Obrazy

Wpisy zawierające słowo kluczowe obrazy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Obrazy Dekoracyjne Do Salonu Obrazy Na Zamówienie Milena Olesinska

Obrazy dekoracyjne ręcznie malowane do salonu to nie tylko piękna ozdoba, ale także wyraz osobowości, gustu i pasji. To dzieła sztuki, które tworzone są z miłością i zaangażowaniem przez artystę, który potrafi przenieść na płótno swoje wizje, emocje i marzenia. Obrazy dekoracyjne ręcznie malowane do salonu to także sposób na wyrażenie siebie, swoich zainteresowań i nastrojów. Możesz wybrać obraz, który odzwierciedla twoje hobby, ulubione miejsce, zwierzę, kwiat, czy też kolor. Możesz też zdecydować się na obraz, który pobudzi twoją wyobraźnię, zrelaksuje, rozbawi, czy też zaskoczy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Portrety malowane ze zdjęć - cechy dobrego portretu na zmówienie Obrazy Na Zamówienie Milena Olesinska

Rola podobieństwa w portrecie malowanym ze zdjęcia na zamówienie jest bardzo ważna. Podobieństwo jest podstawowym kryterium oceny jakości portretu i wierności wizerunku portretowanego. Podobieństwo świadczy o umiejętnościach i profesjonalizmie artysty, który potrafi odtworzyć szczegóły twarzy i cechy charakteru modela.Podobieństwo sprawia, że portret jest bardziej osobisty i emocjonalny, ponieważ odzwierciedla indywidualność i wyjątkowość portretowanego człowieka. Podobieństwo zwiększa wartość portretu jako pamiątki lub prezentu dla bliskiej osoby. Dobry portret powinien być zaprojektowany przed rozpoczęciem prac malarskich, tak aby dopasować kadr, kompozycję, kolorystykę i styl do życzeń i gust (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Akwarele Na Zamówienie Obrazy Na Zamówienie Milena Olesinska

Jeśli szukasz pięknej i oryginalnej dekoracji do swojego domu lub biura, zainteresuj się obrazami akwarelowymi na papierze. Akwarela to technika malarska, która polega na nakładaniu cienkich warstw farby wodnej na specjalny papier. Efekt jest niepowtarzalny i pełen uroku. Obrazy akwarelowe na papierze są lekkie i łatwe do oprawienia. Możesz wybrać spośród wielu motywów i kolorów, od kwiatów i krajobrazów po portrety i abstrakcje. Obrazy akwarelowe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kobieta z Kotem n.3 Obrazy Na Zamówienie Milena Olesinska

Mój najnowszy obraz olejny z cyklu Kobieta z Kotem nr.3 Obraz o wymiarach 100cm x 70cm / Marzec 2023.   

Zobacz cały wpis na blogu »
OBRAZY MÓWIĄ - DAREK CZECH Obrazy Na Zamówienie Milena Olesinska

Gorąco polecam Państwu bardzo ciekawy i różnorodny kanał Darka Czecha na YouTube. Oryginalne interpretacje malarstwa w serii "Obrazy mówią" to filozoficzna i psychologiczna analiza dzieł sztuki oparta o przemyślaną i drobiazgową analizę kompozycji powiązaną ze wszystkimi elementami formalnymi tworzącymi poszczególny obraz tj. linii, brył, płaszczyzn, plam barwnych, światłocienia. Analiza wzbogacona jest osobistymi odczuciami autora w konfrontacji z konkretnym dziełem sztuki oraz próbą zrozumienia motywów artysty i procesu twórczego. Ciekawa narracja, profesjonalne wykonanie materiału zdecydowanie wyróżniają ten kanał oraz autora w ogólnym zalewie produkcji na YouTube   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kwiaty Polne Obrazy Na Zamówienie Milena Olesinska

Kwiaty polne - Rumianki, Maki, Łubin - obrazy olejne na płótnie / 2021         

Zobacz cały wpis na blogu »
Surrealizm Obrazy Na Zamówienie Milena Olesinska

Surrealizm, inaczej nadnaturalizm  – kierunek w sztuce powstały w 1924 roku we Francji, początkowo występujący wyłącznie w literaturze, później w sztukach plastycznych, filmie i teatrze. W sztukach plastycznych kierunek ten polegał na całkowitym odejściu od estetyki realizmu. Artyści w swoich pracach zaczęli inspirować się zjawiskami takimi jak sen czy odmienne stany świadomości, np. halucynacje i wizje. Kluczowe znaczenie dla nadrealizmu miał również rozwój psychoanalizy, zwłaszcza prace Zygmunta Freuda i Carla Gustava Junga. Podświadomość, a więc irracjonalne lęki, przeczucia czy wspomnienia stały się najważniejszymi tematami surrealistów. Sztuka ta operowała symboliką i odwoływała się do ludzkich emocji. Obrazy surrealistów często epatowały nonsensem i absurdem. Ich l (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Portrety Na Zamówienie Obrazy Na Zamówienie Milena Olesinska

Portret olejny to jeden z najstarszych, najwyżej cenionych i zarazem najtrudniejszych gatunków malarskich.Namalowanie portretu wymaga od artysty nie tylko trafnego oddania rysów twarzy modela, ale przede wszystkim uchwycenia jego cech charakteru i przeżywanych przezeń emocji.Najlepsze portrety cechują się niemal hipnotyzującym oddziaływaniem na widza.W malowaniu portretów na zamówienie jestem otwarta na różne ciekawe pomysły i chętnie służępomocą oraz profesjonalną poradą.Podstawową kwestią to odpowiedni dobór zdjęcia na podstawie którego powstanie portret. Zacznijmy od światła &ndas (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Biblioteka zdjęć i ilustracji w PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Po niedawnym udostępnieniu w serwisie Blogi.pl również hosting PRV.PL doczekał się tej funkcjonalności. Mowa oczywiście o "Bibliotece mediów", która daje dostęp do milionów grafik tematycznych (zdjęcia, ilustracje, grafiki wektorowe), które można wykorzystać na swojej stronie, oczywiście bezpłatnie.   Na chwilę obecną ta funkcjonalność została połączona z kreatorem stron, gdzie w kilku prostych krokach (a w zasadzie kliknięciach) można dołączyć grafiki do posiadanych stron. Docelowo ta funkcjonalność ma mieć szersze zastosowanie niż kreator stron, ale od czegoś trzeba było zacząć ;)   Mniej więcej tydzień wcześniej "Biblioteka mediów" została udostępniona w serwisie Blogi.pl, a doświadczenia zdobyte w udostępnieniu tej funkcjonalności na blogach pozwoliły rozwinąć tę koncepcję na PRV.PL. Oczywiście, pozwoliło to wzbogacić możliwości biblioteki w ramach Blogi.pl o dodatkowe opcje, które w PRV.PL pojawiły się w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bliblioteka gotowych zdjęć i grafik Oficjalny blog Grupy Pino

Specjalnie dla Państwa udostępniliśmy nową funkcjonalność. Nie zrobiliśmy tego w ramach Black Friday czy Cyber Monday, gdyż nasza usługa i tak jest bezpłatna i nie jest ograniczona czasowo.   Ta fukcjonalność to potężna biblioteka gotowych zdjęć i grafik w różnych kategoriach tematycznych, z których możecie Państwo korzystać publikując wpisy na posiadanych w naszych serwisie blogach.   Wystarczy w panelu przejść do zakładki "Biblioteka mediów", aby zyskać dostęp do wyszukiwarki, za pośrednictwem której możecie znaleźć intersujące Was grafiki/zdjęcia.    Gdy już dokonacie wyboru grafiki, to wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby grafika trafiła do Waszego bloga.

Zobacz cały wpis na blogu »
OBRAZY ARTYSTYCZNE (PRZECZUCIOWE) Anna Maria J. Folwarska-Stokłosa : TEORIE

OBRAZY ARTYSTYCZNE (PRZECZUCIOWE) ...   Zapraszam na : https://annamariajulitafolwarskastoklosa.blogi.pl/      

Zobacz cały wpis na blogu »
Zbieg zdarzeń Ciesz się życiem teraz

Przepraszam, czy może pani zmienić miejsce bo te są dla prezesów i właściwie za chwilę już mogą tu być... Oczywiście, że mogę. Zmieniam miejsce i rzeczywiście już za chwilę to miejsce jest zajęte. Mercedes cabrio zajeżdża i zajmuje wolny plac. Wysiada młody człowiek, no może nie bardzo młody, ale całkiem młody, co klasyfikuje go w przedziale przede mną. Szwedzki, rozwiany włos i hollywoodzkie pozdrowienie wszystkim wokół zachęca do spojrzenia w jego kierunku. Wysoki, pewny siebie, widuję go tu i tam. I nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie zbieg zdarzeń...  Stare budynki pamiętające czasy mojego głębokiego dzieciństwa, długo bez remontowych inwestycji a przecież tyle się teraz mówi o sprawach remontowo-budowlanych, zwłaszcza w kontekście fotowoltaiki. Przecież mógłby dofinansować swoje prężne przedsiębiorstwo biorąc udział w tym projekcie. Duży, płaski dach, który można wykorzystać, gdzie niegdzie można pokusic się o tanią, stalową konstrukcję, aby (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Potwór morski Obrazy dla zuchwałych.

Obrza na gipsie, z wykorzystaniem starej sondy lambda. Około 32 X 25 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Tak mi w duszy zagrało I Obrazy dla zuchwałych.

  Obraz na gipsie 23 X 17 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Deszcz meteorytów... Obrazy dla zuchwałych.

Obraz na gipsie, 23 X 23 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »