Optymizm

Wpisy zawierające słowo kluczowe optymizm.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Nigdy nie jest za późno... SZCZĘŚLIWE KLIMATY

KOCHANI  Życie jest piękne, gdy potrafimy przeżyć je w całkowitej zgodzie z samym sobą 💖 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Śpiewająca NADZIEJA :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Nadzieja to nasz wewnętrzny głos, który powoduje, że stajemy się silniejsi!      Nadzieja - jak ten ptak śpiewem zagłusza nasze złe myśli, budząc tylko pozytywne skojarzenia, przywracając wiarę  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Uśmiechaj się :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Źródło prywatne. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Uśmiech i optymizm :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

        Źródło: własne. 

Zobacz cały wpis na blogu »
WIECZORY Z DZIKĄ ZWIERZYNĄ :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

  Kochani 💖💖💖   od ponad trzech tygodni wieczory umilają nam swoją obecnością dzikie liczne zwierzątka np. SARENKI 🥰🥰🥰 Widoki wspaniałe i za każdym razem pełne wzruszen i zadumy 💖💖💖 Z utęsknieniem czekamy kolejnego wieczoru aby móc z ogromnym zaciekawieniem obserwować SPOKOJNIE ZAJADAJĄCE TRAWĘ i radośnie podskakujące ZWIERZĘTA 💖💖💖   Życzymy Wam CUDOWNEGO RADOSNEGO DZIONKA I WSPANIAŁYCH CHWIL PODCZAS trwającej MAJÓWKI 😘🍀   Przyjemności z możliwości przebywania na łonie natury i podpatrywania zwierząt  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Uśmiech to słońce :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Uśmiech    „Uśmiech jest jak słońce, które spędza chłód z ludzkiej twarzy” – Victor Hugo, francuski pisarz, poeta, dramaturg    Pewnego pięknego upalnego lata przechadzając się licznymi wąskimi uliczkami Rzymu przed pewną klimatyczną kawiarnio-cukiernią spostrzegłam niesamowicie wesołą radosną (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Żyć i Szczęśliwym Być! SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Żyć i Szczęśliwym Być! – tego Wam życzymy 😊 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Życie jest piękne :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

„Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany” – Joseph  Campbell, amerykański mitoznawca, pisarz.   Drodzy Czytelnicy    Inspirujmy się w naszym życiu pozytywnymi działaniami, urozmaicajmy je, określajmy swoje m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KRZEWMY NADZIEJĘ :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Nadzieja ma na nasze funkcjonowanie znakomity wpływ. Jest świetnym motorem pozytywnego nastawienia do życia, dodaje ogrom siły i odwagi w pokonywaniu napotykanych trudności, pozwala wierzyć, że każde cierpienie, dana sytuacja nie jest bezsensowna, lecz stanowi pewną tajemnicę, ale wszystko jest do przezwyciężenia. Kochani, nie popadajmy w rozpacz, lecz bądźmy pełni nadziei, bo ona motywuje do działania. Pamiętajmy, że naszym zadaniem jest codzienne pielęgnowanie nadziei w sobie i zarażanie nią innych, gdyż te piękne uczucie wzbudza radość, odwagę i ufność. Warto żywić nadzieję, bo dzięki niej żyje się lżej i piękniej. Bądźmy za (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OPTYMIŚCI :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

OPTYMIŚCI  … A mówili, że jestem chodzącą pesymistk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSPANIAŁA NIEDZIELA :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Źródło: własne. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Poczucie Bezpieczeństwa SZCZĘŚLIWE KLIMATY

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nadzieja otwiera umysł. SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Nadzieja - słowo klucz, które otwiera wiele drzwi, które otwiera wiele umysłów. Słowo, które ostatnio znacznie częściej wypowiadamy. Wierzymy, mamy nadzieję, potrzebujemy potwierdzenia, czekamy... liczymy na lepsze jutro. I ono nastąpi, bo siła jest we wszystkich nas, w naszym podejściu do sprawy, w naszym poczuciu odpowiedzialności... Jak to mówią: nadzieja umiera ostatnia i nikomu żadnym działaniem nie wolno pozbawiać ludzi nadziei.   Źródło: własne. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Nadzieja siłą na życie. SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Kochani    Wraz z nadchodzącą wiosną przyszło nam zmagać się z niepokojącym koronawirusem rozprzestrzenionym na skalę międzynarodową. Nasze „pewne” zdrowie, a nawet „wieczne” życie stało się nagle niepewne, zaburzone, zachwiane. Epidemia w bardzo szybkim czasie docierając do Polski uświadomiła, że ta ostra zakaźna choroba układu oddechowego (COVID-2019) wywołana ww. wirusem jest dla całego społeczeństwa bardzo niebezpieczna. Wiele osób na skutek propagandy medialnej popadło w panikę robiąc zakupy „na przyszłość&rdquo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZY TAK CIĘŻKO O MOTYWACJĘ DO...? SZCZĘŚLIWE KLIMATY

CZY W DZISIEJSZYCH CZASACH TAK CIĘŻKO O MOTYWACJĘ DO PRACY, DO ŻYCIA, DO...? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »