Pedofilia

Wpisy zawierające słowo kluczowe pedofilia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Uwięziona za młodu Uwięziona za młodu

Opisze  wszystkim ,którzy mają dostęp do internetu historię dziewczynki ,potem dziewczyny a teraz kobiety uwięzionej pedofila i jej matke . Pisze choć nie wiem czy Ona jeszcze  żyje .Mała dziewczynka  gwałcona od maleńkości,,mieszkała w piwnicy ,mimo tego że nad tą piwnica stał ogromny dom. Ta piwnica  to było małe więzienie ,zamiast łóżka pełno starych łachów . Małe okno ,które nawet dorosły  by nie otworzył.Małe  trzyletnie dziecko ,które już miało siwe włoski .

Zobacz cały wpis na blogu »
Strajk w Kościele, czyli: Jak zmusić Kościół do oczyszczenia się z Pedofilii… Duch Pański porwał Filipa

Prosto i na temat: chcąc zmusić kogoś do działania wykorzystuje się różne środki, ze strajkiem włącznie… Spróbujmy wymusić na ludziach Kościoła wyjaśnienie spraw oraz oczyszczenie szeregów sług bożych z tych, którzy dopuścili się pedofilii. Wprowadźmy strajk. Strajk generalny dotykający to, co w dzisiejszej machinie bycia i życia ludzi Kościoła wydaje się być oczywistą oczywistością. Strajk w Kościele? Tak. Jak? W bardzo, ale to bardzo prosty i oczywisty sposób: zaprzestańmy składać ofiary – nie mówię: nie módlmy się i nie pośćmy w intencji Wspólnoty, lecz w myśl słów Jezusa: nie rzucajcie pereł przed świnie – zaprzestańmy składać ofiary pieniężne, zaprzestańmy fundować to, co dziś gnije i samo oczyścić się nie chce. Przestańmy udawać iż wszystk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam. Od razu jedziemy Generau Patton

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WPIS PIERWSZY - "CELIBAT I JEGO WSPÓŁCZESNE ZAPRZECZENIE" Otwórzmy oczy wierzącym! Czas na zmiany...

Głos w sprawie celibatu...  Żyjemy w czasach, gdzie celibat kapłański i zakonny jest traktowany w dwojaki sposób. Jedni bardzo go sobie cenią i uważają, że gdyby duchowny miał rodzinę, miałby mniej czasu na kapłańską posługę i nie byłoby gotowy do wielu poświęceń. Inni natomiast uważają, że jest to sprzeczne przede wszystkim z naturą, która niejako nakazuje człowiekowi rozmnażać się i żyć w bliskości z innym człowiekiem ( w domyśle kobietą ). Lekarze i psycholodzy ponadto uważają, że brak stosunków seksualnych prowadzi do wielu poważnych chorób cielesnych i psychicznych. By rozwiać wszelkie wątpliwości co do pochodzenia celibatu napiszę, że nie jest on bezpośrednim nakazem Boga, lecz kościoła. W zamierzchłych czasach, nie wiem dokładnie kiedy, został on ustanowiony by chronić dobra kościelne. Nie trzeba bowiem nikomu tłumaczyć, że gdyby ksiądz miał dziecko, jego majątek po śmierci zostałby przekazany potomstwu, nie kościołowi. Ponadto by uwiarygodnić (...)

Zobacz cały wpis na blogu »