Projektowanie

Wpisy zawierające słowo kluczowe projektowanie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Jak dobrać paletę kolorów do miesiąca podczas projektowania Bullet Journal? Kreatywnie przez życie

Jak dobrać paletę kolorów do miesiąca? Kiedy zaczynałam prowadzić Bullet Journal, miałam problem z dobieraniem kolorów. Przez to w moim planerze było zbyt dużo barw i wyglądało to po prostu brzydko. Dziś przychodzę do was z czterema krokami, które pomogą wam z dobieraniem palety kolorów! krok 1 Pomyśl, z czym kojarzy ci się dany miesiąc, na przykład: grudzień - Boże Narodzenie. Potem pomyśl jaka paleta kolorów przypomina ci o tym święcie/wydarzeniu. krok 2 Znajdź najładniejsze cienkopisy, kredki i zakreślacze w tych kolorach. Pamiętaj o wybraniu odpowiednich odcieni! krok 3 Na kartce rozrysuj paletę kolorów. Zapisz nazwy użytych przyborów. Podpisz ją nazwą miesiąca. krok 4 Włóż kartkę z kolorami między strony swojego planera. Miej ją zawsze przy sobie podczas projektowania kolejnych stron. :) ~~~ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak to się zaczęło? projektowanie

   Opowiem jak to się stało że projektowanie mnie zinteresowało :)  Tak naprawdę to nie wiem xD Po prostu mnie to zaineresowalo. Gdy miałam 7/8 lat pojechalam z mamą na zakupy, tam w sklepie papierniczym zobaczyłam taką książkę do projektowania. Tam po prostu były zwykle sylwetki kobiet, i tam zaczęlam coś tam rysować. Piękne to nie było ale później się rozwinelam. W następnym wpisie pokażę jeden z moich projektów. ;) zdjecie nie moje!

Zobacz cały wpis na blogu »
Firmowa strona www – konieczność czy moda ? Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 W dzisiejszych czasach większość przedsiębiorców decyduje się na założenie strony internetowej swojej firmy. Starają się oni w ten sposób wychodzić naprzeciw swoim klientom i ich potrzebom. Jak się okazuje obecnie, coraz więcej osób zainteresowanych zakupem jakiegoś produktu lub skorzystaniem z jakiegoś rodzaju usługi, swoje poszukiwania zaczyna właśnie od Internetu. W dzisiejszym artykule postaram się powiedzieć Wam czy warto, aby Wasza firma miała własną stronę www, czy też może lepiej zainwestować w inne formy reklamy, takie jak np. ulotki ? Udzielę także odpowiedzi na pytanie: Jakie są korzyści płynące z posiadania własnej strony internetowej. Według badań prowadzonych na polskim rynku, jedna trzecia firm w naszym kraju nie ma strony www. Dotyczy to przede wszystkim małych  przedsiębiorstw, działających na lokalnym rynku. Właściciele takich firm obawiają się k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Każdy może zostać grafikiem, czyli o zasadach projektowania grafiki reklamowej Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 W dzisiejszym artykule przedstawię Wam kilka zasad projektowania grafiki dzięki, którym Wasze projekty reklam będą wyglądały świetnie i wyróżniały się spośród innych. Istnieje wiele reguł, którymi należałoby się kierować w celu stworzenia skutecznego projektu reklamy. Najważniejszą z nich jest jednak ta, która nakazuje łączenie użyteczności z estetyką. Aby nasze projekty wyglądały naprawdę dobrze powinniśmy stosować także tzw. Zasadę Złotej Proporcji. Zgodnie, z którą każdy projekt musi mieć zachowane odpowiednie proporcje. To znaczy, że stosunek między elementami danego kształtu np. wysokość i szerokość musi wynosić 0.618. Jeśli to założenie jest spełnione w projekcie, jego odbiór jest  o wiele bardziej pozytywny. Jest rzeczą interesującą, że opisywana zasada znajduje także swoje zastosowanie w architekturze i inżynierii. Warto zwrócić także uwagę na to, że oso (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak założyć profesjonalny sklep internetowy ? Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 W dzisiejszym artykule postaram się opowiedzieć Wam o tym w jaki sposób zaprojektować sklep internetowy, który przyciągnie wielu klientów. Okazuje się, że zadanie to nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim jeśli chcemy pozyskać klientów, tworząc sklep online powinniśmy patrzeć na wszystko z ich perspektywy. Bardzo ważne jest pierwsze wrażenie, które pojawia się u użytkownika zaraz po wejściu na stronę naszego sklepu. Jest ono decydujące. To właśnie w ciągu pierwszych sekund klient podejmuje decyzję czy chce pozostać dłużej na naszej stronie. Dlatego bardzo istotny jest dobry projekt strony e-sklepu. Powinien on być przejrzysty, czytelny i zachęcający. Posiadanie dobrej strony internetowej świadczy o dojrzałym podejściu do klienta. Nie zamieszczajcie w Waszej ofercie zbyt wielu podobnych do siebie produktów. Jak pokazują wyniki badań klient, który ma do wyboru wie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projektowanie stron www cz.1

Projektowanie stron www to zawód XXI wieku. Może on być wykonywany zarówno przez większe korporacje, małych przedsiębiorców jak i freelancerów. Zawód powstał dzięki rozwojowi internetu oraz nowoczesnych środków komunikacji rozszerzając do obłędu zakres usług oferowanych w sieci. Na tym blogu postaram się pisać o projektowaniu stron internetowych, jakie panują trendy na rynku zarówno front jak i back endowym. Zamierzam również stworzyć spis firm zajmujących się w Polsce zawodowo projektowaniem stron www, albowiem uważam, że nigdy za wiele odpowiednio skategoryzowanych informacji. Sam jestem w pewnym stopniu produktem internetu. Wychowałem się już na łączu i sam większość zleceń za pomocą tego właśnie łącza które kiedyś służyło mi do gry, dziś słuzy do zarabiania pieniędzy. Nie nazwałbym się już wykrystalizowanym specjalistą aczkolwiek znam swoje umiejętności i wiem, że na pewno wielu osobom pomogę w wybo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Temat składów to tak w istocie temat rzeka. Hale handlowe

Temat magazynów to tak w zasadzie temat rzeka, bo jest ich w zasadzie mnóstwo rodzajów. Wydaje się, że najważniejszy podział dotyczy magazynów otwartych i zamkniętych bądź składów będących pakamerami zmechanizowanymi bądź też nie, ale to tak w rzeczywistości tylko wierzchołek góry lodowej. Co w takim razie jeszcze istnieje? Otóż wyróżnia się na przykład hale stalowe, które służą do składowania towarów z przeróżnych źródeł i ich godziwego rozdzielania, sortowania oraz uzupełnienia. Do tego dochodzą na przykład składy transportowo-przeładunkowe, które są utworzone po to, aby gromadzić towary jakie zostały wyładowane z jakiegoś środka przewozu oraz oczekują na przeładunek do innego. Wyróżnia się również tak zwane magazyny skupu jakie sprzyjają do magazynowania takich towarów, które się skupuje. Do tego dochodzą magazyny zasobowe, cz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Temat magazynów to tak w istocie temat rzeka. Hale stalowe

Pośród przeróżnych rodzajów składów jakie istnieją, należałoby jest przyjrzeć się tym wariantom nieco bliżej. Najpierw zajmijmy się magazynami określanymi jako składy handlowe, które użytkuje logistyka. Otóż składy handlowe określa się jako placówki jednostek handlu absorbującego się nie jedynie handlem detalicznym ale także, a może oraz w głównej mierze handlem hurtowym. W szeregu przypadków współpracuje się również z innymi jednostkami handlowymi. Magazyny handlowe powinny mieć odpowiednie miejsce, pomieszczenie jak oraz naturalnie urządzenia, które pozwalają pomiędzy innymi na to, aby gromadzić zapasy i towary niezbędne do wyśmienitego działania tak zwanego obrotu towarowego. To jednakże nie wszystko, potrzebne jest dobre przechowywanie i zabezpieczenie gromadzonych towarów i towarów, dokonywanie harmonijnego przerobu handlowego jak także kontrolowanie samej jakości materiałów - na tym polegają (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Temat pakamer to tak w gruncie rzeczy temat rzeka. Hale rolnicze

Pośród przeróżnych rodzajów magazynów jakie są, warto jest przyjrzeć się tym rodzajom trochę bliżej. Najpierw zajmijmy się magazynami definiowanymi jako składy komercyjne, które stosuje logistyka. Otóż składy handlowe określa się jako oddziały jednostek handlu absorbującego się nie jedynie handlem drobiazgowym ale także, a może oraz przede wszystkim handlem hurtowym. W wielu przypadkach współpracuje się również z innymi jednostkami handlowymi. Składy handlowe muszą mieć dobre miejsce, pomieszczenie jak i naturalnie sprzęty, które zezwalają pomiędzy innymi na to, żeby gromadzić zapasy i towary potrzebne do stosownego działania tak zwanego obrotu towarowego. To niemniej jednak nie wszystko, nieodzowne jest profesjonalne przechowywanie oraz konserwowanie akumulowanych towarów oraz produktów, dokonywanie prawidłowego przerobu handlowego jak też monitorowanie samej jakości materiałów - na tym polegają (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Temat składów to tak w samej rzeczy temat rzeka. Hale handlowe

Temat pakamer to tak w samej rzeczy temat rzeka, bo jest ich w samej rzeczy mnóstwo typów. Wydaje się, że najważniejszy podział dotyczy magazynów otwartych oraz zamkniętych bądź składów będących magazynami zmechanizowanymi bądź również nie, ale to tak właściwie tylko wierzchołek góry lodowej. Co w następstwie tego jeszcze istnieje? A więc wyróżnia się na przykład hale stalowe, które sprzyjają do składowania towarów z rozmaitych źródeł oraz ich godziwego rozdzielania, porządkowania i kompletowania. Do tego docierają na przykład składy transportowo-przeładunkowe, które są skonstruowane po to, aby przechowywać towary jakie zostały wyładowane z jakiegoś środka transportu i wyczekują na przeładunek do innego. Wyróżnia się również tak zwane magazyny skupu które służą do magazynowania takich artykułów, które się skupuje. Do tego dochodzą magazyny zasobowe, innymi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Temat magazynów to tak w samej rzeczy temat rzeka. Hale magazynowe

Powierzchnia pomieszczeń w których składuje się różnorodnego rodzaju artykuły i towaru jak gra toczy się o magazyny to posiada one własną konkretną nazwę. Nazywa się to powierzchnią składową magazynu oraz musi ona cechować się konkretnymi cechami. Otóż istotne jest, że taka przestrzeń nie może pozostać stosowana tylko i wyłącznie do przechowywania jakiś towarów albowiem istnieje nieodzowność pozostawienia też jakiejś wolnej przestrzeni. Z jakiej przyczyny? Chodzi bezsprzecznie o dostęp do tych artykułów. Wypada nieraz przecież dostać się do jakiegoś produktu, który na przykład odnajduje się z tyłu, a nie ma takiej możliwości jeśli nie przesunie się innych. Jeśli hale stalowe były zajęte, to byłoby to najzwyczajniej w świecie niemożliwe. Do tego niezbędna jest też stosowna cyrkulacja powietrza, również dla produktów jest to doskonałe jak i dla samego człowieka, który w takim miejscu pracuje. Oprócz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Temat magazynów to tak w istocie temat rzeka. Hale magazynowe

Temat pakamer to tak właściwie temat rzeka, albowiem jest ich naprawdę mnóstwo typów. Wydaje się, że najważniejszy podział traktuje magazynów otwartych i zamkniętych czy też magazynów będących magazynami zmechanizowanymi bądź też nie, ale to tak w rzeczy samej tylko wierzchołek góry lodowej. Co więc jeszcze istnieje? Otóż wyróżnia się na przykład hale stalowe, które służą do magazynowania towarów z przeróżnych źródeł oraz ich słusznego rozdzielania, sortowania oraz uzupełnienia. Do tego dochodzą na przykład składy transportowo-przeładunkowe, które są skonstruowane po to, by przechowywać towary jakie pozostały wyładowane z jakiegoś środka przewozu i wyczekują na przeładunek do innego. Wyróżnia się także tak zwane magazyny skupu jakie służą do gromadzenia takich artykułów, które się skupuje. Do tego dochodzą magazyny zasobowe, inaczej przechowując zapasy dłuższy cza (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszelkie salony w domach są niesamowitymi miejscami, o jakie powinniśmy w gruncie rzeczy dbać. Schody ażurowe śląsk

Wszelkie salony w domach są niesamowitymi miejscami, o które powinniśmy w samej rzeczy dbać, gdyż to w nich przyjmujemy gości oraz osoby, które nas odwiedzają. To pomieszczenia, które w zależności od budynku są mniejsze lub też pokaźniejsze, jak także posiadają wewnątrz schody dywanowe śląsk, bądź oraz nie. Należałoby jest zadbać o tego typu miejsca, ponieważ są one niezwykłe. Obszerny salon to marzenie rzeczywiście sporej ilości osób, właśnie dlatego też należy cenić to, ze my sami posiadamy go w swoim domu. Wystarczy rozejrzeć się po kilku salonach oraz z pewnością możemy rozróżnić takie, które będą rzeczywiście oryginalne i ponadczasowe. W tego typu miejscach stoją wszelkiego rodzaju meble oraz jest to tez pomieszczenie, z którego możemy wejść lub też wyjść na zewnątrz po schodach, które znajdują się na przykład obok tarasu, który także bardzo wielokrotnie jest połączony z niesamowitym i unikatowym sal (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszelkie salony w domach są niesamowitymi miejscami, o jakie powinniśmy w zasadzie dbać. Schody jesionowe śląsk

Wszelkie salony w domach są niesamowitymi miejscami, o które powinniśmy w zasadzie zadbać, gdyż to w nich przyjmujemy gości oraz osoby, które nas odwiedzają. To pomieszczenia, które w zależności od budynku są mniejsze czy też większe, jak także posiadają wewnątrz schody gięte śląsk, czy też oraz nie. Należałoby jest zadbać o tego rodzaju miejsca, bowiem są one niezwykłe. Kolosalny salon to marzenie w samej rzeczy pokaźnej ilości osób, wobec tego też należy cenić to, ze my sami posiadamy go w swoim domu. Wystarczy rozejrzeć się po paru salonach i z pewnością jesteśmy w stanie rozróżnić takie, które będą w rzeczywistości oryginalne i ponadczasowe. W tego rodzaju miejscach stoją wszelkiego rodzaju meble i jest to tez pomieszczenie, z którego możemy wejść lub ewentualnie wyjść na zewnątrz po schodach, które znajdują się na przykład obok tarasu, który też bardzo w szeregu przypadków jest połączony z nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Firmy tworzące strony Blog o tworzeniu stron internetowych

Co zrobić, jeśli chcemy mieć stronę w pełni profesjonalną. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest skorzystaniem usług jakieś firmy, która zrobi to za nas. Mamy wtedy pewność, iż strona będzie taka, jaka być powinna i odpowiednia dla odwiedzających naszą stronę. W panelu bocznym pojawi się kilka adresów do stron firm tworzących strony www, z których możecie na spokojnie skorzystać, skontaktować się i zamówić ofertę. To jest najlepsze rozwiązanie.

Zobacz cały wpis na blogu »