Pierniki

Wpisy zawierające słowo kluczowe pierniki.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Bezglutenowe pierniki konopne Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

Pierniki konopne z Toruńskiej Manufaktury Piernika są niezwykłymi i tradycyjnymi ciasteczkami, które przyciągają uwagę turystów z różnych zakątków świata. To jeden z symboli Grodu Mikołaja Kopernika, które oferuje lokalne przedsiębiorstwo o dynamicznie rozwijającej się działalności. Toruńska Manufaktura Piernika kontynuuje długą tradycję wypieku pierników, dbając o rzemieślniczy charakter tego procesu i używając wyłącznie naturalnych składników. Jednak teraz firma postanowiła powrócić do korzeni i zaoferować Pierniki konopne dla osób, które poszukują prawdziwie tradycyjnych produktów. Głównym skła (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Warsztaty z pieczenia pierników połączone z historią Kaszub piesze wędrówki

W dniu 1o.12.2018r.wraz z moją grupą odwiedziłam Zagrodę Kaszubską Pani Karoli Bober w Lipuszu,gdzie miałam okazję wziąć udział w warsztatach z pieczenia pierników oraz posłuchać histori Kaszub Pani Karola Bober,regionalistka od lat zajmuje się pieczeniem zdrowego,domowego chleba,wypiekami m.in.pierników a także wykonuje różnego rodzaju ozdoby (rękodzieła).I co najważniejsze,swoją bogatą wiedzą chętnie się z nami podzieliła.             Pokazała Nam różnego rodzaju formy do wypieków pierników,bardzo stare,żeliwne,drewniane oraz metalowe. Mieliśmy też okazję posmakować samorobnej nalewki z cza (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Warsztaty z pieczenia pierników połączone z historią Kaszub piesze wędrówki

  W dniu 10.12.2018r. wraz z moją grupą odwiedziłam Zagrodę Kaszubską Pani Karoli Bober w Lipuszu,gdzie miałam okazję wziąć udział w warsztatach z pieczenia pierników oraz posłuchać histori Kaszub.   Pani Karola Bober,regionalistka od lat zajmuje się pieczeniem zdrowego,domowego chleba,wypiekami m.in.pierników a także wykonuje różnego rodzaju ozdoby (rękodzieła).I co najważniejsze,swoją bogatą wiedzą chętnie się  z nami podzieliła.      Pokazała Nam różnego rodzaju formy do wypieków pierników,bardzo stare,żeliwne,drewniane oraz metalowe.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
warsztaty pieczenia pierników połączone z historią Kaszub pieszewędrowki

W dniu 10.12. 2o18 wraz z moją grupa,odwiedziłem Zagrodę Kaszubską Pani Karoli Bober w Lipuszu,gdzie miałem okazję wziąć udział w warsztatach z pieczenia pierników oraz posłuchać historii Kaszub. Pani Karola Bober,reginalistka od lat zajmuje się pieczeniem zdrowego,domowego chleba,wypiekami m.in.pierników a także wykonuje  różnego rodzaju ozdoby (rękodzieła). I co najważniejsze ,swoją bogatą wiedzą chętnie się z nami podzieliła.         Pokazała Nam różnego rodzaju formy do wypieków pierników,bardzo stare,żeliwne,drewniane oraz metalowe. Mieliśmy tez okazję posmakować samorobnej nalewki z czarnej porzeczki a takz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Warsztaty z pieczenia pierników połączone z historią Kaszub Piesze wędrówki

W dniu 10 .12.2018r. wraz z moją grupą odwiedziłam Zagrodę Kaszubską p. Karoli Bober w Lipuszu , gdzie miałam okazję wziać udział w warsztatach z pieczenia pierników oraz posłuchać historii Kaszub. Pani Karola Bober, regionalistka od lat zajmuje się pieczeniem zdrowego , domowego chleba , wypiekami m.in.pierników a także wykonuje różnego rodzaju ozdoby (rękodzieła). I co najwazniejsze , swoją bogatą wiedzą chętnie się z nami podzieliła.         Pokazała nam różnego rodzaju formy do wypieków pierników , bardzo stare , żeliwne , drewniane , oraz metalowe.     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
warsztaty z pieczenia pierników połączone z historią Kaszub Jasień krajobrazy

W dniu 10.12.2018r. wraz z moją grupą odwiedziłem Zagrodę Kaszubską Pani Karoli Bober w Lipuszu, gdzie miałem okazję wziąć udział w warsztatach z pieczenia pierników oraz posłuchać historii Kaszub. Pani Karolaa Bober, regionalistka od lat zajmuje się pieczeniem, zdrowego domowego chleba, wypiekami m.in. pierników a także wykonuje różnego rodzaju ozdoby (rękodzieła)  co najważniejsze, swoją bogatą wiedzą chętnie się z nami podzieliła.       Pokazała nam różnego rodzaju formy do wypieków pierników, bardzo stare, drewniane, oraz metalowe.   Mieliśmy także okazję posmakować samorobnej n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Warsztaty z pieczenia pierników połączone z historią Kaszub piesze wędrówki

W dniu 10.12.2018r. wraz z moją grupą odwiedziłam Zagrodę Kaszubską Pani Karoli Bober w Lipuszu , gdzie miałam okazję wziąć udział w warsztatach z pieczenia pierników oraz posłuchać historii Kaszub.  Pani Karola Bober , regionalistka od lat zajmuje się pieczeniem zdrowego, domowego chleba, wypiekami m.in. pierników, a także wykonuje różnego rodzaju ozdoby (rękodzieła). I co najważniejsze, swoją bogatą wiedzą chętnie się z nami podzieliła .         Pokazała Nam różnego rodzaju formy do wypieków pierników, bardzo stare, żeliwne,drewniane oraz metalowe.     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Warsztaty z pieczenia pierników połączone z historią Kaszub piesze wędrówki

W dniu.10.12.2018r. wraz z moją grupą odwiedziłem Zagrodę Kaszubską Pani Karoli Bober w Lipuszu, gdzie miałem okazję wziąść udział w warsztatach z pieczenia pirników oraz posłuchać historii Kaszub.       Pani Karola Bober,regionalistka od lat zajmuje się pieczeniem zdrowego,domowego chleba, wypiekami m, in. pierników a także wykonuje różnego rodzaju ozdoby [rękodzieła], I co najważniejsze, swoją bogatą wiedzą chętnie się z nami podzieliła.                (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Warsztaty z pieczenia pierników połączone z historią Kaszub Grupa pierwsza Bytów

W dniu 10.12.2018r. wraz z moją grupą odwiedziłam Zagrodę Kaszubską Pani Karoli Bober w Lipuszu, gdzie miałam okazję wziąć udział w warsztatach z pieczenia pierników oraz posłuchać historii Kaszub. Pani Karola Bober, regionalistka od lat zajmuje się pieczeniem zdrowego, domowego chleba, wypiekami m.in. pierników a także wykonuje różnego rodzaju ozdoby (rękodzieła). I co najważniejsze , swoją bogatą wiedzą chętnie się z nami podzieliła.       Pokazała Nam różnego rodzaju formy do wypieków pierników, bardzo stare, żeliwne, drewniane oraz metalowe.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »