Poczta

Wpisy zawierające słowo kluczowe poczta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

elektroniczna książka nadawcza Elektroniczny nadawca

Elektroniczna książka nadawcza daje możliwość kontrolowania poczty w każej firmie. Pozwala na eleastyczność i dokładność w wykonywanej pracy. Dzięki możliwości tworzenia kopii sprawia, że poczta jest bezpieczna i łatwo się ja archiwizuje. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

Zobacz cały wpis na blogu »
pocztowa książka nadawcza Elektroniczny nadawca

Pocztowa ksiązka nadawcza jest ułatwieniem pracy w każdym biurze, dlatego warto mieć to na uwadze i wykorzystać jej zalety. Nie tylko znacznie skraca czas pracy, ale jednocześnie tworzy porządek w poczcie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Elektroniczny nadawca Elektroniczny nadawca

Elektroniczny nadawca znajduje zastosowanie w każdej firmie. Nie tylko znacznie ułatwia pracę, ale również znacznie ją przyspiesza, dlatego warto mieć to na uwadze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

Zobacz cały wpis na blogu »
milczac Milcząc

Zaraz po przebudzeniu sprawdziwszy e-maila zobaczyłam, że do mnie napisał! Musiałam przetrzeć oczy żeby upewnić się, że dobrze widzę....po trzech tygodniach nie odzywania się, w końcu napisał....tam gdzie doskonale wiedział, że zaglądam..... ucieszyłam się bardzo.... dopóki nie odczytałam wiadomości.... niby nic tam nie było...właśnie nic tam nie było....pisał tak jakby nigdy nic....koleżanka...tak mnie nazwał, mój książe..... cały dzień analizowałam jego słowa...sposób jaki pisał....zawszę kiedy do mnie pisał to był wielki jeden chaos....a tym razem, wszędzie znaki interpunkcyjne, poprawna polszczyzna....brakowało tylko, żeby do mnie zwracał się z wielką literą....być może stwierdzicie, że to nic nie znaczy, że w końcu trzeba ogarnąć nasz ojczysty język, pisownie...ale nie...dobrze podejrzewacie.....moja pierwsza myśl.....kto go tak wyszkolił? Musiał dużo z kimś pisać i przy tym się starać.... tak....bardzo dobrze go znam.....piszę z innymi kobietami....były tam nowe zwroty, nowy s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy kwiaty są dobrym podarunkiem Czy róże są dobrym podarunkiem

Czas do skorzystać siebie z do ziarna z spadku, podczas gdy jest to nadal tutaj! Października leci przez! Mamy około połowę Mead oczyszczony z upraw na letnich i w obecnej sytuacji obsiane upraw na poparcie z wiosną. Tulipany, Muscari, Fritillaria, Jaskier i zawilce otrzymasz wszyscy przybyli. Jestem prawie pragną mróz pro teraz tak motywem polecenie chłód tako do zebrać je sadzić. Jesteśmy w Homestretch, to w pewność! Wreszcie blogowanie te zdjęcia z Współpraca odbicie właściwe dla niezwłocznie wed.It jest w istocie surowa, aby wybrać ulubiony wykwity, pobliżu nieodpowiedni do przekazaniem do jednego. Nie Gwarancja do jeden ten sam ulubionym, ale ja przeznaczyć do prześcignąć 5, liliowy jest gdzieś tam. Nie ma nic doskonale jak określić z bzu, I chce do jeść je. W przyszłym roku jestem zaangażowana w kolei niektórych syropów bzu tak, że mogę amalgamate smak do mojej kuchni, ktoś aby każdy tolerowane przepisy sztuczki dla go (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
poczta nowy

Znowu pobódka o 6:00 :/ Bardzo zimno o na dworze. Roboty średnio. Rysiu wylał sporo win i porobił tam porządki. Wziąłem sobie kilka. Zadzwoniłem do Daniela z Wawy bo dziś ma urodziny. Na poczcie odebrałem PIT. Było sporo ludzi , ale szło szybko. Gram. Chwilę pogadalem z Piotrem na GG. Napisałem E. na GG , że Nie mogę z Nim utrzymywać "normalnych" kontaktów bo ciągle Go kocham i to bardzo boli. Że zrobię dla niego wszystko co w mojej mocy jak bęzie mnie potrzebował , ale nie mogę... Spać 22:30

Zobacz cały wpis na blogu »
Poznajmy bliżej operatora pocztowego Co każdy listonosz powinien wiedzieć?

InPost wcielił w życie ofertę ubezpieczenia wysyłek. Usługa owa skierowana jest do ludzi posyłających wartościowe listy polecone ekspresowe oraz paczki. Najświeższa propozycja InPost weszła w życie na obszarze całej Polski, w każdych Punktach Obsługi Klienta oraz filiach InPost i jest możliwość z niej korzystać już od pierwszej połowy lipca 2008 . InPost gwarantuje korzystającym - w wypadku destrukcji, defektu bądź straty ubezpieczonej przesyłki - refundację kosztów w wysokości oszacowanej w statusie usług. Zgodnie z istniejącym cennikiem przesyłkę można ubezpieczyć do kwoty pięciuset bądź tysiąca złotych, w zależności od jej wartości, dopłacając do ceny danego listu lub paczki stosownie 2 czy też 3 złote. Ubezpieczenie przesyłek obowiązuje od momentu nadania korespondencji do czasu jej sprawnego przekazania do adresata, w trakcie przewozu środkami transportu InPost. „Nowa usługa jest punktem naszej strategii postępowej, która zakłada podniesienie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O operatorze O roznosicielach słów kilka

InPost wcielił w życie opcję ubezpieczenia wysyłek. Usługa owa skierowana jest do interesantów wysyłających wartościowe korespondencje polecone ekspresowe oraz paczki. Nowa oferta InPost działa na terenie całego kraju, we wszystkich Biurach Obsługi Klienta oraz oddziałach InPost, a dodatkowo można z niej korzystać od pierwszej połowy lipca 2008. InPost daje gwarancję klientom - w chwili destrukcji, uszkodzenia bądź zagubienia ubezpieczonej przesyłki - refundację kosztów pieniężnych w wysokości nałożonej w regulaminie usług. Zgodnie z aktualnym cennikiem wysyłkę można ubezpieczyć do sumy pięciuset ewentualnie 1000 zł, w stosunku od jej wartości, dopłacając do ceny właściwego listu czy też innej przesyłki adekwatnie dwa czy też 3 zł. Ubezpieczenie listów obowiązuje od nadania korespondencji aż do chwili jej doręczenia aż do odbiorcy, w trakcie przewozu środkami transportu InPost. Najnowsza usługa jest cząstką naszej taktyki rozwojowej, która ma w za (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Cześć wszystkim Co każdy listonosz powinien wiedzieć?

Na początek pragnę się podzielić miłą nowinką o opcji uporania się z kłopotliwymi awizami. W Gazecie Prawnej w tekście(autor: Marek Kobylański) ukazała się wiadomość, że dnia 9 listopada bieżącego roku wejdzie w życie ustawa o komercjalizacji państwowego przedsiębiorstwa użyteczności publicznej - Poczty Polskiej. Poczta Polska zostanie przekształcona w spółkę akcyjną - na razie z kapitałem wyłącznie państwowym. Firma będzie świadczyć usługi pocztowe, emitować i wycofywać znaczki pocztowe, kartki oraz koperty z wydrukowanym znakiem pocztowej opłaty. Poczta dodatkowo będzie zajmować się kolportażem wydawnictw,prasy, filatelistyki, świadczeniem usług finansowych, pośrednictwem finansowym i świadczeniem usług logistycznych. Więcej informacji w tej kwestii jest tutaj. W ostatnim czasie w internecie opublikowano spis firm, które są nomino (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowinki i nowostki O roznosicielach słów kilka

Na dobry początek pragnę się podzielić ciekawą nowinką na temat możliwości radzenia sobie z męczącymi awizami. W Gazecie Prawnej w artykule(autor: Marek Kobylański) ukazała się wiadomość, iż dnia 9 listopada bieżącego roku wejdzie w życie ustawa dotycząca komercjalizacji państwowego przedsiębiorstwa użyteczności publicznej - Poczty Polskiej. Poczta Polska ma zostać przekształcona w spółkę akcyjną - na razie z kapitałem wyłącznie państwowym. Firma będzie świadczyć usługi pocztowe, emitować i wycofywać pocztowe znaczki, kartki pocztowe oraz koperty z drukowanym znakiem opłaty pocztowej. PP oprócz tego ma zajmować się kolportażem filatelistyki, prasy, wydawnictw, świadczeniem usług związanych z finansami, pośrednictwem finansowym, a także świadczeniem usług logistycznych. Więcej informacji na ten temat jest tutaj. Kilka dni temu w inte (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pomówmy o... O roznosicielach słów kilka

Rzeczpospolita podała informację, że Mirosław Jakubowski rezygnuje ze stanowiska zastępcy dyrektora generalnego Poczty Polskiej. Jego następcą będzie Agnieszka Sardecka. Pozostając przy Poczcie Polskiej, to niestety, jestem zmuszony przyznać, że ostatnie opinie docierające z wielu różnych źródeł na temat tego dostawcy pocztowego są niezbyt pochlebne. Dotyczy to m.in. sprawy, o której napisała Gazeta Wyborcza. Chodzi o kradzieże i zaginięcia przesyłek pocztowych obsługiwanych przez Pocztę. Większą ilość informacji można znaleźć choćby tutaj. Popularnym ostatnio zagadnieniem są euroskrzynki. Zdecydowana większość (w tym również ja:)) uważa je jako czynnik, otwierający im dostęp do usług niezależnych operatorów pocztowych (np. InPost) tym samym zapewniający lepszą jakość obsługi niż Poczta Polska.

Zobacz cały wpis na blogu »
Grzechem by było nie napisać o... Co każdy listonosz powinien wiedzieć?

Rzeczpospolita napisała o tym, że Mirosław Jakubowski odchodzi ze stanowiska zastępcy dyrektora generalnego Poczty Polskiej. Jego następcą będzie Agnieszka Sardecka. Pozostając przy Poczcie Polskiej, to niestety, trzeba przyznać, że ostatnie słuchy docierające z wielu źródeł na temat giganta pocztowego są niezbyt pochlebne. Dotyczy to m.in. sytuacji, o której rozpisywała się Gazeta Wyborcza. Chodzi o kradzieże i zaginięcia przesyłek obsługiwanych przez Pocztę. Więcej informacji można poznać choćby tutaj. Popularnym ostatnio zagadnieniem są euroskrzynki. Zdecydowana większość (w tym również ja:)) uznaje je jako czynnik, który ułatwi im dostęp do usług niezależnych operatorów pocztowych (np. InPost) i zapewniający lepszą jakość obsługi niż Poczta Polska.

Zobacz cały wpis na blogu »
Następne ciekawostki Co każdy listonosz powinien wiedzieć?

W Gazecie Wyborczej Stołecznej (autor artykułu: Grzegorz Lisicki) podano informację o odkryciu przez mieszkankę Warszawy w Wiśle paczki z zaproszeniami na bezpłatną mammografię. Koperty z logo NFZ pływały przy brzegu na wysokości Młocin. Zaproszenia na bezpłatne badania zostało wysłane przez konsorcjum trzech firm: 4print, DCN Direct i Multidruk. W materiale zawarto wypowiedź przedstawiciela 4print, tłumaczącego, że paczka z listami została skradziona listonoszowi. Oczywiście, NFZ złożyło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. www.dziennik.pl zamieścił informację, że na poczcie nie można zapłacić kartą kredytową, mimo występowania oznaczeń informujących o takiej możliwości. Jedyną opcją jest wypłata gotówki z karty w okienku, lecz trzeba się przy tym liczyć z faktem, iż od wypłaconej sumy zostanie pobrana prowizja. Więcej informacji można znaleźć tutaj. Czasopismo Marketing i Rynek informuje, iż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolejna dawka nowinek O roznosicielach słów kilka

W Gazecie Wyborczej Stołecznej (autor artykułu: Grzegorz Lisicki) zamieszczono informację o odkryciu przez mieszkankę Warszawy w Wiśle paczki zawierającej zaproszenia na bezpłatną mammografię. Koperty z logo Narodowego Funduszu Zdrowia unosiły się na wodzie przy brzegu na wysokości Młocin. Zaproszenia na badania zostało wysłane przez konsorcjum trzech firm: 4print, DCN Direct i Multidruk. W artykule zaprezentowano wypowiedź przedstawiciela 4print, który tłumaczy, że paczka z listami została ukradziona listonoszowi. Naturalnie, NFZ złożyło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. www.dziennik.pl poinformował, że na poczcie nie można zapłacić kartą kredytową, pomimo oznaczeń informujących klientów o takiej opcji. Jedyną możliwością jest wypłata gotówki z karty w okienku pocztowym, jednakże należy się przy tym liczyć z faktem, że od wypłaconej sumy zostanie pobrana prowizja. Więcej informacji można znaleźć tutaj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Parę słów o... O roznosicielach słów kilka

W odniesieniu do ostatniej wiadomości w kwestii przygotowywanej oferty dla e-commerce firmy InPost, to wyłoniło się nawet sformułowanie na skrzynki z paczkami. Tak więc nazywane będą one paczkomatami. Zobaczymy jak usługa się sprawdzi na naszym rodzimym rynku. Na dniach, bo już 24 sierpnia minie termin, do którego administratorzy domów i bloków muszą zainstalować w nich euroskrzynki. Lecz do tej chwili ponad połowa skrzynek wciąż czeka na wymianę. Jest to niezwykle dobra sytuacja dla Poczty Polskiej, a tracą na tym konkurenci poczty. Problem ten jest interesująco opisany tutaj. Zapraszam do zaznajomienia się z nim. Ponadto znalazłem również fajny (...)

Zobacz cały wpis na blogu »