Paruzja

Wpisy zawierające słowo kluczowe paruzja.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Bicze Światła Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Bicze Światła 21. Bicze Światła nad Ziemią trzaskają, sąd dla ludzi ogłaszają. Każdego ducha do porządku i praw Bożych przestrzegania wzywają. Tych, co są bez posłuchu, skutki zwrotne chcenia bezwzględnie ich dopadną, zbierają co zasiali w całym swoim bycie. Wypadkowość większych grup ludzi narasta! Sami ludzie sobie zawdzięczacie stan waszego życia, zło w was samych wzrasta i wypełnia całe ziemskie bycie. Ostrzeżeń bez odbierania, bo duchowo głusi jesteście, zaufaliście technice, którą rozum stworzył i ten rozum was pogrążył całkowicie. Jesteście jak samochó (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Każdy, kto ze Światłem się spotyka Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na niebie zwiastuny Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Na niebie zwiastuny 17. Na niebie zwiastuny ognia Bożego, a na Ziemi efekty działania jego. Żar Światła jaśnieje i narasta, w głowach ludzi zło w myślach szaleje i przejawia się w postaci braku Miłości duchowej. Wszędzie puste słowa, obietnice, czyli puste duchowe życie. Ludzie dają tym samym znak, że na ich odwołanie z Ziemi już czas, bo już coraz mocniej negatywnie się obciążają na tej Ziemi . Samobójstwa masowe zaczynają się manifestować, tu na Ziemi ci ludzie idą w zatracenie. Przestało im się chcieć czegoś więcej o sobie duchu dowiedzieć, przestali swoją duchowość budować, mają martwą wiarę. Poezji duchowej w s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Do tych, którzy jeszcze serce mają! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Do tych, którzy jeszcze serce mają! 16. Wszystko dookoła o pomoc woła, martwe, spętane przez ciemności ludzkie duchy, żyjące bez duchowej świadomości, nawet w piosenkach ciemne formy mieszkają i są to faktyczne zjawiska. Światłe myśli, słowa i uczynki to duchowe sukcesy na Ziemi. Wszystko się obecnie wzmaga, aktywność Słońca pomaga. Nacisk Światła następuje i poprzez różne formy się manifestuje. Mars, a teraz Słońce, aktywność narasta, jest wielka. Pan poprzez stworzenie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZEGO SIĘ BOICIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZEGO SIĘ BOICIE? 284. Nie piszecie, nie dzwonicie, od dłuższego czasu wiecie, że Jestem w waszym ziemskim świecie! Wszyscy »chrześcijanie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO TO JUŻ DOBRZE ZNACIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSTKO TO JUŻ DOBRZE ZNACIE 258. Lecz tylko tak swym rozumem mniemacie, znać to przecież trzeba być przy wydarzeniu i je przeżyć całym sobą, poznając każdy szczegół i powyższe stwierdzenie upada, tak dzieje się we wszystkich dziedzinach waszego obecnego ziemskiego życia, wszystko traktujecie powierzchownie, nie dociekacie; dlaczego? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BUDZĄ SIĘ W WAS DEMONY I WĄTPLIWOŚCI Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

BUDZĄ SIĘ W WAS DEMONY I WĄTPLIWOŚCI 498. Światło dociska was coraz mocniej, a w was wszystko dochodzi do głosu, wasze demoniczne myśli, słowa i czyny, pokazują się wam już w dzień i żądają przejawienia, a tym samym rozliczenia, wyżywając się na was w skutku zwrotnym, a w tym wszystkim wątpliwości. Nie potraficie już się zebrać w środku i wewnętrzn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHRYSTUS CZŁOWIEKIEM NA ZIEMI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CHRYSTUS CZŁOWIEKIEM NA ZIEMI 237. I nie przyszedł dla was, aby był lubiany, lecz wypełnić sobą prawa Boże, które są niezależne od nikogo, a którym podlega wszystko, co jest w stworzeniu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZEPOWIADACZ SNÓW Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PRZEPOWIADACZ SNÓW 221. Gdy zmierzch nastaje i zagęszcza się w noc, ludzki duch uwolniony od ziemskiego ciała, będąc z nim tylko połączony, zaczyna wysoki swój ruch duchowy, zaczyna żyć, gdyż na ziemi podczas dnia śpi w ciele okryty troskami ziemskimi dnia codziennego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PROCESY NA ZIEMI ZACHODZĄ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PROCESY NA ZIEMI ZACHODZĄ 173. Procesy duchowe na Ziemi zachodzą cały czas, czy je odczuwacie, czy nie, to i tak wszystko się energetycznie wzmacnia, dobre idzie w górę i jeszcze lepiej się rozwija, zło też się wzmacnia, bo zło się musi wyżyć do ko (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHRYSTUSOWE SEDNO UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  CHRYSTUSOWE SEDNO 172. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SUBTELNOMATERIALNY ŚWIAT UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

SUBTELNOMATERIALNY ŚWIAT 168. Subtelnomaterialny świat, subtelnomaterialne przekazy, płynąca energia, ziemskim okiem nie da się zobaczyć, można tylko odczuć poprzez ducha, albo odczuwacie energię, albo jesteście martwi i nic nie odczuwacie, bo macie blokady przepływów energetycznych. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NARÓD WĄTPIĄCY Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NARÓD WĄTPIĄCY 206. Każdy naród wątpiący w ponowne przyjście moje, pomimo jasnych przekazów, to dowód na stopniowy zanik w nim życia i ogólny upadek, a materialny stan jego nie ma znaczenia żadnego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PIERWSZA ROCZNICA

PIERWSZA ROCZNICA 154. Pierwsza rocznica KRÓLESTWA CZYSTOŚCI I TRÓJJEDYNOŚCI na Ziemi w Polsce, dziś uroczystość, martwy duchowo człowiek odchodzi w przeszłość, wszyscy martwi muszą się rozlicz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JESIEŃ ROZPOCZYNA WYDARZENIAMI

JESIEŃ ROZPOCZYNA WYDARZENIAMI 153. Jesień rozpoczyna wydarzeniami, trąby powietrzne w Polsce się nie przejawiały, a tu proszę i to 150 domów zniszczonych, trzy duchy już się rozliczają. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »