Programista

Wpisy zawierające słowo kluczowe programista.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Problem na problemie, dzień jak co dzień. Programista inaczej

Pora naskrobać coś nowego. Praca daje się we znaki, ciągle te same ciągle nowe problemy, z jednego w drugi, choć już nie jestem pewien ile z tych starszych zostało rozwiązane. Strasznie pilne były ale zatarły się gdzieś w odmętach czasu :) Mniejsza o pracę!  Trzeba sobie zrobić nową obudowę do komputera, tak, taką swoją piękną nową dizajnerską :) Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie walczę z czasem, zimnem, warsztacikiem i płytami MDF. Coś się już urodziło nawet ale to jeszcze nie to.  Czy powstanie z tego biznes? Miło by było.

Zobacz cały wpis na blogu »
Czas zacząć! Programista inaczej

Jakieś zawiłe, niezrozumiałe zwarcia w moim umyśle skłoniły mnie to rozpoczęcia bloga!  O to bym się niedawno jeszcze nie posądził.  Dlaczego programista na etacie zaczyna przygodę z blogiem? Ano zazwyczaj po to, zeby podzielić się swoimi technicznym doświadczeniami, "kołczować" czy coś pokrewnego.  Tutaj zamysł (lub jego brak) jest zgoła inny. Chciałbym pozbierać tu swoje myśli te luźne i te konkretne.  Może zacznę od lekkiego przedstawienia się, aby nakreślić nieco profil.  Tak, jestem programistą, pracuję sobie w zawodzie już ładne parę lat, bywalo średnio, teraz bywa nieźle, tak zawodowo ale czy to wszystko? No własnie nie! Praca programisty przynosi czasem sporą satysfkację ale często tez (chyba zdecydowanie częsciej niestety) przynosi sporo irytacji. Bo co to jest? Ano rozwiązywanie problemów. Codziennie jest jakiś problem albo cała sterta. Niektórych rozwiązać łatwo i szybko sie nie da, innych prawie wcale. Sprowa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na czym polega projektowanie stron? Agencja reklamowa Kraków

Z pewnością wielokrotnie każdy z nas spotkał się z ogłoszeniami reklamowymi, których treść brzmiała mniej więcej tak: projektowanie www czy też projektowanie www kraków. Wiedząc takie reklamy bardzo często zastanawiamy się jakim sposobem tak w istocie tworzy się strony internetowe. To co warto zaznaczyć na samym początku, to to, że projektowanie i tworzenie stron www to nieproste zadanie, jakim zajmują się profesjonalni graficy i programiści. Żeby rozpocząć prace nad serwisem internetowym należy przede wszystkim być posiadaczem domeny, czyli adresu, pod którym storna będzie funkcjonowała. Gdy pozyskamy już adres również ustalimy tematykę strony będziemy mogli przygotować projekt graficzny, jaki najbardziej będzie odpowiadał temu, co znajdzie się na stronie. Projekt taki możem (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na czym polega projektowanie stron? Agencja reklamowa Warszawa

Z pewnością niejednokrotnie każdy z nas spotkał się z ogłoszeniami reklamowymi, których treść brzmiała mniej więcej tak: projektowanie www czy też projektowanie www kraków. Wiedząc takie reklamy bardzo często zastanawiamy się jak tak naprawdę tworzy się strony internetowe. To co warto zaznaczyć na samym początku, to to, że projektowanie i tworzenie stron www to nieproste zadanie, którym zajmują się profesjonalni graficy i programiści. Aby rozpocząć prace nad serwisem internetowym trzeba przede wszystkim być posiadaczem domeny, innymi słowy adresu, pod którym storna będzie działała. Kiedy zdobędziemy już adres oraz określimy tematykę strony będziemy mogli przygotować projekt graficzny, który najbardziej będzie odpowiadał temu, co znajdzie się na stronie. Projekt taki mo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na czym polega projektowanie stron? Agencja reklamowa Kraków

Z pewnością wielokrotnie każdy spośród nas spotkał się z ogłoszeniami reklamowymi, których zawartość brzmiała mniej więcej tak: projektowanie www czy też projektowanie www kraków. Wiedząc takie reklamy bardzo często zastanawiamy się jakim sposobem tak w istocie tworzy się strony internetowe. To co należałoby podkreślić na samym początku, to to, iż projektowanie i tworzenie stron www to nieproste zadanie, jakim zajmują się profesjonalni graficy i programiści. Żeby zacząć prace nad serwisem internetowym trzeba przede wszystkim być posiadaczem domeny, czyli adresu, pod którym storna będzie działała. Kiedy pozyskamy już adres oraz określimy tematykę strony będziemy mogli przygotować projekt graficzny, który najbardziej będzie odpowiadał temu, co znajdzie się na stronie. Pr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na czym polega projektowanie stron? Agencja reklamowa

Z pewnością nieraz każdy spośród nas spotkał się z ogłoszeniami reklamowymi, których zawartość brzmiała mniej więcej tak: projektowanie www czy też projektowanie www kraków. Wiedząc takie reklamy bardzo często zastanawiamy się jakim sposobem tak właściwie tworzy się strony internetowe. To co należałoby podkreślić na samym początku, to to, iż projektowanie i tworzenie stron www to nieproste zadanie, którym zajmują się profesjonalni graficy i programiści. Żeby zacząć prace nad serwisem internetowym trzeba przede wszystkim być posiadaczem domeny, czyli adresu, pod którym storna będzie działała. Kiedy pozyskamy już adres oraz ustalimy tematykę strony będziemy mogli przygotować projekt graficzny, który najbardziej będzie odpowiadał temu, co znajdzie się na stronie. P (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na czym polega projektowanie stron? Agencja reklamowa

Z pewnością nieraz każdy z nas spotkał się z ogłoszeniami reklamowymi, których treść brzmiała mniej więcej tak: projektowanie www czy też projektowanie www kraków. Wiedząc takie reklamy bardzo często zastanawiamy się jak tak w istocie tworzy się strony internetowe. To co warto zaznaczyć na samym początku, to to, iż projektowanie i tworzenie stron www to niełatwe zadanie, jakim zajmują się profesjonalni graficy i programiści. Aby rozpocząć prace nad serwisem internetowym należy przede wszystkim być posiadaczem domeny, to znaczy adresu, pod którym storna będzie funkcjonowała. Kiedy zdobędziemy już adres i ustalimy tematykę strony będziemy mogli przygotować projekt graficzny, który najbardziej będzie odpowiadał temu, co znajdzie się na stronie. Projekt taki możemy wykonać samodz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na czym polega projektowanie stron? Agencja-reklamowa

Z pewnością wielokrotnie każdy spośród nas spotkał się z ogłoszeniami reklamowymi, których treść brzmiała mniej więcej tak: projektowanie www czy też projektowanie www kraków. Wiedząc takie reklamy bardzo często zastanawiamy się jak tak właściwie tworzy się strony internetowe. To co należałoby zaznaczyć na samym początku, to to, iż projektowanie i tworzenie stron www to niełatwe zadanie, jakim zajmują się profesjonalni graficy i programiści. Aby rozpocząć prace nad serwisem internetowym należy przede wszystkim być posiadaczem domeny, to znaczy adresu, pod jakim storna będzie funkcjonowała. Kiedy pozyskamy już adres także określimy tematykę strony będziemy mogli przygotować projekt graficzny, który najbardziej będzie odpowiadał temu, co znajdzie się na stronie. Projekt taki mo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projektowanie stron, czyli co? Agencja reklamowa Warszawa

Ile razy przeglądamy nasze ulubione strony internetowe związane z tematyką tworzenia stron internetowych czy ich pozycjonowania napotykamy na wszelkiego rodzaju ogłoszenia reklamowe, których przekaz zwykle prezentuje się następująco: projektowanie www Kraków, tanie strony internetowe bądź też projektowanie www. Pod ogłoszeniami owego typu kryją się najczęściej firmy, których jakoś świadczonych usług nie jest zbyt wysoka czy też znajdują się one dopiero w fazie rozwoju. Bardziej fachowe firmy nie korzystają z takiego typu zabiegów marketingowych a swoja reklamę opierają przede wszystkim o tak zwaną pocztę pantoflową. Nie od dzisiaj wiadomo, ze usatysfakcjonowany klient to najlepsza promocja wszelkiej działalności. Projektowanie i tworzenie stron www to niełatwe również (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projektowanie stron, czyli co? Agencja reklamowa Kraków

Ile razy analizujemy nasze ulubione strony internetowe związane z tematyką tworzenia stron internetowych bądź ich pozycjonowania napotykamy na wszelkiego rodzaju ogłoszenia reklamowe, których treść zwykle prezentuje się następująco: projektowanie www Kraków, tanie strony internetowe bądź też projektowanie www. Pod ogłoszeniami owego typu kryją się zwykle firmy, których jakoś udzielanych usług nie jest za bardzo wysoka bądź znajdują się one dopiero w fazie rozwoju. Bardziej profesjonalne firmy nie korzystają z tego typu zabiegów marketingowych a swoja reklamę opierają przede wszystkim o tak zwaną pocztę pantoflową. Nie od dzisiaj wiadomo, ze zadowolony klient to najlepsza promocja wszelkiej działalności. Projektowanie i tworzenie stron www to niełatwe oraz na nieszczęście dość (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projektowanie stron, czyli co? Agencja reklamowa Kraków

Ile razy analizujemy nasze ulubione strony internetowe związane z tematyką konstruowania stron internetowych bądź ich pozycjonowania napotykamy na wszelakiego rodzaju ogłoszenia reklamowe, których przekaz z reguły prezentuje się następująco: projektowanie www Kraków, tanie strony internetowe bądź też projektowanie www. Pod ogłoszeniami owego typu kryją się najczęściej firmy, których jakoś świadczonych usług nie jest zbyt wysoka bądź znajdują się one dopiero w fazie rozwoju. Bardziej fachowe firmy nie korzystają z tego typu zabiegów marketingowych a swoja reklamę opierają przede wszystkim o tak zwaną pocztę pantoflową. Nie od dziś wiadomo, ze usatysfakcjonowany klient to najlepsza promocja każdej działalności. Projektowanie i tworzenie stron www to niełatwe oraz niestety całki (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projektowanie stron, czyli co? Agencja reklamowa

Ile razy przeglądamy nasze ulubione strony internetowe związane z tematyką kreowania stron internetowych czy ich pozycjonowania napotykamy na wszelkiego rodzaju ogłoszenia reklamowe, których przekaz najczęściej prezentuje się następująco: projektowanie www Kraków, tanie strony internetowe lub też projektowanie www. Pod ogłoszeniami takiego typu kryją się zazwyczaj firmy, których jakoś oferowanych usług nie jest nazbyt wysoka czy też znajdują się one dopiero w fazie rozwoju. Bardziej doświadczone firmy nie korzystają z tego typu zabiegów marketingowych a swoja reklamę opierają przede wszystkim o tak zwaną pocztę pantoflową. Nie od dzisiaj wiadomo, ze usatysfakcjonowany klient to najlepsza promocja wszelkiej działalności. Projektowanie i tworzenie stron www to nieprostego oraz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projektowanie stron, czyli co? Agencja reklamowa

Ilekroć przeglądamy nasze ulubione strony internetowe związane z tematyką kreowania stron internetowych bądź ich pozycjonowania napotykamy na wszelakiego rodzaju ogłoszenia reklamowe, których przekaz z reguły prezentuje się następująco: projektowanie www Kraków, tanie strony internetowe lub też projektowanie www. Pod ogłoszeniami owego typu kryją się przeważnie firmy, których jakoś udzielanych usług nie jest nazbyt wysoka lub znajdują się one dopiero w fazie rozwoju. Bardziej profesjonalne firmy nie stosują takiego typu zabiegów marketingowych a swoja reklamę opierają przede wszystkim o tak zwaną pocztę pantoflową. Nie od dzisiaj wiadomo, ze usatysfakcjonowany klient to najlepsza promocja każdej działalności. Projektowanie i tworzenie stron www to nieprostego i z przykrością (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projektowanie stron, czyli co? Agencja-reklamowa

Ile razy analizujemy nasze ulubione strony internetowe związane z tematyką kreowania stron internetowych czy ich pozycjonowania napotykamy na wszelakiego rodzaju ogłoszenia reklamowe, których przekaz zazwyczaj prezentuje się następująco: projektowanie www Kraków, tanie strony internetowe lub też projektowanie www. Pod ogłoszeniami takiego typu kryją się przeważnie firmy, których jakoś świadczonych usług nie jest za bardzo wysoka czy też znajdują się one dopiero w fazie rozwoju. Bardziej fachowe firmy nie stosują takiego typu zabiegów marketingowych a swoja reklamę opierają przede wszystkim o tak zwaną pocztę pantoflową. Nie od dzisiaj wiadomo, ze usatysfakcjonowany klient to najlepsza promocja wszelkiej działalności. Projektowanie i tworzenie stron www to niełatwe oraz z przy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pomysł za dychę Pozycjonowanie stron

Ktoś kiedyś powiedział, że pomysł wart jest 10zł, czyli tyle ile kosztują dwa piwa. Dlaczego? Zapytałem ostatnio znajomego programistę, na ile wycenia stworzenie autorskiego skryptu według określonych wskazówek. Skrypt wcale nie nowatorski, istnieje wiele darmowych, które spełniają zadania, na jakich mi zależało. Odpowiedział, że minimum 10 tysięcy złotych. Po zapoznaniu się z technicznymi szczegółami uznałem, że jest to bardzo nowoczesne, w pełni profesjonalne oprogramowanie. Zadałem więc kolejne pytanie, dlaczego pracuje w firmie usługowej za 1,200zł netto? Programista miał dobry pomysł, oraz techniczne możliwości i wiedzę, aby projekt zrealizować. Jednak nie jest w stanie wypromować swojego produktu i go sprzedać za rozsądne pieniądze. Obrotny marketingowiec potrafi utrzymywać się ze sprzedaży darmowych rozwiązań, na których do końca nie musi się znać. Marketing jest podstawowym źródłem powodzenia biznesu. Wypromowanie produktu, który jest przystosowany do wa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »