Pościel

Wpisy zawierające słowo kluczowe pościel.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Czerwona szminka na pościeli. opowiadania kryminalne

   Dziewczyna, która zrobiła zdjęcie Dominikowi zatrzymała się, aby poczekać na samochód. Właśnie wtedy chłopak razem z Anną mieli okazję porozmawiać z nią. Młoda kobieta powiedziała o czerwonej szmince, która była na pościeli w jednym z hotelowych pokoi. Anna chciała dowiedzieć się czegoś więcej, dlatego powiedziała do młodej kobiety.- Powiedz więcej szczegółów o tym hotelu.- Twoja koleżanka była tutaj z kilkoma dziewczynami i jednym chłopakiem.    To zaciekawiło Annę do tego stopnia, że sprawdzała ostatnie zdjęcia jakie jej koleżanka wysłała w wiadomości na Messengerze. W jednej wiadomości był podpis „Będę w środę” a nad nim jej zdjęcie w bluzie i spodniach idealnych do biegania. Młoda kobieta spojrzała na telefon; faktycznie dzisiaj była środa. Wtedy w jej głowie zapaliła się czerwona lampka, że prawdopodobnie została pobita w poniedziałek, ale nie poszła do szpitala. Domini (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zakupy dla noworodka Internetowy sklep dla dzieci

Jakie koszty wiążą się z urządzaniem pokoiku dla noworodka? No niestety - wcale nie małe... łóżeczko dziecięce 120/60 - ceny od 130 zł do 2000 zł materacyk do łóżeczka - ceny od 29 zł do 350 zł komoda do przewijania - ceny od 200 zł do 1000 zł pościel do łóżeczka - ceny od 29 zł do 300 zł ochraniacz do łózeczka - ceny od 30 zł do 100 zł wsad do pościeli - ceny od 30 zł do 300 zł baldachim do łóżeczka - ceny od 30 zł do 100 zł mata do zabawy - ceny od 58 zł do 190 zł wanienka do kąpieli + materacyk - ceny od 30 zł do 100 zł lampka nocna - ceny od 29 zł do 100 zł niania elektroniczna - ceny od 80 zł do 300 zł poduszka do karmienia - ceny od 90 zł do 200 zł Jak by nie spojżeć bez wydatku około 1000 zł trudno urządzić pokój dla noworodka. Warto zatem wybr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pościel licencyjna Ubranka dla dzieci

Pościel dziecięca jest naturalnym uzupełnieniem każdego sklepu internetowego oferującego ubranka dla dzieci. Dlatego także sklep internetowy Giaco posiada w swojej szerokiej ofercie pościel dziecięcą. Ponieważ jest to wyjątkowo piękna i bardzo dobrej jakości posciel idealnie nadaje się na prezent dla dziecka. Licencyjnym producentem pościeli jest duńska firma Contrast. Na obrazku obok widnieje pościel Disney Cars, jedna z piękniejszych oraz posiadająca wspaniałą cechę: świeci w ciemności. Rewelacyjna funkcja fluorescencyjna. Gdy dziecko budzi się w nocy jego pościel jest jasna i w pokoju nie panuje całkowity mrok. Tak jak wspomniałem wcześniej jest to naprawdę idealny pomysł na prezent dla dziecka. Polecam ją każdemu kto ma dziecko w odpowiednim wieku i wie, że jego dziecko lubi Disney Cars.

Zobacz cały wpis na blogu »
Pościel do sypialni Rolety i zasłony jako dekoracje

Sypialnia - magia barwUrządzając wnętrze sypialni należy wykazać się niezwykle dobrym wyczuciem podczas wyboru kolorystyki. Należy przede wszystkim zadbać o estetyczne połączenie materiałów i faktur oraz harmonijne połączenie barw. Królestwo relaksu i odpoczynku kreujemy zgodnie z naszą osobowością i charakterem. Nie możemy pozwolić na to, żeby wystrój sypialni był sprzeczny z naszym "ja" gdyż uniemożliwi nam to poddanie się urokowi wnętrza a tym samym nie uda nam się dobrze wypocząć i nabrać sił na następny dzień. Chodzi tutaj nie tylko o podjęcie decyzji w jakiej tonacji będą pomalowane ściany sypialni. Jest to podstawa do kolejnego wyboru, a mianowicie jaki kolor będą miały meble, oraz dodatki takie jak firanki, zasłony, narzuta na łóżko a nawet pościel. Wszystkie elementy muszą być ze sobą powiązane i tworzyć jedną (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
tekstylia domowe farma kurcząt

Wczoraj byliśmy na szybkich zakupach i żona zaciągnęła mnie na dział tekstylia domowe. Wiedziałem, że w tych zakamarkach można było kiedyś kupić firany, zasłony i poszewki. Ale ostatni raz byłem tam chyba osiem lat temu. Trochę się sklep zmienił. Przede wszystkim dominuje producent obrusów z naszego kraju, co dla mnie ma ogromne znaczenie. Nie chcę bowiem przyczyniać się do rozwoju gospodarczego Chińskiej Republiki Ludowej. Czy ze mną, czy beze mnie i tak sa potęgą światową i gromadzą majątki, ale ja nie chce przykładać do tego ręki. Gdy zobaczyłem te kolorowe pościele, zaraz chciałem przemalować sypialnię i zmienić aranżacje wnętrz. Wszystko w jasnych i ciepłych kolorach, drobne dodatki, nowe oświetlenie. No i do tego pościel, którą widziałem.

Zobacz cały wpis na blogu »