Programy

Wpisy zawierające słowo kluczowe programy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Microsoft przyznaje, że przesadził z kampanią Windows 10 laptopowbateria

Chris Capossela z Microsoftu kaja się i opowiada o problemach z kampanią reklamową najnowszej wersji systemu operacyjnego Microsoftu. Wszyscy bowiem pamiętamy, jak problematyczna była kampania reklamowa Windows 10. Gigant z Redmond też wie, choć po czasie, że nieco przesadził. Gdy w zeszłym roku Microsoft zaczął rozdawać Windows 10 w ramach darmowej aktualizacji z siódemki czy ósemki, wielu użytkowników bardzo narzekało na przeróżne wyskakujące popupy i przypomnienia o ulepszeniu. Microsoft używał tych reklam jak przypominajeko tym, by koniecznie zainstalować najnowszą  wersję systemu operacyjnego. Co więcej, jak się okazało, system Windows 10 bywał preinstalowany wcześniej na komputerze i tylko czekał na aktywację. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wszystko co musisz wiedzieć mojwindows10

Jeżeli chcielibyśmy dowiedzieć się jak funkcjonują Nokie z Windows Phone to przede wszystkim korzystnie jest przekonać się o tym na własnej skórze. Jeżeli jednakże nie mamy takiej możliwości lub chcemy najpierw dowiedzieć się czy warto z czegoś takiego czerpać to zawsze mamy możliwość odwiedzić forum Windows phone i przeczytać różne wiadomości. Odnajdziemy tam również wiele innych ciekawych wiadomości jak przykładowo, jak działa HTC Titan czy coś w tym rodzaju. Wiele osób codziennie odwiedza forum Windows 10, ponieważ znajduje się tam mnóstwo ciekawych rzeczy powiązanych z bardzo popularnym systemem. Niezależnie od tego czy mamy HTC Titan albo Nokie z Windows Phone to tak czy inaczej na takim konkretnie forum mamy opcje odnaleźć wiele przydatnych wiadomości w tym temacie. Mamy możliwości zarówno skorzystać z wcześniejszych tematów, ale też zadać swoje pytania na nurtujące nas problemy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarabianie pieniędzy w internecie, zdrowie,uroda. Dbanie o swoje finanse Jak zarabiać w internecie, dbanie o finanse,zdrowie i urodę

Witam wszystkich! Wielokrotnie w przeciągu naszego dotychczasowego życia, zastanawialiśmy się gdzie wziąć kredyt, jakie są warunki w poszczególnych bankach, czy mamy wystarczające dochody i jaka jest nasza zdolność kredytowa. Zastanawialiśmy się równie często, w jakim banku założyć konto, jakie jest oprocentowanie, czy warunki korzystania z takiego konta są dla nas przyjazne. Nie musimy teraz przecież tkwić w jednym banku, z przyzwyczajenia. Możemy sobie taki bank zmienić, jeżeli to będzie się nam opłacało. A bez konta, karty płatniczej trudno w dzisiejszym świecie żyć. Ja pamiętam, że miałem problem z kredytem samochodowym. Takie są nasze, dzisiejszej cywilizacji problemy. Często sugerujemy się opinią znajomych, bliskich. Ale czy ona jest s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Oprogramowanie komputerowe powinno być bezbłędne! Oprogramowanie musi być bezbłędne!

Wiadomo: stworzenie takiego oprogramowania, które jest najzupełniej bezbłędne jest nierealne - jednakowoż pewnie każdy się zgodzi, że przynajmniej trzeba wielce się starać, aby nigdy stworzone przez nas oprogramowanie, przykładowo rachunkowe, nie roiło się od błędów. Zresztą popełnianie błędów to coś ludzkiego - istotniejsze jest to, aby postarać się o błyskawiczne ich wykrycie. To sprawi, iż będziemy mogli najzwyczajniej załatać wszelkie błędy. W tym celu bez dwóch zdań warto skorzystać z usług testerów programów komputerowych! Jakoś wyszło, że na stronie Testspring.pl zamieszczona jest korzystna oferta - można mieć 100% pewność, iż dokładnie przetestują program, wskażą wszelkie błędy. Często zewnętrzny osąd może sprawić, że tak jakby uzmysłowimy sobie, iż jakby nie patrzeć popełniliśmy sporo błędów. Gdyby takowe błędy nie zostały na nieszczęście o czasie znalezione, potem mielibyśmy sporo kłopotów, żali ze stron (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kodeki Darmowe Programy

Aby oglądać filmy na komputerze niezbędne są odpowiednie kodeki video, bez nich nie będziemy w stanie odtworzyć żadnego filmu. W Internecie dostępne są różnego rodzaju kodeki tak samo audio jak i video, można instalować pojedyncze kodeki video albo zdecydować się na kompletne paczki. Zainstalowanie dużej ilości kodeków też nie jest dobrym rozwiązaniem, szczególnie, jeśli decydujemy się na instalacje całych dużych paczek kodeków. Chociaż różne odtwarzacze video zostały napisane dla różnych formatów plików to jednak najczęściej wystarczy zainstalować odpowiednie kodeki video, aby odtwarzacze video mogły obsługiwać nawet kilkanaście różnych formatów.

Zobacz cały wpis na blogu »
Multiplatformowe aplikacje My Mandriva

Czasami zdarza się, że u znajomych instaluję system operacyjny. Miałbym ochotę zainstalować Linuksa, ale niestety mógłby to być "strzał w stopę". Najczęściej jest to Windows XP lecz ważne jest jakie jeszcze oprogramowanie będę instalował. Multiplatformowe aplikację mogą znacznie ułatwić ewentualną przesiadkę na Linuksa w przyszłości. A więc oto aplikacje, które instaluję: Mozilla Firefox - bardzo popularna i multiplatformowa przeglądarka. Flash oczywiście też obowiązkowo. OpenOffice.org - wieloplatformowy pakiet biurowy. Do pakietu instaluję również Javę. Adobe Reader - przeglądarka PDF'ów od Adobe dostępna niestety na Linuksa w wersji anglojęzycznej (oraz innych, ale polskiego nie ma), dlatego na Windows też instaluję wersję english ;-) VLC - odtwarzacz multimediów, radzi sobie z większością odtwrzanych filmów. QMPlay - jeszcze nie instalowałem, ale zamierzam. Odtwarzacz muzyki dostępny zarówna na Windowsa jak i na Li (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FrostWire 4.18.4 Darmowe programy

Program do wymiany plików w sieci p2p. Umożliwia wyszukiwanie i pobieranie zasobów z wielu źródeł jednocześnie. Ma funkcję czatu, przez który możemy porozumiewać się z użytkownikami udostępniającymi nam pliki.

Zobacz cały wpis na blogu »
Ditto Darmowe programy

Zamiennik systemowego schowka. Pozwala na przechowywanie wielu fragmentów tekstu

Zobacz cały wpis na blogu »
Crypto Anywhere Darmowe programy

Aplikacja umożliwiająca szyfrowanie korespondencji elektronicznej. Program może szyfrować pocztę w zgodnie z komercyjnym standardem SecExMail oraz popularnym darmowym Open PGP. Crypto Anywhere ma także wbudowany klient poczty e-mail. W wersji darmowej po 30 dniach wyłączane są niektóre funkcje programu (na przykład szyfrowanie załączników). Pełna wersja kosztuje około 120 złotych.

Zobacz cały wpis na blogu »
Baku 4.1.3500 Darmowe programy

Niewielkie narzędzie pozwalające na wyszukiwanie błędów w rejestrze systemowym. Dzięki niemu można znaleźć pliki, które niepotrzebnie zaśmiecają miejsce na dysku. Program pokazuje puste foldery, zawartość historii, ostatnio otwarte dokumenty, zawartość folderów tymczasowych (temp), tymczasowe pliki internetowe, pliki cookie. Ponadto przeszukuje dzienniki zdarzeń Windows, błędne skróty lub typy plików zdefiniowanych przez użytkownika.Program wymaga środowiska Microsoft .Net framework 2.0.

Zobacz cały wpis na blogu »
Blender 2.49 RC2 Darmowe programy

Znakomity, darmowy program do tworzenia zaawansowanej grafiki 3D. Dzięki niemu można tworzyć trójwymiarowe modele, następnie animować je, renderować całe sceny i obrabiać efekty pracy. Aplikacja jest więc kompletnym narzędziem pozwalającym tworzyć profesjonalne reklamy telewizyjne, loga firm, interfejsy programów, projekty techniczne oraz przestrzenne gry komputerowe. Aplikacja współpracuje z silnikiem renderującym Yafray.Wersja Release Canidate 2 - kandydat do wydania finalnego.

Zobacz cały wpis na blogu »
KDE vs. reszta świata? ;-) My Mandriva

Hmmm, od czego by tu zacząć? Może od początku... Ale nie od samego ;-) Jakiś czas temu (daty nie są tu istotne) do świata oprogramowania weszło K Desktop Enviroment w wersji 4.x. Dzięki bibliotece Qt 4, która daje nowe możliwości środowisko rozwja się bardzo prężnie. Dosyć radykalna zmiana wersji była okazją do wprowadzenia dosyć poważnych zmian w wizerunku całego środowiska. Na KDE 4 powstaje coraz więcej aplikacji. Wg mnie jest to jeden z najszybciej rozwijających się projektów. Codziennie na kde.org pojawiają się nowe wersje programów. KDE daje użytkownikowi pełen możliwości pulpit z całą paletą oprogramowania. Nie ma chyba aplikacji (pewnie jest ale nie zwróciłem na nią uwagi :-P ), która nie miała by swojego odpowiednika w KDE. Może parę przykładzików ;-) Przeglądarka internetowa:Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Epiphany - Konqueror Komunikator:Pidgin - Kopete Pakiet biurowy (jako całość):Microsoft Offi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Warez, darmowe gry, programy, filmy, muzyka - perfektwarez Warez, darmowe gry, programy, filmy, muzyka - perfektwarez

Ile czasu schodzi Ci na szukaniu linków do ściągnięciadarmowej gry czy darmowego programu? Przypuszczam, że często bardzo długo bądź wogóle nie znajdujesz. Zapomnij o monotonnym i bezsensownym przeszukiwaniu googli ponieważ tam nic nie znajdziesz. Odpowiedź jest o wiele prostrza. Wystarczy zarejestrować się na forum perfektwarez za darmo i je przeszukac. Mogę Cię zapewnić, że szybciej znajdziesz potrzebny plik u nas niż gdziekolwiek indziej. Natomiast jeśli nie będziesz mógł znaleśc żadnego interesującego tematu mamy dla ciebie dział z prośbami gdzie możesz zamieścic swoją prośbę, na którą postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć. Podsumowując, nie marnuj czasu przeszukując bezsensownie google czy onet. Odwiedź odrazu forum perfektwarez .

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień e-mail - eKomunikacja, bezpieczeństwo, wyszukiwanie, rankingi WebBlog

Zapraszam do odwiedzenia strony poświęconej e-Komunikacji i Święcie InternautówWydarzenie jest okazją by porozmawiać o roli sieci w komunikacji z innymi ludźmi, by zwrócić uwagę na ogromne zasoby informacji, które za pomocą zasobów światowego WWW stały się ogólnie dostępne. O faktach których sobie nie uświadamiamy i których, bywa, że nie doceniamy. Dzień - e maila - święto dla Nas wszystkich uczestniczących i korzystających z sieci. Dzięki niemu więcej możemy dowiedzieć się o internecie, posłuchać opinii specjalistów z wielu dziedzin - towarzyszących temu medium, a jednocześnie dokształcić się w zakresie bezpieczeństwa, oprogramowania, ba – definicji. Dlaczego “Dzień e-maila”? E-mail, i jego symbol @ ( at – popularnie nazywana w Polsce: małpką), jest najpopularniejszym logo światowych zasobów World Wide Web - symbolem sieci. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »