Nogi

Wpisy zawierające słowo kluczowe nogi.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Podróże Moje okolice

Większość dnia spędzam w podróży i ostatnio zaczęły mi znowu dawać się we znaki moje nogi, według mojego lekarza nabawiłem się zespołu podróżnego! No ale co zrobić, nóg nie da się oddać na złom i kupić nowych - muszę trochę przystopować! Roboty jest właściwie więcej niż zwykle bo budujemy nowy obiekt w Katowicach, naprawdę duży :)

Zobacz cały wpis na blogu »
To nie wszystko Moje okolice

W trakcie wymiany oleju okazało się, że mój układ wydechowy jest cały skorodowany i trzeba go wymienić! Stary powędrował na złom, panowie mechanicy zajęli się montażem nowego, a ja do końca dnia zostałem bez samochodu... Cóż, przynajmniej znalazłem dobrą wymówkę, żeby nie jeździć po klientach, pozostało mi jedynie udać się pieszo do domu, a tam czekała już na mnie wyśmienita pizza!

Zobacz cały wpis na blogu »
Uniwersalne legginsy Zgrabne nogi

Legginsy są elementem garderoby, który bardzo dobrze nadaje się wiosnę czy jesień. Ponadto mogą być traktowane jako bielizna, jeżeli założymy je pod spodnie. Kiedyś legginsy były kojarzone głównie z siłownią bądź sportami outdoorowymi. Obecnie większość kobiet posiada choć jedną parę. Ich główną zaletą jest to, że dobrze się sprawdzają gdy jest cieplej, poza tym mogą dobrze komponować się z wieloma innymi ubraniami. Bardzo dobrze komponują się z tunikami bądź przedłużanymi koszulkami. Można je również założyć samodzielnie lub pod krótkie spodenki. Trzeba jednak nauczyć się je nosić. Ponadto należy pamiętać, że nie pasują do każdej sylwetki. Przede wszystkim korzystnie wyglądają na szczupłych nogach. Podkreślają wtedy walory sylwetki. Jeżeli W obecnym sezonie modne będą legginsy we wzory. Bardzo pożądane będą legginsy we wzory z kwiatami i innymi elementami flory. Ponadt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Masaże lecznicze 01-Rehabilitacja po wypadkach

  Najbardziej popularnym powszechnym sposobem na rehabilitację układu ruchowego jest masaż leczniczy. Po wszelkiego typy urazach i złamaniach pacjenta spotykają różnego rodzaju powikłania i trudności. Bóle po złamaniu kończyn, złamaniu kręgosłupa, obojczyka lub miednicy często są nie do wytrzymania. Masaż jest to najstarszy zabieg fizjoterapeutyczny poprawia nie tylko stan fizyczny, ale i psychiczny. Masaż leczniczy jest formą fizycznego oddziaływania na organizm ludzki za pomocą bodźców mechanicznych, głównie pod postacią ucisku na tkanki, ma zawsze na celu wywołanie odpowiednich impulsów w ciele poszkodowanego. Rehabilitacja masażem leczniczym może być wykonywana: ręcznie, przy użyciu odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego, lub w połączeniu obydwu technik.   Jak masaż le (...)

Zobacz cały wpis na blogu »