Paradiz art

Wpisy zawierające słowo kluczowe paradiz art.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Recenza wernisażu Paradiz Art - wizaż i fotografia

24 września w Gdańskiej cafe Szafa odbyła się impreza zapoczątkowująca serię imprez zwanych "Latający Koktajl" organizowanych przez kolektyw sztuki modzaba.pl. Jednym ze składników koktajlu byłam ja czyli wernisaż moich prac:). Oto fragment recenzji, który pojawił się na stronie portalu Mudzaba: "(...)Dużym zainteresowaniem cieszył się wernisaż fotografii Olimpii Goździewicz. Zdjęcia artystki są dopracowane w każdym calu. Ich wartość artystyczna opiera się głównie właśnie na perfekcyjnie dopracowanej kompozycji artystycznej, w kt& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Studio Paradiz Art Paradiz Art - wizaż i fotografia

Kolejny krok w rozwoju Paradiz Art:). Jak widzicie dorobiłam się sprzętu i powstało mini studio Paradiz Art:). Kiedyś dorobię się porządnego, a na razie cieszę się tym. Do portretów idealne:). Zatem zapraszam na sesje ^^

Zobacz cały wpis na blogu »
Ekipa Paradiz Art Paradiz Art - wizaż i fotografia

Czyli ludzie, którzy przyczynili i przyczyniają się do rozwoju PA :)   Olimpia Goździewicz - wizażystka, główny fotograf, twórca Paradiz Art :)   Mateusz Petkiewicz - świetny grafik i programista - twórca nowej odsłony strony Paradiz Art. Asystent, drugi fotograf i menadżer PA :). Jego portfolio możecie podziwiać TU   Paweł Brzozowski - niezwykle utalentowany fryzjer, dołączył do PA niedawno, ale już możecie podziwiać jego pracę przy w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Powitanie czyli czym jest Paradiz Art ? Paradiz Art - wizaż i fotografia

Witam Wszystkich :) Nazywam się Olimpia Goździewicz i prowadzę Paradiz Art. Na początek kilka słów czym jest i skąd się wzięło... Witryna zwana Paradiz Art powstała dawno temu. Początkowo była to marna strona zrobiona przeze mnie zawierająca moje wypociny w postaci rysunków, pierwszych fotografii przyrody i nieudolnych prób manipulacji w photoshopie... Strona była tak słaba, że dodano mnie do katalogu internetowych gniotów heh. Na szczęście z czasem zarówno strona  jak i moje umiejętności ewoluowały. Jak PA wygląda w chwili obecnej możecie zobaczyć tutaj (tu należą się wielkie podziękowania dla Mateusza Petkiewicza - twórcy nowej odsłony PA:)).   Moja wizja jest ambitna, PA obecnie raczkuje. Żeby osiągnąć to co planuję potrzeba mi jeszcze paru lat i pomocy paru wspaniałych osób :). Ale powoli do celu :). Obe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »