Próby pracy mad sobą....

Wpisy zawierające słowo kluczowe próby pracy mad sobą.....


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Odnoszenie sukcesow .... SEKRET WIARY

Dążenie do osiągnięcia życiowego sukcesu , jest zapewnie pragnieniem każdego dorosłego człowieka.......Szuka On różnego rodzaju przepisów , skutecznych metod , które doprowadziły by go do osiągnięcia tego celu. Wierzy , że mu się uda i podejmuje kolejne próby. Determinacja połączona z przekonaniem , lub głęboką wiarą że mu się w końcu uda , powoduje to że nieprzestaje.....dąży uparcie do tego czego chce......ale są też ludzie, którzy nie mają takich celów , którzy są płytkiej wiary.....wiary w samego siebie....Myślą że im nic się nie uda.....podchodzą bardzo negatywnie do tego tematu. Właśnie takie podejście opóźnia , badz wręcz uniemożliwia odnoszenie sukcesów.....Mówi się odniósł sukces bo głęboko w to wierzył........Więc co takiego nie pozwala wszystkim ludziom jednakowo cieszyć sie smakiem zwycięstwa..?.... Czyżby to było lenistwo? A może to całkiem coś innego? Podejrzewam , że gdybyśmy nawet otrzymali na przysłowiowym talerzu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.