Potencjał

Wpisy zawierające słowo kluczowe potencjał.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Otrzeźwienie BlogiDoM

Panika.      Po wczorajszym wpisie a przede wszystkim wydarzeniach z wczorajszego dnia byłem mocno załamany. Odbijało się to na mnie przez całą noc, poranek, w pracy - przynajmniej na początku. Alee... Myślę, że mogę powiedzieć - jest lepiej. Po perspektywie 24. godzin już tak o tym nie myślę. Świadomość tamtych wiadomości schodzi ze mnie. Mam nadzieję, że sobie poradzę i jutro będzie jeszcze lepiej. Dalej tkwię w ślepym zauku, bo w dalszym ciągu prowadzę grę, o coś więcej niż wydarzenia z tamtego dnia. Praca jaka jest taka jest, ale to prawda. Da się w niej zapomnieć o problemach ważniejszych dla przyszłości niż tylko praca.       Wczorajszy wpis był taki emocjonalny, ale nie miał żadnego przesłania dla ogółu sprawy. 24 godziny które minęły, trochę mi rozjaśniły sytuację w Naszej sprawie. Nie wygląda ona dobrze, ale powoli godzę się z rzeczywistością. Nie wiem co by się musiał stać żeby odwrócić tą sytuację, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Paradoks wysokich kompetencji ⚪️ Pracuj z radością!

27.09.2019   Jesteś na rynku pracy od conajmniej kilkunastu lat. Skończyłeś min. jedne studia, może studia podyplomowe, niezliczoną ilość szkoleń i kursów. Umiesz wiele z teorii i oczywiście z praktyki. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Frustracja zawodowa - czym jest i jak w niej nie być ⚪️ Pracuj z radością!

25.02.2019 Któż z nas nie był nigdy sfrustrowany?       Któż nigdy nie powiedział, że ma już dość swojej pracy?  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Potencjał ruchu internetowego

http://jerzykulik.pl/ Potencjał ruchu internetowego Ruch sieciowy jest to ilość danych wysłanych i odbieranych przez odwiedzających strony internetowe. Jest już około 1,4 mld użytkowników internetu. Badania pokazują, że około 84% użytkowników Internetu, aby znaleźć interesujące ich informacje, strony internetowe, lub produkty, korzysta z wyszukiwarek, Wyobraźmy sobie, że prowadzimy kampanię reklamową dla niedużej grupy klientów. Teraz porównajmy to ze 100 tysięczną rzeszą klientów zgromadzoną n.p. na stadionie sportowym. To jest właśnie ten potencjał, który posiada internet. Ten potencjał to możliwość dotarcia do praktycznie nieograniczonej liczby zainteresowanych, oraz znaczące obniżenie kosztów poniesionych na reklamę. Ten, który jest w stanie uzyskać dostęp do chociaż część tego ruchu, może zarobić duże pieniądze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
360 stopni wokół kawy :) Dla bogaczy

Teraz to możliwe!   Bren White zaprojektował stolik, który umożliwia nam obserwację wszystkiego, co się wokół nas dzieje. Dzięki mechanizmom obrotowym rzecz jasna. Na dodatek mamy możliwość podłączenia całej naszej elektroniki - od komórki, poprzez laptopa, na iPodzie kończąc. Subtelne wykończenie najlepszymi materiałami dodaje uroku temu sprzętowi. Czy jednak warto w coś takiego inwestować? Myślę, że nie - stolikom mechanicznym mówimy kategoryczne NIE.    

Zobacz cały wpis na blogu »