Niewolnica

Wpisy zawierające słowo kluczowe niewolnica.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Czego nauczyłam się będąc niewolnicą Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Cześć 🙂 choć może się wydawać dla co poniektórych śmieszne to tego typu relacja wiele mnie uczy. Nie tylko jak na wszelkie sposoby zadowolić swojego Pana ale też większego szacunku do Niego i samej siebie. Wiem… jak laska której jej Pan kazał zrobić loda bezdomnemu może pisać że  to uczy ją większego szacunku do samej siebie. Faktycznie, jak się czyta takie teksty to może się wydawać że uczy czegoś wręcz odwrotnego. Nigdy tego nie pisałam w swoich relacjach ale co jakiś czas rozmawiam z moim Panem o zadaniach które ostatnio przechodziłam. Mam w tedy prawo powiedzieć co mi się podobało lub nie. Podczas takich rozmów Pan mnie w tedy krytykuje lub chwali za moje zachowanie a jeśli potrzeba to też przeprasza w razie potrzeby.  Czemu napisałam że uczy mnie większego szacunku wobec siebie i mojego Pana? Bo mówi mi wtedy pochwały, pokazuje mi podczas tej chwili i wielu innych (chociaż nie tak jak wiele osób myśli) jaka jest (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowy etap w życiu Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Cześć :) jakiś czas nic nie pisałam bo wydarzyło się coś niezwykłego w moim życiu :) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy jako niewolnica mam prawo odmówić wykonania jakiegoś rozkazu mojego Właściciela? Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Wiele razy zadawano mi podobne pytania o takie kwestie i odpowiem w ten sposób: I tak i nie :) Ogólnie jest tak że zgodnie z zasadami które mnie obowiązują ja nie mam prawa odmówić Właścicielowi ale… wszystko zależy jak do tego podejdę :) Jeśli mój Pan każe mi coś zrobić a ja mu po prostu powiem że nie zrobię tego to wiadome będzie że spotka mnie surowa kara za nieposłuszeństwo ale... jeśli poproszę Pana żeby zlitował się nade mną i nie karał mnie za ten występek lub ewentualnie zamienił na coś innego to w takiej sytuacji Pan może się zgodzić i nie karać mnie lub nie zwracać uwagi na moje prośby i wymierzyć mi karę. W tej decyzji nie próbuje już nic więcej negocjować tylko poddaje się Jego decyzji. Niby to samo ale jednak inaczej podane a czasami mój Pan się zgadza a czasami nie.   

Zobacz cały wpis na blogu »
Rozmowa Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

W sobotę pisałam z jedną niewolnicą na pewnym portalu. Jako że się znamy i należymy do tego samego klubu to wiemy dokładnie co jak działa i na co możemy sobie pozwolić a na co nie.  Podczas tej rozmowy pisałyśmy czy jeśli niewolnica jest po prostu na kontrakcie u swojego Pana to czy między nią a Nim może istnieć przyjaźń lub nawet miłość? Według mnie tak ale koleżanka nie była do końca do tego przekonana. Według niej w takiej relacji w jakiej obie jesteśmy, czyli bycie niewolnicami 24/7 jakiegoś Pana jest to niemożliwe ze względu na to że jesteśmy Ich własnościami i musimy Im służyć i być na każde Ich zawołanie. Według mnie natomiast, Pan może mnie lubić, może mnie nawet kochać, mogę mu się podobać itd i na odwrót. Mogę lubić Pana mogę go kochać ale jako niewolnica mam ograniczenia i zasady których muszę się trzymać bo inaczej czekają mnie konsekwencje. Więc sytuacja wygląda tak że według mnie może istnieć między mną a moim Właścicielem przyjaźń lub miłość (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zabawa Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Ostatnio do mojego Właściciela przyjechali znajomi. Są parą switch, więc czasami On jest dla Niej uległy a czasami Ona dla Niego jest uległa. On, czyli Pan Tytus jest 46 letnim mężczyzną o potężnej masie ciała. Tak jak mój Właściciel jest bardzo wysoki tak Pan Tytus ma 183 cm wzrostu i ma… hmm jak to napisać żeby nie brzmiało obraźliwie :) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zakończona pewna relacja Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Ostatnio miałam ciekawą rozmowę z jednym z Masterów na portalu Fetlife. Z szacunku do tego Pana nie będę dodawała jego Nicku. Od kilku miesięcy służyłam Mu tam, oczywiście na tyle na ile mi pozwalał mój Właściciel w życiu realnym. Niestety w pewnym momencie mój Pan online zaczął się źle wypowiadać o moim Właścicielu i o klubie do którego należę.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Sex-shop Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Kilka dni temu byłam z Panem na mieście na zakupach. Zajechaliśmy m.in do jednego z gdańskich sex shopów aby kupić tam odpowiednie zabawki. Miałam na sobie czerwoną krótką sukienkę mini, ponczochy i szpilki na nogach oraz czarny krótki płaszcz oraz oczywiście moją obrożę. To jest zwykła psia obroża ale bardzo ją lubię.  Ekspedientka która nas obsługiwała, miła blond włosa szczupła kobieta po 30 dopytywała się nas co potrrzebujemy. A kiedy zobaczyła że interesuje się wibratorami podeszła do mnie i zaczęła mówić o różnych typach i możliwościach takiego sprzętu. W pewnym momencie spytała się mnie - Korzysta Pani już z jakiegoś? - Tak mam kilka nawet różnego typu ale wie Pani jak to jest. Nigdy za dużo szczęścia - Pewnie że tak, absolutnie Panią rozumiem.  Rozglądaliśmy się z Panem po całym sklepie i w pewnym momencie, jako że w sklepie było ciepło zdjęłam kurtkę.  Nagle ekspedientka podeszła do mnie bliżej i tak jak wcześn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zasady - Zasady po przebudzeni Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Zgodnie z prośbą jednej z komentujących mój blog osób chciałam dzisiaj opisać bardziej szczegółowo zasady które mnie obowiązują. Na pierwszy wpis wezmę zasady po przebudzeniu; (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Trening wody cz. 2 Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Kilka godzin później, po obiedzie Pan stwierdził że zrobimy teraz ciąg dalszy naszego treningu wody. Znowu więc zeszliśmy do sali tortur. Tym razem Pan kazał mi przyciągnąć na odpowiednie miejsce ławkę i trzy liny. Tak też zrobiłam. Po położeniu się na niej, Pan mnie przywiązał mocno do niej. Miałam więc związane kostki, ręce wzdłuż ciała i przywiązane ręce z udami a tym samym z ławką ora (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Trening Wody Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

W ostatni weekend miałam chyba jedna z najcięższych jak do tej pory szkoleń jako niewolnica :) Pan kazał mi w piątek obudzić Go dwie godziny wcześniej. Wiec tak jak zawsze w sobotę muszę budzić Pana o tej 9 rano tak teraz o 7 rano. Ja więc nastawiłam sobie budzik o wpół do 6. Tak też zrobiłam i zasnęłam.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zasady Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Jako niewolnica obowiązują mnie zasady którym muszę się podporządkować. A jest ich naprawdę sporo.  Są to zasady które działają na każdy aspekt mojego życia.  Jak mam się zachować kiedy Pan wraca do domu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Goście Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Część :) dawno mnie tu nie było. Ostatnio miałam dosyć trudny okres, straciłam kogoś mi ważnego w życiu i nie miałam ochoty ani czasu na pisanie ani w ogóle na nic. Mam jednak nadzieję że mi wybaczycie ten długi czas oczekiwania. Oto co ostatnio u mnie się wydarzyło :) W ostatni weekend przyjechał do mojego Pana jego znajomy z partnerką oraz ich psem. Oczywiście też lubią BDSM więc miałyśmy tego dnia wspólny trening z Kaja. Kaja tak w ogóle to rudowłosa śliczna 21 letnia dziewczyna o szczuplutkiej sylwetce i z biustem w rozmiarze małym c. Ma 165 cm wzr i jest przemiła więc bez trudu się dogadalyśmy. Zanim jednak doszło do naszego wspólnego treningu Pan Oskar chciał sobie mnie dokładnie obejrzeć więc najpierw stanęłam w lekkim rozkroku z rękoma złączonymi za głową. Tak samo musiała stanąć Kaja która była oglądana przez mojego Właściciela.Obie więc stałyśmy kilka metrów od siebie w tej samej pozie, ona miała na sobie czarne (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak odbierają mnie inni Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Jako niewolnica BDSM należąca już do kogoś i nosząca oznakę bycia jego własnością w postaci chociażby obroży muszę się liczyć z różnymi reakcjami ludzi których spotykam na swojej drodze.  Jestem studentką jednej z gdańskich uczelni i wiele razy miałam np tak że słyszałam ze strony męskiej części grona studenckiego niewybredne teksty w moją stronę lub też ze strony profesor&oac (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwszy wpis Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Cześć :)   nazywam się Natalia i jak widać po tytule tego bloga jestem niewolnicą BDSM 24/7.   Mam 22 lata i mieszkam wraz z moim Panem w jego domu na jednym z Gdańskich osiedli.  Założyłam tego bloga ponieważ lubię pisać i chciałabym się podzielić tym co się dzieje w moim (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przed pierwszym spotkaniem Erotyczne opowiastki

Już sobie to wyob (...)

Zobacz cały wpis na blogu »