Owczarek niemiecki

Wpisy zawierające słowo kluczowe owczarek niemiecki.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

rasy psów przewodników, dogoterapeutów i felinoterapeutów biologia i ochrona przyrody

Zwierzęcy terapeuta przygotowywany jest do roli od dzieciństwa, musi mieć rok, odpowiedcechy psychologiczne, właściwie każda rasa się nadaje, jeśli zwierzę ma odpowiedni charakter, tu opisze najpopularniejsze rasy. Każde zwierzę musi mieć stały dostęp do świeżej wody. Psy w dogoterapii labrador jest łagodny, zrównoważony, ufny, przyjazny, inteligentny, posłuszny, żyje 10-12 lat, pies mierzy 57-62 cm, waży 29-36 kg, suka mierzy 55-60 cm, waży 25-32 kg, sierść jest biszkoptowa, czarna, czekoladowa, ruda, brązowa, może mieć białą plamke na piersi, krótka z podszerstkiem. Labradory wywodza się od psów św Jana pomagających przy połowach w Nowej Fundlandii, powstały w 18 w. do ngli przybyły w 1830 r, rasę spopularyzowali hrabia Malmesbury u lord Eldon John Scott, początkowo były cza (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najlepsze rasy psów i kotów biologia i ochrona przyrody

Kundle, czyli psy bez rodowodu są najwiernejsze i najmądrzejsze, są zdrowe, żyją do 20 lat. Mają różne rozmiary, kolory, długość sierści, łap, charaktery, każdy jest inny. Profesor Wiesław Bogdanowicz twierdzi, że kundle to międzynarodowa rasa psów stanowiąca 75% wszystkich psów, czyli kundle to jedna rasa, mieszańce dwóch lub więcej ras to mieszańce. Kundle mają różny wygląd i charakter, każdy inteligentny, kochający, wytrzymały, przystosowany do środowiska, odporny na choroby, chętny do nauki. Kundle bywaja agresywne, kiedy nie znają ludzi lub doznały krzywdy z rąk ludzi. Kundle ze schroniska są wierne, wdzięczne i kochające. Kundle przywiązuję się do swoich ludzi. Kundle są tanie lub darmowe zależnie od źródła, długowieczne, wdzięczne, kochające. Biorąc szczeniaka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Urodziny psa Owczarki niemieckie idealne psy policyjne

Cześć, Dzisiejszy wpis będzie niezwykle interesujący, ponieważ będzie o psich urodzinach!   Zastanawiasz się, w jaki sposób uczcić urodziny swojego psiaka i sprawić, by twój pupil poczuł się tego dnia wyjątkowo? Zorganizuj dla niego niepowtarzalną imprezę! Oto kilka wskazówek, dzięki którym zorganizujesz w domu udane psie urodziny. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zabawki dla psów Owczarki niemieckie idealne psy policyjne

Cześć, Dzisiejszy wpis to kontynuacja tematu "Zabawki dla psów".   Zabawki dla psa do gryzienia (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zabawki dla psów Owczarki niemieckie idealne psy policyjne

  Cześć, Dzisiejszy wpis będzie poświęcony zabawkom dla psów. Postaram się zoobrazować idealne zabawki dla pupila w poszczególnych etapach (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dieta psa Owczarki niemieckie idealne psy policyjne

Cześć, Dzieisejszy wpis będzie na temat diety dla psa. Dieta powinna być dostosowana do wieku, stanu fizjologicznego, stopnia aktywności i zdrowaia zwierzęcia. Istnieje wiele metod karmienia psów, jednak najbardziej odpowiednie wydaje się podanie pełnoporcjowych gotowych pokarmów, które zostały opracowane przez specialistów, Jak powinna wyglądać idealna dieta dla psa?   Pełnoporcjowa dieta dla psa jest zbilansowana pod względem energii, białka, węglowodanów, tłuszczu, a także witamin i składników mineralnych. Zawiera r& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Psie zawody - agality Owczarki niemieckie idealne psy policyjne

Cześć, W tym wpisie ciąg dalszy na temat zawodów agility.Pokonywanie toru przeszkód to wspaniała rozrywka zarówno dla prawdziwych psich sportowców, jak i dla zwykłych czworonogów. Chcąc rozpocząć treningi agility, musimy jednak pamiętać, że sport ten jest wyjątkowo obciążający dla organizmu zwierzaka. Skoki, szalony pęd, zeskakiwanie z przeszkód nie są wskazane dla psiaków chorych, starszych czy cierpiących na problemy ze stawami i kręgosłupem. Kto może trenować agility? W pokonywaniu przeszkód najlepiej sprawdzają się rasy pasterskie i myśliwskie, które są zwinne, lekkie i uk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Psie zawody sportowe Owczarki niemieckie idealne psy policyjne

  Cześć, Dzisiejszy wpis będzie na temat psich zawodów. Agility to obok obedience jeden z najpopularniejszych sportów, jakie można uprawiać z domowym czworonogiem. Na czym polega ta dyscyplina? Jakie psy mogą startować w tej konkurencji? Oto wszystko, co musisz wiedzieć, chcąc rozpocząć treningi agility ze swoim zwierzakiem! Agality - na czym to polega? Sport ten w dużym skrócie polega na pokonywaniu przez psa toru złożonego z przeróżnych przeszkód. Nie jest to jednak tak proste, jak się wydaje! Tor do agility – zwany parkourem – składa się nie tylko z tyczek (hopek) do przeskakiwania. Zawiera także tunele, kładki, ruchome pochylnie i slalomy. Każda z przeszkód musi być pokonana przez zwierzaka w odpowiedniej kolejności i od właściwej strony. Podczas przebiegu t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
owczarek niemiecki

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wytłumaczenie i rasy

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »