Przemiana

Wpisy zawierające słowo kluczowe przemiana.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Łk 9, 7-9 bierziczytaj

Przemiana. Radykalny krok nawrócenia. Odcięcie się od popełnionych czynów. ...   Chroń przed zarozumiałością, pychą, chciwością i głupotą. ...   Poznawaj Jezusa. Przebywaj z Nim. Szukaj Go. Odnajduj. Zawsze przy Nim trwaj. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Kogo słucha się na Ziemi? Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Kogo słucha się na Ziemi? 38. Jasnego słucha się na Ziemi. Podczas słuchania jasnego rozum dominujący produkuje wciąż wątpliwości, jeszcze mało potrafi sam siebie logicznie zbadać. Wciąż rozważa, kierowany systemem własnych wątpliwości. Hermetyczny i leniwy umysł jest bez dopuszczania tego, co wykracza poza czas i przestrzeń, co ma większą wartość niż gęsta materia i pochodzi z duchowo istotnego, czyli z jego rodzinnego domu. Ciągłe rozważanie rozumowe doprowadziły człowieka do obłędu, skomplikował nawet swoją mowę, pozbawiając się logiczności. Sam już za mało się wysila, aby światłe myśli, słowa wyłapywać, porównywać je i sprawdzać na ile są prawdziwe i czy mają rzeczywistą wartość. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przemiana Początek

  Od dawna myślałam, aby zacząć pisać bloga. Niejednokrotnie zastanawiałam się od czego zacząć i co chciałabym tutaj umieścić. Wpadłam na genialny pomysł. Będzie to dla mnie forma powiedzmy terapii, która pozwoli mi zmienić swoje życie na różnych płaszczyznach. Dzięki temu nie pogubię się w tym, co mam zrobić i co jest moim planem. Na pewno nie będzie to łatwe, ale .... wierzę, że uda mi się to wykonać. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie to proste, ale co w naszym życiu jest proste? No właśnie .... Może od początku .... Witam,  Mam na imię Agnieszka. Lat 31. Na razie w kwestii formalności to wszystko.  Zdecydowałam się pisać, ponieważ od dawna marzę o szczupłej sylwetce i zdrowym stylu życia. Marzę o tym, by stworzyć fajny, partnerski związek. Zwykłe rzeczy, o których myśli każdy człowiek. Niby nic, a jednak (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Panie! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Panie! 13. Jest obecnie tak, że wszystko się zmienia, sposób odbiorów i ich forma, trzeba być elastycznym. Poprzez Miłość Pana wszystko się zaczyna i zarazem kończy. Poprzez Wolę Bożą do ducha każdego na Ziemi, Panu dziękującym w wysyłanych uczuciach w słowach, w pokorze do góry wzniesionych, powrotnie wzmocnionych przez przeżycie duchowe wielokrotne. Poprzez Miłość Pana następuje wzmocnienie wielokrotne, na uczucia z ducha płynące. Tak wszystko się równoważy, poprzez Miłość duchową się wydarzy, gdy otwarcie następuje w radości lub (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EGZORCYZM CZYLI PRZEMIANA Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

EGZORCYZM CZYLI PRZEMIANA 500. Kiedy ludzki duch jest oczyszczany z innych, niechcianych bytów, duchów czy form demonicznych powinien z całych sił przylgnąć do pomocy w Słowie im ofiarowanej, inaczej niechybnie grozi jemu zatracenie ostateczne. Wiele l (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKIE PTAKI LATAJĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKIE PTAKI LATAJĄ 157. Ze snu wspomnienia zrywają wracając do rzeczywistości, myśli, uczucia, słowa i czyny ku światłej drodze kierują, tak ożywając miłość do Stwórcy formują, dziękując za każde nowe doświadczenie, za łaski i dary rozwijane, za życie wspaniałe, które tu na Ziemi są przeżywane. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OGROMNY WYSIŁEK POTRZEBNY Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OGROMNY WYSIŁEK POTRZEBNY 141. Ogromny wysiłek potrzebny, aby powrócić do swojego domu duchowego, raju zwanego i to każdego czeka, kto osiągnie świadomość siebie samego, prawdziwego duchowego człowieka. I na początku jasno trzeba określić, że te (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZAS WSZYSTKO PRZEMIENIĆ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZAS WSZYSTKO PRZEMIENIĆ! 140. Czas wszystko przemienić, każdy musi się całkowicie zmienić, aby nowe promieniowanie ze Światła płynące przyjąć, przetworzyć i podać dalej. Nie robiąc tego promieniowanie naciskając coraz mocniej rozłoży wszystko, co nie współbrzmi w miłości i woli Bożej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Demon Blog w świecie fantasy

Demon popatrzył na niego swoimi wielkimi czarnymi oczami. - Witaj, odważny wędrowcze! Będziesz mi służył lub zginiesz! Co wolisz? Ilidian ocenił sytuację. - Wolę umrzec niż ci służyc. - Więc giń! - krzyknął demon i rzucił w półelfa kulą ognia. Ilidian odskoczył i uciekł przez okno. Wyskakując usłyszał krzyk wściekłości demona.

Zobacz cały wpis na blogu »
przemyślenia... mozesz podciac mi skrzydła a i tak bede latać

Podobno wszystko co sie dzieje w Naszym życiu ma jakis sens. To moje 'uziemienie' w domu też taki sens miało. Zrozumiałam to wczoraj.... Za niecałe trzy miesiące bede miała 18 urodziny (po raz dziesiaty z rzędu ;]). Uswiadomiłam sobie, ze niewiele osiagnęlam z tego o czym marzyłam, dziesięc czy pieć lat temu. Moja wina moja wina... Pora to zmienić, bo przeciez nigdy na nic nie jest za późno. Nie zebym nie osiagnęła niczego, bo osiagnęłam wiele ale...   Wczoraj dużo myślałam nad tym co chce osiągnąć w życiu, wyznaczyłam sobie cele, do których będę dążyć i uświadomilam sobie co musze w sobie zmienić, zeby mi się to udało, bo ze się uda nie mam watpliwości, wierze w to, a to podobno juz połowa sukcesu ... Nie pozwolę żeby problemy ze zdrowiem pokrzyzowały mi plany. Ludzie nie z takimi rzeczami sobie radzą, więc dlaczego mi ma sie to nie udać?   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »