Opowiadania erotyczne

Wpisy zawierające słowo kluczowe opowiadania erotyczne.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Opowiadania i fantazje Opowiadania

Miłośnikom opowiadań na temat domincji i uległości polecam stronę: https://geje24.prv.pl/opowiadania Znajdziecie tam świetne opowiadania i fantazje. Poza tym warto też odwiedzić inne działy tego serwisu.  

Zobacz cały wpis na blogu »
POLA – impreza klubowa Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Letni piątkowy wieczór. Słońce chyli się ku zachodowi. Ostatnie jego promienie ogrzewają nagą skórę smukłej brunetki stojącej na tarasie. Jej skóra i włosy są jeszcze wilgotne od branej przed chwilą kąpieli. Powoli podchodzi do barierki. W ręku trzyma kieliszek czerwonego wina.  Pola lubi się nim delektować. Nie jest zbyt słodkie ani zbyt wytrawne. Czuć w nim nutę owocową i rodzynki. Dom, w którym mieszka położony jest w spokojnej okolicy z tarasem wychodzącym na ogród.....   [ zobacz całe opowiadanie ] &nb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wypad na narty Daję każdemu na prawo i lewo, sprawdź sam...

Hej, to mój perszy wpis i mam nadzieję, że się spodoba Działo się to nie tak dawno temu. Razem z paczką przyjació wybraliśmy się w Alpy Austryjackie, żeby trochę pojeździć na nartach. Gdy dojechaliśmy na mniejsce późnym wieczorem rozeszliśmy się tylko po pokojach i padliśmy. Rano wstaliśmy wcześnie i ruszyliśmy na stok. Było nas 6 osób, a gondolka, która wciągała nas na górę była tylko 4 osobowa, więc ja i mój chłopak pojechaliśmy osobno. Szyby w gondolce były przyciemniane, więc nie widzieliśmy co się dzieje w innych gondolach, ale też nikt nie widział co my robimy  Czekało nas jeszcze jakieś 20 min jazdy. "Bardzo się za tobą stęskniłem" szenął mój chłopak, bo nie widzieliśmy się ja (...)

Zobacz cały wpis na blogu »