Orange

Wpisy zawierające słowo kluczowe orange.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

konkurs z twitter orange polska ver3 prawdaokonkursachorange

Jeśli ktoś brał udział w konkursie orange na twiterze zdążył zauważyć, jak użytkownik orange obsługujący konto twitter mutuje niewygodne wypowiedzi klientów. Niewygodne dlaczego? Dlatego, że konkurs #orangelastminute ma w regulaminie zawartą informację o tym, że wygra kreatywne podejśćie. Kto jednak wygrał ? Ktoś kto powiedział, że podpisze z nimi umowę. Czy Orange stworzy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Raport ITU. 200'000 wiadomości tekstowe są wysyłane co drugi gsmkrol

Co drgi sms w Polsce wysłany jest z darmowa bramka sms   Liczba wiadomości tekstowych wysyłanych potroiła się w ciągu ostatnich trzech lat i powinny dotrzeć do 6,1 bilionów w 2010 roku. Innymi słowy, blisko 200 000 wiadomości tekstowych wysyłanych w ciągu sekundy. Więcej fascynujące statystyki z raportu ITU Świata w 2010 w liczbach i faktach (pdf) Powiązane z SMS: - Zakładając, że średni koszt w wysokości 0,07 EUR za wiadomość SMS, w 2010 roku ruchu SMS generuje około 812 000 USD na minutę (czyli około 14 000 USD co drugi). - W 2009 r. przychody SMS stanowiły 12% Chiny największych operatora telefonii komórkowej przychodów ogółem. - Polska i Stany Zjednoczone w połączeniu stanowiły 35% wszystkich wiadomości SMS wysyłanych w 2009 roku. Powiązane z abonamentów komórkowych i sieci - Do (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Też coś lubię dostawać za darmo Osobisty

Nowa stroną z darmowymi doładowaniami, patrz tu Z dniem 19 lipa bieżącego roku Orange podnosi koszt połączenia z BOK- Biurem Obsługi Klienta. W zależności od wybranego numeru, ceny różnie wzrosną. Numer *100 - 1.5 zł, dotychczas 1zł, numer *400 - 1.5 zł, dotychczas 0.5 zł, numer *500- 0.5zł, dotychczas darmowy. Dotyczy to tylko i wyłącznie abonentów preprepaidowych. Ciekawe czy wiąże się to ze wzrostem pensji szeregowego pracownika BOK? Cóż nie sadze, zapewne firma tłumaczy się   kryzysem, koniecznością rozbudowy centrum, lub ciągłym spadkiem cen połączeń i smsów. Tylko gdzie w tym wszystkim jest zwykły człowiek, mam takie pytanie? Bo płacą klienci, a duża rzesza prawników Orange nie zarabia. Zyski dla korporacji, nic poza tym. Pracujesz na popularnych "słuchawkach", albo znasz kogoś, kto pracuje? To pewnie wiesz jak ciężka to praca, jak „fajnie” jest w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Orange drugi czy trzeci?

No i znamy wyniki dwóch z czterech operatorów komórkowych, czyli 66,66% - jak wiadomo Play ma tak rewelacyjne wyniki, że boi się zawstydzić konkurentów i turbodymomana. Dlatego zapewne już wkrótce dowiemy się, że fioletowi pozyskali kolejne pół miliona z 200 tysięcy nowych klientów telefonii komórkowej i nic więcej. Acha, jeszcze tytułem wstępu cyferek tu nie będzie, cyferki są wszędzie. A teraz już w temacie. Po Orange swoje wyniki podała Era. Wniosek - Era i Orange próbują zająć/utrzymać drugie miejsce w lidze, ale nie mogą się zdecydować jak to zrobić. Era od jakiegoś czasu zawraca tankowca. Być może już bokiem nie płynie, ale z pewnością na prostej nie jest. Po tym jak Orange w II kwartale oddał drugie miejsce w przychodach odzyskał je w trzecim. Jednocześnie ostro dostał po tyłku od Ery na klientach abonament (...)

Zobacz cały wpis na blogu »