Odtybetu

Wpisy zawierające słowo kluczowe odtybetu.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

nożesz w twarz jeża ręceprecz odTybetu

Weekendowy pad zaowocował pogrzebaniem wszelkich nadziei na pierwszą dziesiątkę. Dobrze szło i zdechlo. Kilka ostatnich dni spędzimy na zabawie w testy z ręceprecz odtybetu. Nawet jak się nie uda odrobić strat, to zobaczymy ile to zdzierży. Dziś rano statystyki mnie zmroziły, ale co zrobić. Ręceprecz opadają. Byłe Dekoracje się załapały. Mamy poduszki takie, jak tam sa i wyglądają ładnie. Ale i tak chcę kupić coś normalnego do spania. Te podusie są za małe na moja wielka głowę.

Zobacz cały wpis na blogu »
co z tym goglem? ręceprecz odTybetu

Nie wiem co z tym goglem ostatnio, obraził się czy jak? Każdy kolejny dzień utwierdza mnie w przekonaniu, że treść liczy się jeszcze bardziej, niż miesiąc czy dwa temu. W zeszłym roku było to wszystko bardzo proste, dziś jest złozone i wymaga myślenia. Zdarza się także, że nie ma reguły na załapanie się do indeksu i mija kilka dni, nim do niego wejdziemy. Konkurencja rośnie w siłę, o czym się przekonaliśmy w ostatnich dniach. Agencja interaktywna stanęła do boju i nie zamierza poprzestać. Temat do zgłębienia mam jeden i to bardzo ważny: czy projektowanie stron można skomentować treścią o projektowaniu stronnic w książkach? Przecież statystyki częstotliwości wyrazów będa całkowicie inne i będą dotyczyły zupełnie innych kategorii. Kiedys wspominałem o zamkach - czy wylansuje się modna sukienkę tekstami o średniowiecznych fortecach. Bo zamek błyskawiczny to podobna fraza co zamek obronny. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowy front ręceprecz odtybetu farma kurcząt

Ostatnie dziesięć dni przed nami, a otwieramy pierwszą dziesiątkę. Jak na brak zaplecza to całkiem nieźle. Codziennie rano słucham wiadomości z Tybetu i Chin, ale głównie podaja informacje o Olimpiadzie i niezdobytych medalach. Odtybetu tylko cisza płynie. Co za media... No tak, a ręceprecz odtybetu stoją silnie na swojej pozycji, co mnie zaskoczyło. Ręce świerzbią, aby dodać tu i ówdzie, ale ręceprecz odtybetu występują juz 3 miliony razy w Necie. Straszne. Zalałem wczoraj wszystkie obrusy kawą. Na szczęście plamoodporne i te do kuchni tylko. Obrusy z Polski są nie do zdarcia i nie do poplamienia nawet przez takiego niezdarę jak ja. Wypierze się i będa jak nowe. Na Święta położymy obrus ręcznie zrobiony na specjalna okazję, ale ja chyba dalej będe jeść w kuchni, żeby nie narobic plam na obrusie;) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
za dużo szczęścia naraz Jest dobrze, co nie?

Po weekendzie myślałem, że w pracy wejdę do tego komputera i kimnę się z godzinę. Brak snu i zmęczenie było tym razem nie do opanowania. Pomógł napój energetyczny, który kosztował tyle, co dwa moje śniadania, ale nie było wyboru. Dziś więc tylko kawa i sucha bułka. Miło było ich zobaczyć i posiedzieć bez patrzenia na zegarek, chociaż urywane zdania i nerwowe podbieganie do małego trochę nam przeszkadzało. Nic nie jest doskonałe. Dziś jeszcze urodziny w rodzinie i od jutra powrót do normalności. Praca, po pracy druga praca i relaks. Żadnych imprez. Jeszcze kilkanaście dni męki z ręceprecz odtybetu i też koniec. To jak hazard, wciąga strasznie.

Zobacz cały wpis na blogu »
statystycznie ręceprecz ręceprecz odTybetu

Wielka komisja przewodnicząca uchyliła przed nami rąbek tajemnicy. Z podanych faktów wiemy, że nasza strona z frazą ręceprecz odtybetu jest obecnie na dwunastej pozycji z dwustu pięćdziesięciu zarejestrowanych. Statystykami można dowolnie manipulować, ale można sobie również poprawić humor. Co innego być ze slowami ręceprecz odtybetu na dwunastej z czterdziestki, a co innego dwunastej z ćwierci tysiąca, nie?;) A w dzisiejszych wiadomościach podano, że przyznanie Olimpiady Chinom to jedno, a praktyki prześladowań odTybetu i ogólnej cenzury to drugie. Zachodni turyści i dziennikarze skarżą się, że programy antyszpiegowskie (antywirusy) co chwilę monitują o próbie włamania się do komputera czy poczty. Chiny chyba zapominają, że Zachód to nie Tybet i te numery bez echa nie przejdą. Bojkotować ich produktów nie trzeba, bo biznes is biznes, ale przyprawić łatkę komunistycznego reżimu? U nas mamy zmanipulowaną demokrację i wolność słowa ograniczoną udziałami (czyt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ciemne strony Olimpiady ręceprecz odTybetu

Międzynarodowy Komitet Olimpijski ponaglił organizatorów, by dopuścili więcej kibiców do zielonej strefy, w której zlokalizowano większość olimpijskich obiektów sportowych oraz znaleźli jakiś sposób na zapełnienie świecących pustkami obiektów. - Tracicie ogromną sposobność nie dopuszczając większej ilości waszych obywateli do świętowania igrzysk - powiedział Chińczykom Kevan Gosper z MKOL-u. - Chcę wywrzeć na organizatorach presję, by pokazać im jak ważne jest dla gospodarza widzieć hale pełne kibiców, którzy współtworzą atmosferę igrzysk - dodał. Jak podaje Gazeta.pl Przed kilkoma dniami podczas protestów protybetańskich, został aresztowany dziennikarz brytyjski tylko za to, że filmował całe zajście. Ręceprecz odTybetu - wykrzykiwanie podobnych haseł jest surowo ścigane w Chinach. Sprawy Tybetu i chiń (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
do dzieci trzeba dojrzeć Jest dobrze, co nie?

Do posiadania dziecka trzeba porządnie dojrzeć. Skończyliśmy dziś rano sprzątać po remoncie i w południe przyjechali nasi znajomi. Z dwulatkiem. Słodki malec, wesoły i wychowany, ale.... Cóż, kończy się życie a zaczyna wychowywanie dziecka. Tatuś właśnie zasnął usypiając malca, a mama korzysta ze swobody i plotkuje z moją żoną. Wszystko, dosłownie wszystko podporządkowane jest pod rytm egzystencji małego. A mi jeszcze w głowie konkurs ręceprecz odtybetu, szybka jazda furą, kupę innych rzeczy. Ten dzień otwarł mi oczy, a jeszcze dwa przed nami. Ręce po łokcie do kolan...

Zobacz cały wpis na blogu »
Czas leci, ręceprecz ręceprecz odTybetu

Nareszcie chwila spokoju. OdTybetu żadnych wieści, ale muzyka w radio przepiękna. Nasza pozycja może nienajlepsza, ale ręceprecz od złośliwych docinków. Ręceprecz odTybetu mają się dobrze!

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak odtybetu ręceprecz RęcePrecz OdTybetu

Prawodawców w USA Izba Reprezentantów potępiła ręceprecz odtybetu wczoraj Chiny za swoją "niespełnionych obietnic" w buildup na Igrzyska Olimpijskie i wezwał prezydenta Busha, którzy są uczestniczenia w Grach "Otwarcie ceremoniale, aby silne publiczne oświadczenie w Pekin, Chiny na temat represji ludzi prawa i zwrócić się z prośbą o wizytę w Tybecie. "Prezydent Bush musi korzystać z możliwości przewidzianych przez jego obecności na Igrzyska Olimpijskie do jasnego prezydenta Hu, że Stany Zjednoczone Chiński oczekuje, że do rozpoczęcia szczerego i konkretnych negocjacji z Dalaj Lamy na temat przyszłości Tybetu," powiedział Todd Stein, dyrektor ICT Relacje z rządem. "Dom spodziewa się postępu nie obiecuje w czasie kryzysu na Tybetański ludzi. ICT chwali House przywództwa i Berman i jego przewodniczącego komisji spraw zagranicznych kolegów na promowaniu tej terminowe ustawodawstwa." H. Res. 1370, przeszedł wczoraj przez głosowanie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ręceprecz, czyli pierwsza część rączki preczunio odTybeciku

Nabieramy rozpędu i wielka seo machina nabiera prędkości. Każdy z uczestników konkursu przykłada do niej swoje ramię i na dziś mamy już ponad 900,000 (dziewięćset tysięcy) wyników pod frazą "ręceprecz odTybetu". Masakra, co nie?;) Sponsorem dzisiejszego dnia jest słówko ręce Ręce, rączki, ręczunie, rąsie - wikipedia podaje, że to: "Ręka (łac. manus) - dystalna część kończyny górnej naczelnych składająca się z trzech, licząc od części proksymalnej, odcinków: nadgarstek (carpus) śródręcze (metacarpus) palce (digiti). W języku potocznym często rękę mylnie nazywa się dłonią, zaś terminu ręka używa się do określenia całej kończyny górnej" A w naszej frazie r (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ręceprecz Tybetu ręce precz

Neologizmów ciąg dalszy. Dziś pozastanawiam się nad wyrażeniem: ręceprecz Co to są ręce każdy wie, co oznacza słowo precz - również. Ale co u diaska ma znaczyć ich zbitka? Nie jest to przecież zawołanie: Ręce precz! nawołujące do zaprzestania dążeń do realizacji swych interesów czy zainteresowań - delikatnie rzecz ujmując. Rekami dotykamy, operujemy, gestykulujemy. Ręce są w mowie często alegorycznym czy metaforycznym synonimem działań podmiotu danych działań. Umywać ręce czy pchać ręce to wyrażenia na oznaczenie działań często znacznie różnych od dosłownego znaczenia tych wypowiedzi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
receprecz odtybetu ręceprecz odTybetu

W konkursie bierze udział coraz większa ilość uczestników. Każdy wykorzystuje to co ma oraz zaprzęga do roboty wiedzę na temat pozycjonowania. Każdego dnia pozycje poszczególnych stron się zmieniają na frazę "ręceprecz odTybetu". Naprawdę, z tej strony pragnę wyrazić swój podziw dla organizatorów, za wybranie takiej frazy. To ona, RĘCEPRECZ ODTYBETU, spowodowała, że postanowiłem wziąć udział w konkursie. Bez większych szans nawet na pierwszą stronę, ale w zamian za dobrą zabawę i w słusznej sprawie. Sprawa Tybetu musi nabrać rozgłosu, choćby dlatego, aby wzbudzić zainteresowanie zwykłych ludzi sytuacją w Tybecie. Wiadomości przechodzą odTybetu przez odpowiednią cenzurę (nasze wolne media również w pewien sposób naświetlają temat i w ten sposób kreują rzeczywistość), by w ci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ręceprecz odtybetu Ręceprecz Odtybetu

Konkurs ręceprecz odtybetu, wolny tybet.

Zobacz cały wpis na blogu »
Witaj świecie wołający ręceprecz odtybetu! Tybetu ręce precz

W obecnym świecie internetowego nawoływania do uwolnienia Tybetu spod jarzma chińskiego pojawiła się nowa inicjatywa. Organizatorzy mistrzostw 2k8 wsparli konkursowym hasłem: ręceprecz odtybetu larum wolnościowców. Mistrzostwa te obfitują w neologizmy i im właśnie będę się przyglądał.

Zobacz cały wpis na blogu »
Sprawa ręceprecz... [po raz 2357] Ręceprecz Odtybetu

ie zapominajmy jednak, że aktualna struktura organizacji pomaga w przygotowaniu i realizacji modelu rozwoju. Wyższe założenia ideowe, a także praca nad ręceprecz odtybetu spełnia istotną rolę w kształtowaniu dalszych kierunków rozwoju? Panie i panowie, konsultacja z szerokim aktywem ręceprecz odtybetu, umożliwia w większym stopniu tworzenie systemu szkolenia kadry odpowiadającego potrzebom! Nikt nie śmie odmówić racji stwierdzeniu iż stałe zabezpieczenie informacyjno-programowe naszej działalności przedstawia interesującą próbę sprawdzenia form oddziaływania! Drodzy czytelnicy, aktualna struktura organizacji spełnia istotną rolę w kształtowaniu nowych propozycji... Troska organizacji, a szczególnie stały wzrost ilości i zakres naszej aktywności spełnia ważne zadania w wypracowaniu kierunków postępowego wychowania! Nikt nie śmie odmówić racji stwierdzeniu iż zakres i miejsce szkolenia kadr ręceprecz odtybetu, wymaga sprecyzowania i określenia systemu szk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »