Okulary

Wpisy zawierające słowo kluczowe okulary.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Jak dobrać okulary? Wszystko co powinniście wiedzieć na temat wyboru oprawek! Wszystko co powinieneś wiedzieć na temat oczu

Wybór szkieł to podstawa przy dzisiejszej technologii szkła wybieramy idealne co innego jeżeli chodzi o oprawki. Przeważnie z tym mamy problem. Bo tu decyduje cena, moda i nasze samopoczucie. W tym tekście postaram się przedstawić kilka elementów które mogą decydować o wyborze kształtu oprawek.   1. Kwadratowa twarz – Staraj się wybrać okulary które są lekko zaokrąglone. Najlepiej będzie jak zaokrąglenie występuje u dołu co pozwoli odwrócić uwagę od Twojej żuchwy. Górna część oprawki powinna dopasować się do linii brwi. Taki układ sprawi że będziesz wyglądał/dała naturalnie.   2. Podłużna twarz – Tu podobnie jak z twarzą kwadrat (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Idealne rozwiązanie dla wielu par okularów Metody dbania o oczy

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Okulary Ray Ban czy warto kupować drogie okulary czy nie Okulary, okulary Ray Ban, okulary przeciwsłoneczne, oprawki do okularów

Ponieważ żyjemy w kraju, w którym naprawdę zarobki nie są najwyższej półki to często staramy się oszczędzać gdzie tylko się da. Nie zawsze jednak takie oszczędzanie ma dobre skutki. Prawdą jest to, że nie w każdym przypadku produkt markowy, niezależnie od tego co to będzie, jest lepszy od tańszej podróbki. Często bowiem oba te produkty wytwarzane są na jednej taśmie produkcyjnej, tą samą metodą i z wykorzystaniem dokładnie tych samych materiałów. Czym się więc różnią? Opakowanie i metką, a my kupując markowy produkt dopłacamy tylko za to, że widnieje na nim nazwa znanej firmy. To przykre, ale często niestety prawdziwe i można nazwać to swoistym nabijaniem ludzi w butelkę. Tak jest jednak nie zawsze. Znanych jest bowiem także bardzo wiele przykładów na to, że kupowanie rzeczy markowych to naprawdę doskonała decyzja. Takie produkty są dużo lepszej klasy i z pewnością będziemy z nich bardzo zadowoleni. Dobrym tego przykładem są tutaj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OCZY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

OCZY 157. Wszyscy ziemscy ludzie posiadają ten organ wzroku. Jedno jest pewne, że większość nie potrafi korzystać z niego prawidłowo. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »