Oczyszczanie

Wpisy zawierające słowo kluczowe oczyszczanie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

ZIOŁA oczyszczające organizm - DETOKS Avatari Witch - Szamanka

ZIOŁA oczyszczające oraganizm - DETOKS   Czystek   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Chyawanprash – wyniki testowania MAGICZNY DŻEM Zdrowe Fakty

Chyawanprash – nazwa wręcz kosmiczna! Cudowna pasta wzmacniająca. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam tą nazwę, powiem szczerze, że niezbyt mnie zachęciła do zakupu. Skusiły mnie opinie i opis. Wypróbowałam przez kilka ostatnich tygodni o z czystym sumieniem mogę Wam go polecić. Jadłam po jednej płaskiej łyżeczce rano i wieczorem. Czasem dodawałam do czegoś, rozpuszczałam w soku lub jadłam w czystej postaci. Smak niespotykany, trochę kwaśny, trochę słodki, czuć koncentrat tego wszystkiego, a dopiero po połknięciu odczuwa się lekką ostrość i zostaje posmak jakby połączenie kardamonu z cynamonem i goździkami, ale nie jest jakiś nieprzyjemny. Z czasem idzie się do niego przyzwyczaić, ale na początku i mnie było ciężko. Niby jest to dżem, ale konsystencją w ogóle go nie przypomina. Mi nie ona przypadła do gus (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
oczyszczanie wody separator, separatory, oczyszczalnie

Zła jakość wody a szczególnie jej korozyjność powoduje bardzo dużo zanieczyszczeń mechanicznych w postaci rdzy. Częste awarie, remonty sieci wodociągowej mogą być przyczyną znajdowania się w wodzie piasku, szlamu itp. Koniecznością jest więc oczyszczanie wody we własnym zakresie. Poniżej przedstawiamy proces technologiczny domowej stacji uzdatniania wody pitnej. PROCES TECHNOLOGICZNY UZD (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BRAK ŚWIADOMOŚCI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BRAK ŚWIADOMOŚCI 163. Ludzkie twory oglądacie wykłady video z Synem Bożym, Jezusem Chrystusem i do waszej świadomości nie dopuszczacie tego, że żywy z krwi i kości przemawia do was. Nie chcecie się wysilić, aby przyjąć nauki jakie są wam przekazywane. Stwórca już bardziej bezpośrednio nie może do was dotrzeć. Wysłał swoją część jako Syna Bożego, Miłość, Jezusa Chrystusa, aby oczyścił Ziemię z wszelkich ciemnych nurtów. W teraźniejszym czasie nie ma już proszenia i ułatwiania podążania drogą rozwoju duchowego. Każdy musi teraz wysilać się sam, aby odnaleźć drogę rozwoju duchowego i nią podążać. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OCZY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

OCZY 157. Wszyscy ziemscy ludzie posiadają ten organ wzroku. Jedno jest pewne, że większość nie potrafi korzystać z niego prawidłowo. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »