Premier legue

Wpisy zawierające słowo kluczowe premier legue.

« najpopularniejsze słowa kluczowe

Tottenham-Wolves Piłka nożna na bieżąco

Dnia 1 marca na Tottenham Hotspur Stadium odbyła się kolejna kolejka Premier Legue.O 3 punkty walczyły dwie mocne drużyny z Anglii:Tottenham i Wolves.Już w pierwszych minutach kogutom chodziło głównie o zwycięstwo,dlatego już w 13' gola strzelił Steven Bergwijn.Jednak przeciwna drużyna nie składała broni i w 27' swojego gola zdobył Matt Doherty.Pod sam koniec połowy gola do szatni strzelił Serge Aurier.Na tablicy wyników po pierwszej połowie widniał napis 2:1 dla Tottenhamu.Po kilku nastęnych minutach 2 połowy:57' gola strzelił Diogo Jota. I w 73' zwycięskiego gola zodbył Raul Jimenez.Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Wolves i to oni zgarneli kolejne 3 punkty.

Zobacz cały wpis na blogu »
Kto wygra premier legue? Wielki stadion

Kto wygra Premier Legue? Jest kilku faworytów. Trudno wskazać tego, kto zwycięży. Balloteli w poniedziałek zjawi się w Liverpoolu. Arsenal wzmocnił się Sanchezem. A Chelsea wzmocniła się Diego Costą. Kanonierzy przed wielką szansą Arsenal może po dziesięcioletniej przerwie zdobyć mistrzostwo Anglii. Ofensywa na Emirates Stadium jest bajeczna. Natomiast w defensywie potrzebne są wzmocnienia. Mimo wszystko Kanonierzy stoją przed wielką szansą. Bo z takim składem mogą nawet powalczyć o zwycięstwo w lidze mistrzów.   Uwaga na Liverpool! Liverpool może nie ma świetnego bramkarza. Na miejscu The Reds kupił bym goalkeepera. Obrońcy są solidni. W defensywie wicemistrzowie Anglii są przyzwoici. Pomoc jest dosyć do (...)