Perfumy

Wpisy zawierające słowo kluczowe perfumy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Promocja do 03.02.2019 !!! e-Glamour perfumeria FindYourCloth - ubrania, promocje, okazje, znane sklepy

Zobacz cały wpis na blogu »
Istota perfum Nieziemskie zapachy perfum-przegląd markowych perfum, ceny, opinie

Jean Paul Guerlain powiedział kiedyś: „Co zostanie z najpiękniejszej kobiety na świecie, gdy zgasi się światło ? Nie widać jej włosów, nie widać piersi, nie widać klejnotów ani piękna jej oczu. Co pozostaje ? - Kobiecy urok głosu i perfumy...” Z kolei John Galliano uważa, że: „Perfumy są jak muzyka lub pamięć ludzka, zawsze pozostawiają swój obraz w umyśle. Zapach nie ma kształtu, koloru ani cech fizycznych, ale może uchwycić chwilę lub zatrzymać człowieka na zawsze". Tak, nie ma cienia wątpliwości, zapachy mają ogromną moc - działają na wyobraźnię, pobudzają zmysły, ale jak umiejętnie poradzić sobie w tej pachnącej rzeczywistości, by nadal pozostać sobą? Czy faktycznie perfumy są, aż tak istotne? WIZYTÓWKA zwana „signature scent” Kiedy czyta się powieść „Pachnidło” Patricka Suskinda lub ogląda film zrealizowany na podstawie tej książki, rodzi się pytanie: „Czy rzeczywiście zapachy mogą tak silnie oddziaływać na nasze myśli i zachowania?” oraz „Czy istnieją tacy ludzie, którzy potrafią manipulować o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Perfumy „Myśli, słowa, czyny” – bo trzeba wierzyć w siebie, swoje możliwości..

Zobacz cały wpis na blogu »
perfumy nowy

Wróciłem od Rafała ok. 7:15. Rodzice poszli do kościoła a ja do carrefoura po zakupy. Ludzi dużo bo dobre poromocje. Kupiłem margaryny i inne rzeczy. Sobie czekolady 1+1 za 1gr (2zł), Potem pojechali do babci. Sam w domu do 17:15. Przyszła przesyłka z perfumami 335 zł ( Givenchy Xeryus Rouge 100 ml 174 zł, Moschino UOMO 125 ml. 97 zł, Puma Jamaica Man tester 50 ml 46 zł, gratis żel i szampon 2x10ml). Zaniosłem Rafałowi jego perfum i odebrałem telefon, którego rano zapomniałem. Oglądam TV resztę dnia i do późna w nocy.

Zobacz cały wpis na blogu »
Magiczny świat zapachu Perfumy

Zapach jest jednym z czynników pozwalającym nam na zdefiniowanie otaczających nas ludzi i przedmiotów. Wrażenia, które docierają do naszych nozdrzy pozwalają zidentyfikować ich charakter – zaintrygować, wywołać rozkosz, odrazę, czy niesmak. Zapach może być w związku z tym narzędziem manipulacji. Pomagają temu perfumy, pozwalające dowolnie modyfikować naturalną woń ludzkiego ciała. Kilka kropli może uwieść  i sprawić, że otoczenie będzie nas odbierać zupełnie inaczej. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni stosują więc ten kosmetyk już od czasów starożytnych. Perfumy były jednym z podstawowych narzędzi uwodzenia w starożytnym Egipcie, czy Rzymie. Używała ich Kleopatra – kochanka Cezara. Być może to dzięki ich intensywnej nucie egipskiej królowej udało się ocalić swoją koronę. Współczesne społeczeństwo również docenia wpływ esencji zapachowych, a perfumy znajdują się w kosmetyczce każdej dbającej o siebie kobiety. Ilość woni, spośró (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Perfumy S & S Travel - wiemy czego pragniesz

Perfumy (fr. "per fumée" - przez dym) – łączna nazwa kosmetyków, których jedynym zadaniem jest nadawanie różnym obiektom (zwykle ciału człowieka) przyjemnego i długo utrzymującego się zapachu. Czasami słowo to używane jest także w znaczeniu wyłącznie produktów, w których substancje zapachowe są silnie skoncentrowane, a ilość rozpuszczalnika jest ograniczona do absolutnego minimum. Perfumy składają się z mieszaniny związków zapachowych, które są nazywane olejkami zapachowymi, środków homogenizujących i wzmacniających oraz rozpuszczalnika, którym zazwyczaj jest etanol lub mieszanina lekkich (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak dobrać perfumy? My nastolatki

Dobór perfum nie jest prostą sprawą. Idealny zapach powinien doskonale współgrać z naszym wyglądem, charakterem ubierania się oraz stylem życia. Nie należy sugerować się opiniami innych. Dobierzmy perfum według własnego upodobania. Najlepszą porą dnia do wyboru perfum jest ranek, kiedy nasz węch nie został zarzucony jeszcze zbyt wieloma zapachami dnia. Perfumy wcieramy w przeguby dłoni, chwilę odczekujemy by ulotnił się alkohol, po czym objawi się właściwy zapach. Z biegiem czas, zapach ten jednak się zmienia, dlatego warto sprawdzić wszystkie fazy rozwijania się go na skórze. Zasadą jest, że nie testuje się więcej niż trzy rodzaje perfum, gdyż odóżony zapachami węch nie będzie poprawnie odczytywał kolejnych zapachów. Skupmy się na jednym wybranym zapachu, ale decyzji o zakupie nie podejmujmy pochopnie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »