Obrazy

Wpisy zawierające słowo kluczowe obrazy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Biblioteka zdjęć i ilustracji w PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Po niedawnym udostępnieniu w serwisie Blogi.pl również hosting PRV.PL doczekał się tej funkcjonalności. Mowa oczywiście o "Bibliotece mediów", która daje dostęp do milionów grafik tematycznych (zdjęcia, ilustracje, grafiki wektorowe), które można wykorzystać na swojej stronie, oczywiście bezpłatnie.   Na chwilę obecną ta funkcjonalność została połączona z kreatorem stron, gdzie w kilku prostych krokach (a w zasadzie kliknięciach) można dołączyć grafiki do posiadanych stron. Docelowo ta funkcjonalność ma mieć szersze zastosowanie niż kreator stron, ale od czegoś trzeba było zacząć ;)   Mniej więcej tydzień wcześniej "Biblioteka mediów" została udostępniona w serwisie Blogi.pl, a doświadczenia zdobyte w udostępnieniu tej funkcjonalności na blogach pozwoliły rozwinąć tę koncepcję na PRV.PL. Oczywiście, pozwoliło to wzbogacić możliwości biblioteki w ramach Blogi.pl o dodatkowe opcje, które w PRV.PL pojawiły się w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bliblioteka gotowych zdjęć i grafik Oficjalny blog Grupy Pino

Specjalnie dla Państwa udostępniliśmy nową funkcjonalność. Nie zrobiliśmy tego w ramach Black Friday czy Cyber Monday, gdyż nasza usługa i tak jest bezpłatna i nie jest ograniczona czasowo.   Ta fukcjonalność to potężna biblioteka gotowych zdjęć i grafik w różnych kategoriach tematycznych, z których możecie Państwo korzystać publikując wpisy na posiadanych w naszych serwisie blogach.   Wystarczy w panelu przejść do zakładki "Biblioteka mediów", aby zyskać dostęp do wyszukiwarki, za pośrednictwem której możecie znaleźć intersujące Was grafiki/zdjęcia.    Gdy już dokonacie wyboru grafiki, to wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby grafika trafiła do Waszego bloga.

Zobacz cały wpis na blogu »
OBRAZY ARTYSTYCZNE (PRZECZUCIOWE) Anna Maria J. Folwarska-Stokłosa : TEORIE

OBRAZY ARTYSTYCZNE (PRZECZUCIOWE) ...   Zapraszam na : https://annamariajulitafolwarskastoklosa.blogi.pl/      

Zobacz cały wpis na blogu »
Zbieg zdarzeń Ciesz się życiem teraz

Przepraszam, czy może pani zmienić miejsce bo te są dla prezesów i właściwie za chwilę już mogą tu być... Oczywiście, że mogę. Zmieniam miejsce i rzeczywiście już za chwilę to miejsce jest zajęte. Mercedes cabrio zajeżdża i zajmuje wolny plac. Wysiada młody człowiek, no może nie bardzo młody, ale całkiem młody, co klasyfikuje go w przedziale przede mną. Szwedzki, rozwiany włos i hollywoodzkie pozdrowienie wszystkim wokół zachęca do spojrzenia w jego kierunku. Wysoki, pewny siebie, widuję go tu i tam. I nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie zbieg zdarzeń...  Stare budynki pamiętające czasy mojego głębokiego dzieciństwa, długo bez remontowych inwestycji a przecież tyle się teraz mówi o sprawach remontowo-budowlanych, zwłaszcza w kontekście fotowoltaiki. Przecież mógłby dofinansować swoje prężne przedsiębiorstwo biorąc udział w tym projekcie. Duży, płaski dach, który można wykorzystać, gdzie niegdzie można pokusic się o tanią, stalową konstrukcję, aby (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Potwór morski Obrazy dla zuchwałych.

Obrza na gipsie, z wykorzystaniem starej sondy lambda. Około 32 X 25 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Tak mi w duszy zagrało I Obrazy dla zuchwałych.

  Obraz na gipsie 23 X 17 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Deszcz meteorytów... Obrazy dla zuchwałych.

Obraz na gipsie, 23 X 23 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Wschód Obrazy dla zuchwałych.

Obraz na gipsie, 18 X18 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Ameryka południowa. Obrazy dla zuchwałych.

Obraz na gipsie, 12 X 12cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Tragiczne losy wojennej stolicy Polski MARIA PISZE

W dniu 3 grudnia 2018r. byłam wraz z grupą ze szkoienia na seansie filmowym w kinie Albatros w Bytowie na filmie pt "Miasto 44".       Reżyserem filmu jest Jan Komasa, 37 letni uzdolniony człowiek.    Film "Miasto44" to opowieść o młodych, pełnych życia i namiętności warszawiakach. Żyją tak, jakby każdy ich dzień miał się okazać tym ostatnim. Nie wynik (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Od dekoracji naszego mieszkania wiele może zależeć Od jakości dekoracji naszego mieszkania sporo zależy

Będziemy mieli fajne wnętrza mieszkania, to w sumie z automatu zauważymy, iż nasze życie jest sporo radośniejsze. Przecież to jakie posiadamy dekoracje sporo może znaczyć! Poruszmy zatem pierwszą kwestię - czy obrazy oraz plakaty faktycznie są OK? Może lepsze są w obecnym świecie fototapety? Na szczęście wcale nie jest powiedziane, że chcąc fantastycznie udekorować swoje wnętrza będziemy mieć z tym problem, bo nie trzeba zaraz tam wybierać. Chociaż można powiedzieć, że chociaż plakaty i obrazy z pewnością mają wiele klimatu, to jednakowoż sporo bardziej nowoczesne fototapety są bardziej wskazaną opcją. Chociaż dekoracje wnętrz w takim nieco bardziej klasycznym stylu również są w najlepszym porządku. Następna kwestia to powiedzmy to czy ostatnio wielce powszechni dekoratorzy wnętrz faktycznie są profesjonalni. Może na własną rękę moglibyśmy kupić piękne szkło dekoracyjne do salonu albo naklejki na meble? Jednakże akurat o zaletach dekoratorów wnętrz w jakimś innym artykule. Zobacz ofertę na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Obrazy na zamówienie Algorytmy Google'a

Dziś nie tak trudno kupić sztukę. Pojawiło się wiele możliwości. Jak niemal wszystko sztukę można kupować przez internet. No ale tu Ameryki nie odkryłem, nie chodzi o zakupienie starego zegara na allegro czy też srebrnego kielicha. Mam na myśli dowolną sztukę. Wiele osób wytworzy rękodzieła na potrzeby innych. Tak samo jak zawsze wyglądał biznes. Można było zlecić namalowanie czegokolwiek lub wyrzeźbienie czegoś konkretnego z dostawą do domu. Tak na przykład można kupować na dzień dzisiejszy obrazy na zamówienie.  Galeria obrazów Efecto we Wrocławiu realizuje tego typu usługę. Działalność tego sklepu internetowego to przede wszystkim sprzedaż różnego typu obrazów, z czego każdy jest rękodziełem. Wszystkie obrazy są to olejne obrazy i oprawiane w bardzo ładne ramy. Do wyboru można: kupić dowolny obraz, który znajduje się w menu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Obrazy olejne Katalogi stron www

Czymże jest dzisiejsza sztuka? dziś sztukę nabywa znaczna część społeczeństwa. A to głównie dlatego, że pojęcie tego czym była sztuka w przeszłości to mija się z tym co dziś ludzie kupują jako sztukę. Począwszy od muzyki, gdy kiedyś wielcy artyści komponowali niesamowitą muzykę. Tak dziś artysta, który sam przerobił po raz setny tę muzykę na inną aranżancję albo nawet tego nie zrobił a zrobił to ktoś za niego. Tak i mamy rzeźby, których nie wyrzeźbił ręcznie żaden artysta a jedynie maszyny robią to fabrycznie w chinach i jedzie to w tysiącach egzeplarzy w kontenerowcach z Chin do reszty świata. No ale jaką sztukę warto nabyć w całkiem spoko cenie? No więc ja promuję tu obrazy a dokładniej reprodukcje obrazów. Reprodukcje to nic innego jak kopie. Kopiowanie czy też podrabianie itp. Nie jest to oczywiście karalne ani nic z tych rzeczy, tak samo jak mixowanie Michael'a Jackson'a tak samo kopię van Gogh'a można so (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Obrazy wg Picasso Blogowisko2222

Picasso - jeden z najwybitniejszych malarzy. Tworzył niesamowite obrazy, choć dla wielu niezrozumiałe i wielu nie może się nadziwić, że to w ogóle uważane jest za sztukę. Ale to właśnie to głębokie coś co tam drzemie i nie każdy potrafi to dostrzec.  Jaki jest cenny przekaz tych obrazów. Kupcie sobie reprodukcje Picass'a do własnego domu, przyglądajcie się z dnia na dzień a w końcu to ujrzycie :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Obrazy na ścianę w domu swiateczniejeje

Czaicie temat reprodukcji obrazów? Reprodukcje to inaczej kopie znanych dzieł malarstwa. Teraz się to zrobiło modne, tzn dużo sklepów tworzy bardzo wysokiej jakości reprodukcje. Dzięki czemu można mieć takie obrazy na ścianę jakie są normalnie w znanych muzeach lub u bardzo bogatych kolekcjonerów. Skoro nie widać dla przeciętnego człowieka różnicy pomiędzy prawdziwym van Gogh'iem a jego reprodukcją obrazu, to po co nam oryginał, skoro obie wersje są dla nas tak samo ładne.  Polecam najlepsze obrazy na zamówienie w wykonaniu internetowej galerii obrazów efecto.

Zobacz cały wpis na blogu »