerwa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

KWIECIEŃ 2021 Klub Seniora Łagiewniki

Po raz 3 zamknęli nasz klub, dziwne czasy i decyzje władz  Nie damy się     W ramach zbiórki dla OLGI wystawiliśmy na licytację nasze zaprawy. Z licytacji i sprzedaży zapraw przekazaliśmy na konto 350 zł   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarządzanie własną energią ⚪️ Pracuj z radością!

28.04.2019   Jak często masz wrażenie, że doba jest za krótka? Ile razy w tygodniu masz poczucie, że nie masz siły zająć się sprawami, zaplanowanymi w godzinach wieczornych? Czy zdarzyło Ci się myśleć o tym, że źle planujesz dzień, skoro brakuje Ci chronicznie czasu na wszystko? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Z energią na Święta ⚪️ Pracuj z radością!

22.12.2018 Za trzy dni będą Święta. Moje ulubione Święta - Bożego Narodzenia. Znowu będzie choinka, prezenty i bigos, kt&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Regenaracja Blubber

Dzisiaj jest środa, a ja wciąż walczę. Co prawda nie bardzo intensywne, ale poprzez odoczynek. Jak wszyscy wiedzą i on jest potrzebny w czasie odchudzania. Staram się jeden dzień w tygodniu przeznaczać na odpoczynek. Nie robię tego tylko, bo mi się nie chcę, ale dlatego, aby mój organizm nie zaczął się buntować przed zmienionym trybem życia. Zazwyczaj owy dzień przypada w środę. Czemu środy? Sam nie wiem... Zasadniczo środa jest dla mnie dniem dosyć przyjemnym. W szkole nie przemęczam się zbytnio. Mam praktycznie same niewymagające przedmioty i kończę o godzine 13:30. Jednak mimo wszystkich tych zalet, w środę, jeste (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przerwa Ja Verrte W Świecie Gier

Witam was po dość długiej przerwie bo wyjechałem na weekend już niedługo spodziewajcie się fotek z sampa (możliwe jeszcze nwm :D) Będe wstawiał teraz częściej foty z różnych gier :-) A właśnie niewiem jeszcze czy to bedzie metin czy samp czy jeszcze coś innego!

Zobacz cały wpis na blogu »
Lancz end łork ręceprecz odTybetu

Czasem człowiek już ma szczerze dość swojej pracy, ale przychodzi sobota, potem niedziela i już chce wracać. Najgorsze w tej pogoni jest to, że można łatwo się zatracić i poza pracą nie mieć już życia. Jeśli przez pięć dni w tygodniu mamy buziaka w ciemnościach, 10 godzin pracy, potem obiad na kolację i szybki numerek przed snem, to jak wyglądają relacje w rodzinie po kilku latach? Ba, kilku miesiącach... To nie była nawet przerwa na papierosa, a już czas wracać.

Zobacz cały wpis na blogu »