Polecam

Wpisy zawierające słowo kluczowe polecam.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Witam odkrywam, testuję, polecam

Witam wszystkich.

Zobacz cały wpis na blogu »
Gryzaki Mama testuje

Dzień dobry! Dziś chciałam napisać o tym, jak istotne dla mnie jest używanie czegoś, co zostało już sprawdzone. Bardzo chciałam, żeby mój maluch nie musiał być pierwszym użytkownikiem produktu, tylko mógł korzystać z czegoś poleconego, co wiem, że było używane przez wielu i jest bezpieczne. Jak każda mama chcę, żeby były to najlepsze produkty z odpowiednimi certyfikatami oraz poleceniami od innych mam. Dlatego też na tym blogu nie znajdziesz nic przypadkowego, tylko godne dla mnie polecenia rzeczy, których sami na codzień używamy. Na początek chciałam wyrazić swój zachwyt nad gryzakami dla dzieci marki Akuku, które polecam! Szukałam czegoś praktycznego, co oprócz spełniania swojej funkcji przynoszenia ulgi maluszkowi podczas ząbkowania będzie także ładne i estetycznie wykonane. Znajome mamy, które bardzo często zmieniały wodne gryzaki podkreślały, że najlepsze będą te bez żadnych wypełnień. I tak natknęłam się w jednej z aptek na gryz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
10 najciekawszych pozycji książkowych 10 najciekawszych pozycji książkowych

1. Tess Gerritsen grzesznik  Pierwsza opisana przeze mnie książka to kryminał. Opowiada on o wielkiej zbrodni którą miała rozwiązać doktor Isles. Tematem głównym są trzy morderstwa, pierwsze z nich rozgrywa się w murach zakonu. Ofiarami są dwie kobiety, jedną jest siostra w podeszłym wieku która zdołała przeżyć w stanie krytycznym lecz druga o wiele młodsza. Obie kobiety

Zobacz cały wpis na blogu »
Ojooo PPpartner

Witam ! Czy Państwo należą również d (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Krótka notka Takie małe co nieco.

Chciałam polecić mojego drugiego bloga, którego zaczęłam prowadzić. Ma on inną tematykę. Umieszczam tam moje opowiadania, a czasami będą pojawiały się również inne temty nie zwiazane z pisaniem. Oto link:  http://my-heart-is-a-bitch.blog.onet.pl Wchodźcie mam już 1 rodział mojego opowiadania. Zachęcam do czytania wszystkich nawet dorosłych , bo być może spodoba się ono dzieciom. I proszę również o opinię na temat opowiadania. Mogą się tam pojawić błędy ortograficzne, stylistycznie i językowe, ale starałam się jak tylko mogłam, żeby tego uniknąć. 

Zobacz cały wpis na blogu »