Nowe

Wpisy zawierające słowo kluczowe nowe.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

1 mowiazejestemaa

- Możesz zamarznąć albo iść do przodu - powiedziała Pierwsza - Zawsze będziesz szukać czegoś innego, co niesie ze sobą obietnice większego zaspokojenia, wzmocnienia twojego niepełnego poczucia ja i wypełnienia braku, jaki w sobie odczuwasz* - powiedziała Druga Trzecia tylko spojrzała. Mogła zamarznąc, robiła to tysiące razy. Najpierw w splocie słonecznym rośnie wielka, mokra kula. Po jakimś czasie kula zaczyna chlupotać i przelewać się, nabrzmiewa jak guz albo brzydki czyrak. Nigdy nie pęka ale w jakiś sposób powoli ciurka i w końcu wylewa się jak bardzo zimne i nieprzyjazne morze, zalewa całe ciało od czubka głowy aż do stóp, odbiera rozum. To ciało już wtedy jest skostniałe ale wie, że jeszcze ma dwie opcje: albo zamarznąć już teraz albo jeszcze chwilę walczyć. Zawsze wtedy jest chęć żeby wypluć kilka słów z tego wezbranego morza, które potem upadają, leżą i trzepoczą jak zdychająca ryba. Ryba zawsze ma dużo nadziei na dalsze życie gdzieś indziej ale nikogo to (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gwiezdny pył Bajki i bajeczki

  Gwiezdny pył   W krainie tak odległej, że nawet nie mamy pojęcia o jej istnieniu, pewnego grudniowego dnia przyszedł na świat królewski potomek, lecz niestety tego samego dnia ciężko zachorował. Król i królowa Kajlandii byli zrozpaczeni i przywołali do siebie wiedźmę z pobliskiego lasu, aby pomogła im uleczyć syna. Wiedźma powiedziała, że niestety w tym momencie niewiele może dla niego zrobić,  ale może wysłać go w lepsze miejsce.  Królewska para nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek Okiem zwykłego obserwatora

Długo się zastanawiałem, po co? Co chcę zyskać, bo przecież w dzisiejszym świecie nie ma nic za darmo. Sława, reklamy a w konsekwencji kasa, kasa i kasa, nawet ta płynąca z popularności. I pewnie podświadomie tak jest, to jest właśnie motorem moich działań, ale świadomie postanowiłem dzielić się czymś, co będzie z pozoru nudne i nieatrakcyjne, czyli raczej nie przełoży się na kasę i popularność. Mam wiedzę, jedni mówią, że małą inni, że sporą, ale nikt nie neguje tego, że ją mam, a to już sukces. A skoro ją mam, to postanowiłęm z niej skorzystać, bo nie ma sensu posiadanie czegoś i nie korzystanie z tego, przynajmniej ja tak uważam i polecam takie podejście, bo wiele nowych obszarów możemy odkryć działając w ten sposób. Nie będzie tutaj żadnych zasad, opisywania kim jestem i czym się zajmuję, bo w większości poruszanych tematów nie będzie miało to żadnego znaczenia, a ton wypowiedzi będzie nacechowany moimi poglądami, przekonaniami i doświadczeniem, więc uważny czytelnik szybko (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na start Wszelkie Moje zajawki i zrealizowane pomysły

Witam na blogu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień pierwszy. Postanowienie Zmiana, która musiała nadejść.

Cześć wszystkim. Jeszcze mnie nie znacie. mam na imię Michał i mam 25 lat. W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że chcę coś zmienić. Ten moment przyszedł właśnie do mnie. Nie żyje zbyt zdrowo, a powinienem, nie ćwiczę codziennie rano a mam ku temu możliwości. Większość czasu spędzam przed komputerem grając w głupie gry i własnie dziś przyszedł ten dzień by to zmienić. Mam nadzieje że mi się uda. To nie jest tak, że o początek roku " nowy rok nowy ja " nie, nie mam zamiaru czekać do pierwszego stycznia, swoja zmianę zacznę od dzisiaj to jest 12 grudnia 2017 roku. Mam nadzieje że mi się uda utrzymać te postanowienie, że uda mi się zmienić. Postanowiłem napisać kilka wytycznych, których będę się trzymał by moje życie nabrało lepszej jakości, bym czuł się lepiej. Zacznijmy od snu. Bardzo często jest tak że się nie wysypiam. Należy to zmienić. Dlatego teraz ustalę sobie poszczególne godziny moich przebudzeń i kładzenia się spać (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lep­sze jut­ro nie przyj­dzie gdy żyjesz dniem wczorajszym... Przemyślenia Wałkowane Codziennie

Cześć. Cieszę się, że tu jesteś. Bo skoro jesteś, oznacza to że poszukujesz. A jeśli poszukujesz to nie jest jeszcze z Tobą tak źle. Postaram się nie zająć za dużo cennego czasu, bo przecież czas to złoto, a ja nawet nie mam Ci jak za ten czas zapłacić. Jedyną moją walutą niech będzie to co z tak wielkim trudem i ociąganiem napisze tutaj. Jednak pamiętaj o jednym. Wszystko co znajdziesz na tym blogu to tylko i wyłącznie moje własne prywatne przemyślenia. Czasem na tyle prywatne lub wstydliwe, że jestem w stanie zapisać jedynie je w internecie. W miejscu gdzie dobrze wiem, że moja anonimowość może pozostać do pewnego miejsca zachowana. Dlatego nie będzie tutaj żadnego imienia czy nazwiska, a jeśli już takowe się pojawi może ulec lekkiej zmianie. Dziś chciałem pogadać o nas samych. Jak to jest, że potrafimy budzić się rano z problemami i pretensjami do Wczoraj. Wczoraj mi coś nie wyszło, wczoraj szef mnie zganił jak burego psa i tak dalej. Kluczowe w tym wszystkim jest słowo wczoraj. To nie wyd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak wiemy samochód renomowanej, zagranicznej marki to koszt kilku dziesiątek, a czasem nawet kilku setek tysięcy złotych! Komis aut będzin

Jak wiemy auto renomowanej, zachodniej marki to wydatek kilku dziesiątek, a czasem nawet kilku setek tysięcy złotych! To kosztowny interes, ale odpowiednie auto ma długą żywotność oraz doskonale może się sprawować przez wiele lat. Co do jego eksploatacji, to już odmienna sprawa, jednak ważny też jest wykwint prowadzenia oraz przywileje w poruszaniu się, które wynikają z dysponowania swoim samochodem. Zatem niektórzy wiedzą, iż zbycie tego rodzaju samochodów to okazja na świetne pieniądze, choć zapotrzebowanie na za bardzo drogie pojazdy jest nie duże. A zatem jest możność sprowadzenia auta z zagranicy, za niewielkie pieniądze, a mowa tutaj o samochodach po kolizjach. Jeżeli brać pod uwagę komis aut śląskie, może okazać się województwem, w którym tego rodzaju interes będzie miał rację bytu, ponieważ chętnych na takie auta będzie można znaleźć. Dysponując odpowiednim wyposażeniem do reperacji samochodowych, takie auto zagranic (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak wiemy auto renomowanej, zachodniej marki to koszt kilku dziesiątek, a niekiedy nawet kilku setek tysięcy złotych! Skup aut będzin

Jak wiemy auto uznanej, zagranicznej marki to wydatek kilku dziesiątek, a czasem także kilku setek tysięcy złotych! To drogi biznes, ale odpowiednie auto posiada dłuższą trwałość i doskonale może się sprawować przez lata. Stosunek do jego eksploatacji, to już inna rzecz, jednak istotny też jest blichtr jazdy i w przemieszczaniu się, wynikające z dysponowania własnym autem. Stąd niektórzy wiedzą, iż zbycie tego typu aut to okazja na świetne pieniądze, choć zapotrzebowanie na zbyt drogie auta jest nie duże. A zatem istnieje możność zdobycia samochodu spoza granic kraju, za niewielkie środki, a mówi się tutaj o samochodach po kolizjach. Jeżeli weźmiemy pod uwagę skup samochodów śląs, może być województwem, gdzie ten biznes będzie miał możliwość bytu, gdyż nabywców na te samochody będzie dało się spotkać. Dysponując konkretym wyposażeniem do reperacji samochodowych, to auto zagraniczne, uszkodzone z powodu kraksy drogowej da się (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak wiadomo samochód renomowanej, zachodniej marki to wydatek kilkudziesięciu, a niekiedy nawet kilkuset tysięcy złotych! Komis aut będzin

Jak wiadomo auto uznanej, zachodniej marki to wydatek kilku dziesiątek, a niekiedy nawet kilku setek tysięcy złotych! To drogi interes, ale dobre auto posiada długą trwałość oraz świetnie może się sprawować przez wiele lat. Co do jego eksploatacji, to już odmienna rzecz, ale istotny również jest blichtr prowadzenia oraz dogodności w poruszaniu się, wynikające z dysponowania swoim samochodem. Dlatego niejedni dysponują wiedzą, że odsprzedanie takiegoż typu aut to szansa na świetne profity, choć zapotrzebowanie na zbyt drogie samochody jest nie duże. A zatem jest możliwość zdobycia auta spoza granic kraju, za nie duże środki, a mowa tutaj o autach po wypadkach. Jeśli brać pod uwagę komis aut sosnowiec, może okazać się województwem, w którym tego rodzaju biznes będzie miał rację bytu, ponieważ chętnych na takie samochody będzie dało się spotkać. Dysponując konkretym wyposażeniem do napraw motoryzacyjnych, to auto zachodnie, mające defekt w w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowe forum dla uczniów ze śląska i zagłębia slaski-uczniak

Cześć :)   Dnia 21 listopada 2011 powstało nowe forum dla śląskich i zagłębiowskich uczniów slaski-uczniak.xaa.pl  .  Oczywiscie na forum mile widziani są ludzie z innych regionów Polski oraz nie tylko ucniowie :) Będziemy dostosowywać forum do Was, a nie czekać aż Wy dostosujecie się do naszych ustaleń ! Serdecznie zapraszam wszystkich i niech nie przerażają Was pustki - naprawdę ciężko jest wystartować bo każdy tylko patrzy na to ile tematów, ilu ludzi.. Mało, forum ma dopiero miesiąc, ALE... Są w tym ogromne plusy ! Jakie? Otóż, możecie stworzyć wspólnie z nami - Adimistracją - niesamowicie ciepłą i przyjazną atmosferę dostosowaną do Waszych potrzeb! W mniejszej grupie łatwiej też się lepiej poznać co automatycznie pozytywnie rzutuje na wymienioną wcześniej atmosferę :) Administracja to ludzie młodzi - uczniowie, którzy wiedzą co to znaczy Szkoła :D Na razie na forum jest kilka tematów założonych przez ad (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Instytut Wzornictwa Przemysłowego NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/   Instytut Wzornictwa Przemysłowego jest zaangażowany w wiele programów w skali krajowej i międzynarodowej.  Cele i zadania są wprowadzane  obecnie: W tym roku IWP realizuje dwa projekty dla tworzenia polskiej marki w kraju i za granicą: Zaprojektuj Swój Zysk, Dobry Wzór. Program Zaprojektuj Swój Zysk ma zapewnić projektantom  silną pozycję na rynku. Dla uzyskania takich efektów, projektanci muszą nauczyć się jak zarządzać firmą, produktami i finansami. Budowanie konkurencyjności firmy i marki  wymaga zdolności biznesowych. Projektanci powinni  obok pracy twórczej wprowadzać zarządzanie marką produktu. Polityka wizerunku, marki czy tworzenie pozycji rynkowej jest niezbędne. Program Dobry Wzór jest konkursem dla projektantów o ogólnokrajowym zasięgu. Korzyści jakie uzyskują uczestnicy to reput (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LAMPIONY I LAMPY DEKORACYJNE II NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Formy i motywy dekoracyjne, są wysoko cenione przez kupujących. Moda na design, dekoracje i nietypowe stylizacje produktów rozwija się. Kolory, formy i wzornictwo to jeden z ważniejszy elementów przy wytwarzaniu produktów oraz przy sprzedaży. Wzornictwo w przypadku lampionów dekoracyjnych lamp i kinkietów opiera się na motywach malarskich i kwiatowych, firma proponuje również zdobienia w formie krajobrazów. Motywy kwiatowe to zarówno egzotyka – orchidee i winorośl jak wzory uniwersalne – róże czy kwiaty wiosenne. Dla wielu klientów zachętą są wzory i dekoracje malarskie. Nawiązanie do Clauda Moneta, jednego z czołowych przedstawicieli i twórców impresjonizmu w XIX, to nawiązanie do nowych form i sposobów prezentacji obrazu. Impresjonizm to malarstwo oparte na barwach oraz koncentracji i intensywności bar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LAMPIONY I LAMPY DEKORACYJNE NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Wykonane z porcelany i szkła dekoracje w formie lamp, kinkietów czy plafonów powinny łączyć nietypowy charakter oraz estetykę wykonania. Lampiony wykonane z barwnego materiału mogą wzbogacić wnętrze. Lampy można wykonać z beżowo-złotej porcelany, co pozwala uzyskać nietypowe efekty świetlne. Rozproszone, lekkie światło dodaje łagodnych nut i barw w pomieszczeniu. Lampiony i lamy są doskonałą dekoracją stołu. Motywy malarskie, krajobrazy oraz dekoracje kwiatowe, są uniwersalne i odpowiednie nakażą okazję. Dekorowanie stołu barwa i łagodnym światłem dodaje szyku i elegancji. Złota poświata, zapewni nastrój i atmosferę w salonie czy jadalni. Wieczór przy łagodnym świetle nada charakteru. Dekorowanie stołu to nie tylko ozdobna zastawa stołowa, lecz również światło, barwy i zapachy. Szklane lampiony i osłony mogą być oświetlone świeczkami zapachowymi, zarówno o egzotyc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BOGACTWO OBRAZÓW II NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/  Firma design i biura projektowe pod swoją marką proponuje wyjątkowe kolekcje oparte na sławnych i znanych motywach zdobniczych. Liście i kwiaty w kolorze złota,  motyw lauru i skrzydła, tworzą niepowtarzalną dekoracje. Jako uzupełnienie szkła, porcelany złoto nabiera innego, nietypowego charakteru. Błyszcząca złota poświata oraz mieniąca się kształtują lekką formę i łagodne linie. Ciemne kolory jako tło tworzą gamę kontrastów i różnorodne nasycenie barw.  Wyroby te, są ekstrawaganckie i unikatowe. Dobrze komponują się z zastawa stołową, białą,  z delikatnym wzorem i formą. Bogactwo i łagodne linie, ekstrawaganckie łączenie barw i odcieni tworzą niepowtarzalny zestaw kawowy, herbaciany i obiadowy. Wyroby te są dostępne w kolorze czarno-złotym oraz czerwono-złotym.   Łagodny impresjonizm van Gocha, Moneta i Renoira to rozproszone i tonowane kolor (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BOGACTWO OBRAZÓW NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Sztuka dekoracji i zdobień to szukanie nowych stylów i nowatorskich form. Sztuka tworzenia opakowań opiera się na jakości i trwałości, jest również prezentacją firmy. Uznane wzory, motywy i dekoracje tj. obrazy impresjonistyczne, formy modernistyczne czy projekty art-deco tworzą nową jakość produktu. Pomysłowość łączy się w ten sposób z elegancja i estetyką wykonania. Marka i wzór produktu stają się w ten sposób formą prezentacji. Prezentacji jako produkt artystyczny i produkt sztuki użytkowej. Szukanie niebanalnych wzorów, szukanie ponadczasowych form jest nieodłącznym elementem działania wytwórców dóbr luksusowych. Efekty tych działań widać szeroko: wystawy, prezentacje i targi tych wyrobów odbywają się na całym świecie. Sklepy i galerie poszukują firn oraz produktów luksusowych i ekstrawaganckich.  Takie kształtowanie ofe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »