Pasja

Wpisy zawierające słowo kluczowe pasja.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Skąd Gazelle w moim życiu. Gazelle to życie

Siemanko mordeczki 👋🏻 Mam na imię Patryk, skończone 24 lata i obecnie mieszkam w Holandii, gdzie praca do której pojechałem okazała się najlepszą decyzją w życiu.   Niespełna rok temu, szukając pracy na wiosnę za granicą, czwartek 14 maja nie zanosił się na inny od poprzednich dni. Kiedy chwilę po południu zadzwonił do mnie nieznajomy numer, po odebraniu usłyszałem głos kobiety. Jak się okazało Pani jest z agencji pracy i chciałaby przedstawić mi ofertę. Następnie opowiedziała mi o szczegółach oferowanej pracy która jak się okazało, jest na terenie Holandii i polegać ma na montażu rowerów w zakładzie marki "Gazelle". Agencja zapewnia zakwaterowanie, transport do p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak to wszystko się zaczęło... Akrobatyka od zawodnika do trenera

   Na początku swojej historii chciałabym zaznaczyć że nic nie dzieje się bez powodu. Spotykamy różnych ludzi na swojej drodze od których możemy się uczyć i czerpać doświadczenia. Różne doświadczenia bo czasami zdarzają się takie o których chcielibyśmy szybko zapomnieć, ale i takie które pokierują naszym życiem...    Zaczęło się już w przedszkolu. Miałam 6 lat i właśnie kończyłam swoją naukę jako przedszkolak. Szykowałam się do pierwszej klasy ale nie pamiętam jaką placówkę wybrali dla mnie rodzice. Pewnego dnia już prawie pod koniec roku szkolnego do naszego przedszkola przyszedł trener... Trener akrobatyki sportowej. Nic mi wtedy to nie mówiło. Zaprosił parę osób na test sprawnościowy do klubu sportowego niedaleko naszego przedszkola. Oczywiście z chęcią powiedziałam rodzicom że chciałabym pójść i zobaczyć na czym to polega. Sala była ogromna, pełna różnych sprzęt&oac (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Komnata muzyki Zawsze jest czas na szczęście

Zanim podążycie w głąb krypty chciałbym się wam przedstawić. Mam na imię Patryk, mam 21 lat i mieszkam w małej miejscowości na Podkarpaciu, więcej dowiecie się odkrywając komnaty i wszystko co w nich ukryte. Skrywają one mnóstwo tajemnic a także wskazówek o czym sami się przekonacie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Akwarystyka Blog o pasjach

Witam Was bardzo serdecznie. Dzisaj opowiem Wam o akwarystyce. Akwarystyka to pasja i zainteresowanie do ryb. Jeżeli ktoś lubi ryby polecam ''Bojownik'', to ryba bardzo ładna. Nie potrzebuje ani pompki ani specjalnego oświetlenia jak inne ryby. Jest kilka warunków na małe akwarium musi być jeden samiec bo inaczej będą walczyć, no chyba, że na 120 litrów. Inaczej będą ze sobą walczyć będą mieć pogryzione ogony a chyba żaden pasjonat akwarystyki by tego nie chciał. Dlatego zawsze lepiej przed kupnem jakiejkolwiek ryby poczytać o niej. Bojownik toleruje samice, ale z tego samego gatunku, samic może być od jednej do kilku. Właśnie dlatego, że te ryby nie potrzebują oświetlenia ani pompki są najardziej popularne wśród akwarystyków. Wśród bojowników wyróżniamy różne rodzaje takie jak na przykład: -bojownik wspaniały żyje od 3-5 lat (w niewoli). Jest z rodziny guramiowatych podobnie jak inne bojowniki, samce są bardziej dorodniejsze do samic. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witajcie! Mój mały piękny świat! - życie, rodzina, pomysły na zagospodarowanie czasu wolnego.

Moją pasją są języki obce, kocham język angielski i wbrew własnym pierwotnym uczuciom zgłębiam język niemiecki, który jak się okazało nawet lubię. Czas wolny spędzam, na czytaniu dobrej książki, rozwijaniu zdolności manualnych, ale również słuchaniu muzyki - szczegolnie z płyt winylowych. Szczrególnie teraz jesienią mam na to więcej czasu niż za zwyczaj. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Ale jak to w prezerwatywie…? Historie mężatki, czyli erotyczny blog Elwiry

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
To tylko seks Historie mężatki, czyli erotyczny blog Elwiry

  Przyjemność, rozkosz – i nic więcej. Żadnego zaangażowania uczuciowego – i namiętność nie jest jego objawem. Tak było i tak jest. I nie może być inaczej, bo moja sfera uczuciowa zarezerwowana jest dla kogoś innego… I zawsze jasno stawiałam tę sprawę, zanim doszło do czegokolwiek między mną a moimi amantami.   Było ich wielu – kilkudziesięciu. Każdy inny, każdy w swoim rodzaju. Czy do któregokolwiek z nich zbliżyłam się bardziej? Czy czułam coś więcej? Do moich… jednorazowych znajomych – których była zdecydowana większość – na pewno nie. A do tych z nieco dłuższym stażem…? Raczej też nie. Z żadnym z nich nie omawiałam rozwodu z mężem, nie pla (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Długo, namiętnie, głęboko! Historie mężatki, czyli erotyczny blog Elwiry

I z orgazmem – taki seks lubię, taki seks uważam za udany. Oczywiście, nie każdy stosunek, jaki odbyłam, spełniał te kryteria. Wiele z moich przygód można by nawet zaliczyć do raczej nieudanych… Ale cóż, nie zawsze wszystko idzie, jak byśmy sobie tego życzyli ;)   Długo – bo nawet kilkugodzinne łóżkowe zapasy mi nie straszne. Tym bardziej więc imponują mężczyźni, który długo mogą i którzy dotrzymują kroku memu apetytowi… Nie jestem jednak typem kobiety-tyrana, zmuszającego facetów do seksu, gdy padają już na twarz. Trzeba zna c umiar, czego wymagam i od drugiej strony. Bo sama też bywam zmęczona, miewam gorsze dni, co skutkuje przeważnie niezbyt namięt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pasja Róg barana

Ile pasji trzeba miec, by przeżyć? Koty w moi biurze mają po dwie: chodzenie i jedzenie. Robią to codziennie, niestety nie wiem, czy są szczęśliwe. Po czym poznać, czy kot jest szczęśliwy? Albo człowiek? Nie wiem, czy jestem szczęśiliwy, bo nie wiem, jak rozpoznać szczęście. Nie wiem, czy mam pasję. Rozdaję autografy na lewo i prawo, zaznaczam się. Dzięki temu wiem, gdzie kierować pytania. Gdy poznam odpowiedź, to jej udzielę. Sobie, później.

Zobacz cały wpis na blogu »
Początki decoupage W duszy, sercu i myślach

Jakieś 5 lat temu wzięłam udział w warsztatach deoupage czyli metody ozdabiania przedmiotów serwetkami, specjalnymi papierami, farbami oraz lakierem. Te prace powstały właśnie na takich warsztatach i był to mój początek przygody z ozdabianiem przedmiotów. Jak mi poszło to sami możecie osądzić :)    

Zobacz cały wpis na blogu »
Tabliczka na szczęście W duszy, sercu i myślach

Zobacz cały wpis na blogu »
Po co i dlaczego? Paprotowe Klechdy

“Dust in the wind, all they are is dust in the wind...”  Tak, wszyscy przeminiemy ale zanim to nastąpi, możemy jednak żyć a może bardziej przeżywać, przeżywać to co widzimy teraz, to co było kiedyś. __________________________ Historię lubiłam od zawsze, w dawnych czasach kiedy uczęszczałam do szkoły średniej (o profilu ekonomicznym! Mama mi kazała), moja Pani od matematyki mówiła do mnie - „dziecko, przebrnij przez ten przedmiot niech ktoś Ci pomoże, bo ty humanistka i społecznica”. To była bardzo dobra rada, na maturze zamiast matematyki zdawałam historie (wtedy m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rozwijanie pasji.... Milioner z przypadku

Zaczynasz się czymś interesować i nagle zamiast rozwijać tą pasję zaczyna Cię ona nudzić....co się dzieje? Przecież byłeś taki zaangażowany wydales sporą kwotę pieniędzy na sprawy związane z nowym hobby......a tu stop?  Ważną sprawą jest, aby czerpać przyjemność ze swojej zyciowej pasji, aby cały czas ją rozwijać, pielęgnować......wówczas mamy szansę kontynuować to przez kolejne lata....a stając się ekspertem, czerpiemy satysfakcję.......która pozwala na dalszy rozwój..... Najlepiej to jest mieć pasje zgodną z naszymi umiejętnościami , predyspozycjami......to musi być to coś.....znam osoby poszukujące z trudem swojego hobby przez wiele lat.....oraz i takie osoby mające kilka zainteresowań...... Możesz mieć jedną pasję i być w niej głęboko pochłonięty oraz mieć czas jeszcze na pracę zawodową.....gdyż należy pamiętać, że czas własny jest ważny dopiero po wykonaniu naszych obowiązków......nie powinno się zaniedbywac pracy i innych źródeł utrzyman (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Sens Życia Ciemna Strona Umysłu

 Skoro znamy już definicje indywidualnej siły psychicznej, mogę przejść do kolejnej części, jaką jest sens naszego życia. Poprzez sens życia, rozumiem stan jednostki w której zachodzą pozytywne reakcje wewnętrzne na bodźce z otoczenia, stające się podstawą do wytwarzania nowych konstruktów marzeń. Spoglądanie w przyszłość to czynność umysłowa, nadająca prędkość naszemu rozwojowi. W ten sposób możemy dojść do wniosku, iż tak naprawdę sens to nic innego jak spełnianie swoich własnych potrzeb. Tak właśnie się dzieje, ponieważ rodzimy się narcyzami i w trakcie całego życia nimi jesteśmy. Dążymy najpierw do zaspokojenia własnej fundamentalnej potrzeby i dopiero potem zastanawiamy się nad potrzebami innych. Taki stan rzeczy dotyczy nas wszystkich, ponieważ brak spełnienia tej potrzeby buduje mniejsze poczucie własnej wartości, użyteczności, oceny samego siebie itp.. Czym jest sens życia w sensie jego posiadania a nie definicyjnym?       Wsz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zaćmienie przez Zasiedzeni Do góry dnem - Rzeczywistość 2020

      ZAĆMIENIE PRZEZ ZASIEDZENIE ;)           Nastał mój trzeci dzionek wolności umysłowej, natomiast ukrócenie wolności finansowej. Opracowuję plan działania na przyszłe miesiące, by przetrwać kryzys gospodarczy, jaki przewiduję. Możliwości jest wiele.   Moim największym marzeniem było zawsze napisanie książki. Czyżby nadszedł czas na realizację własnych marzeń? Pewnie zapytacie... - Kto w dzisiejszych czasach czyta?   Możliwe, że tylko nieliczni, jednak ta przymusowa izolacja z pewnością ludzi zmobilizuje. Jest jeszcze telewizor, ale i rodzice zaczynają edukację na nowo w tym zwariowanym świecie, więc będą poszukiwali przydatnych informacji. Chci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »